H&M 2009 2010 Kış Reklamları

hm-1

hm-2

hm-3

hm-4

H&M 2009 2010 Kış reklamlarında kürk ve kürk yelekler, şortlar, uzun ve salaş hırkalar, mini etekler, kısa botlar dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. H&M’nin Türkiye’de mağazası hala açılmadığı için, uzaktan uzağa reklam kampanyalarını takip etmekle yetinelim.

10 Comments
  1. VOUUUUV HEPSİ DE ÇOK GÜZELLER İSTİYORUM ONLARI:)NİYE TÜRKİYEDE DE YOK Kİ?

  2. off Artık buradada magaza açsalar.. burda üretiliyo ama biz alamıyoruz ne gıcıklık yaaa neymiş üretimin yapıldığı ülkelerde satış yapmıyolarmış burda üretmeyin ozaman ..çok sinirlendim yahu..

  3. ewet rüzgargülü sana katılıyorum o nasıl bir mantıkmış öyle ,baska ülkelerin suyu mu çıktı

  4. ben bir internet haberinde okumuştum 2010da bir kaç avm de açılacak diye dogruysa gelişi yakın ve sevindirici.. açılmalı artık ben seviyorum ürünlerini ayrıca kısa botlar bnm de dikkatimi çekti sanırım bu sene oldukça talep görecek

  5. Söylemesi ayıp eskiden üretimini babamlar yapardı kıymetini bilememişim o zamanlar :) dikmedikleri ürünler bile numune olarak gelirdi ama tabi o zamanlar çocuksun öyle bakar çoğunu da beğenip giymezdim sanırım bu işten en kazançlı çıkan annemdi :)

  6. H&M MAGAZALARINA GIRDIGINIZ ZAMAN TUM IHTIYACINIZI RAHATLIKLA KARSILARSINIZ BEN OZELLIKLE PIJAMA VE ESOFMAN TAKIMLARINA BAYILIYORUM VE FIYAT OLARAK DA SUPPPER UMARIM TURKIYE YEDE EN KISA ZAMANDA GELIR:):):)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak