H&M Dragon Tattoo Koleksiyonu Bugün Satışta

“Ejderha Dövmeli Kız” filminden ilham alınarak tasarlanan H&M Dragon Tattoo Koleksiyonu 14 Aralık Çarşamba günü İstinyepark H&M mağazasında satışa çıkıyor. Deri, jean, t-shirt, bot, kaban ve çantaların yer aldığı koleksiyonda benim favorim deri pantolonlar.

Koleksiyona ait daha fazla ürüne galeriden ulaşabilirsiniz.

8 Comments
  1. Gerçekten çok güzel ve sahip olmak istediğim parçalar var.H&M bordo fermuarlı hırka,deri pantolonlar ve kot etek favorimm.

  2. parçalar çok iiyi ve hem feminen hem cekıcı hem sıradanlığı var… bayıldım

  3. Merhaba Yeliz,
    Koleksiyon inanılmaz güzel ya..Seriyi bir çırpıda bitirmiştimm filmde ki kızada en hayallerimde yarattığım karakter kadar bayılmıştım! Şimdi bu sunduğun fırsat için teşekkürler. :) Öncelikle H&M ‘in tasarımcılar ve markalarla yaptığı işbirliklerinden ilk aklıma gelen en son olanı yani Versace for H&M, (Versace ve Jimmy Choo gibi markaların ben mağazasının önünden bile geçemezken bu süper bir haber olmuştu:) İkincisi beni kendisine ve işine aşık eden ve Gool dergisine ekonomik açıdan kalkındarmamada vesile olan Victoria’nın sevdiceği David Beckham for H&M , birde Jimmy Choo ile yaptığı işbirliği Jimmy Choo for H&M .

  4. koleksion dinamit gibi adeta .hızını alamayan kendini aşanların kendini farklı bulduğu deriler kotlar …

  5. bordo ile siyahın muhteşem uyumu bordo hırka siyah deri ceket ve taylar favorim

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak