H&M Magazin 2010 Yaz

hm01

hm091

H&M’nin 2010 yaz sezonu için hazırlamış olduğu H&M Magazin, yaz sezonu için birçok öneri sunuyor.

8 Comments
 1. aiiyy hepsi bnm olsunnn çok şık tiril tiril bir koleksiyonn içim ferahladııı..heleki altta fiyatlara ilişti gözümmm bedavadan biraz pahalı resmen:)

 2. Yelizcim süper yaaaa,

  şu h&m türkiyeye açılsa gidip 1 gün kapısında yatacağım ..

  arkadaşlar beşiktaşta da ayrıca sadece h&m satan bir butik tarzı dükkan var bilginize..

 3. gülşah beşiktaş’ta nerede satılıyor, açık adres verebilirsen sevinirim=)
  pon pon bende senin gibi beyaz elbiseye bayıldım=))))keşke babamın H&M magazası olsa=)) yıllar önce almanya’ya seyahata gittiğimde gitmiştim H&M’e , tabi yıllar önce dediğim ortaokulu bitirdiğimde gitmiştim, bileydim içimde çılgın bi moda aşkı olacağını altını üstüne getirirdim H&M’in=))))

 4. duygu babanın H&M mağazası açmasına gerek kalmadı biliyosun ilk mağaza beyoğlunda açılıyomuş şeref veriyolar :))) beşiktaşta mc donalds ‘ın olduğu pasajın( sinan paşa pasajı) içinde gotik tarzı şeyler satan dükkanın hemen yanında uzun bi ara var orda işte ceketler vardı en son 35 -50 tl arasında çok şirindi.. bu arada sanırım bershka filan da var takıl :) aldıklarını da burda görmek isterimmm :))

 5. yeşilköy pazarı ve terkos pasajı h&m cenneti hanımlar bilginize..ayrıca bershka,zara,ve ve ve c&a’daki hemen hemen heeeer şey yeşilköy pazarında ederinin çok çok altı fiyata.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak