Çiçek ve Ekose Desenleri Yerini Puantiyelere Bırakıyor

Londra Moda Haftası’ndaki House of Holland 2009 yaz defilesinde puanlı kıyafetler damgasını vurdu. House of Holland’ın tasarımcısı Henry Holland iki sezondur bütün kıyafetleri süsleyen ekose ve çiçek desenlerinden sıkılmış olsaki bütün kıyafetlerde puanlı desenleri kullanmış.

Henry Holland’ın Levi’s 501 için sınırlı sayıda tasarlamış olduğu kotlar

17 Comments
 1. çok çirkin parçalar bence.. hiç bir zaman giymem..
  puantiye güzeldir, ama bunlar felaket. hele o kotlar…

 2. puantiyeli kotları beğendim daha önce denenmemiş bir şeye benziyor yakında mağazalarda benzerlerini görmeye başlarız sanıyorum :)))

 3. pantolonlar berbat.yazın little bigde gömlek vardı puantiyeli çok hoşuma gitti ama deneyince sanki kokoş kadınlar olur ya 50 -60 yaşlarında:) sanki onlara benzedim almamıştım bende:)

 4. puantiyeden nefret ederim…bir tane bile birşeyim yok puantiyesi olan…orta yaşlı işi geliyor bana..ve yukarıdakilerde tam bir felaket…bana göre moda hatası…

 5. puantieler sayet daha kucuk tutulsa ve gecen sezonun hakim rengi sari yerine farkli tonlar on plana cikarilsa saniyorum cok daha farkli bir imaj ortaya cikar bence bu modellere sinek gozu demek daha dogru olur puantiyelere saniyorum cok daha farkli bir hava verilebilir cunku bu sekli ile goze hitap etmiyor sadece yoruyor

 6. Eşim 501 hastası ama bunları asla giymezzz :)))

  Çok komik bir jean olmuş, sınırlı sayıda üretmek akıllıca :)

 7. güzelll bi tasarım…benim tercihim diil çok fazlaa amaa böle cıwıltılı hoş bi görünüm olur sokaklardaa :)))

 8. puantiyeler bana ister istemez 80 lerin süper ötesi kıro zamanlarını hatırlatıyor. o yüzden oldum olası puantiyeden kaçarım. bilinçaltıma işlemiş resmen :))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak