İç Çamaşırı Detayları

shenae-grimes

fotoğraf: fadedyouth

2009 2010 kış sezonunda kıyafetlerden görünen iç çamaşırlarının moda olduğundan bahsetmiştim. Dantelli kıyafetlerin içerisinden görünen sütyen ve bustiyer tarzı kıyafetler çok sık karşımıza çıkacak.

Bu trende ayak uydurmak biraz zor olabilir ama ben sizlerle nasıl kullanılabileceği konusundaki örnekleri paylaşmak istedim. Ben Shenae Grimes gibi transparan giymem diyenler için Topshop’ta bustiyer tarzı bluzlar var. Blazer ceketlerle birlikte çok rahat kullanılabilir.

8 Comments
 1. ayy çok şık ama iç çamaşır bizi bozar yahu :)) ihii :) mangoda transparan buluzlar var aslıkılı dantelli ceketlerle çok şık oluyor şekerler :)

 2. bu ne ya bu kıyafetle E-5 çıksa ii iş yapar .. gece için o tarz detaylar anlaşılabilir ama gündelik için abartı hemde fazlaca ..

 3. ________________
  Çok hoş olmuşş..
  Ama gece için daha güzeeL olurr!

  EEE tabii bide bunlarıı giydirebiLecekk bir eş veyaa erkek arkadaş
  varsaa banada Hbr verinnnn euheuhe :))
  _______________________

 4. yurtdışında istediğimi giyiyorum kimsecikler bakmıyor. estetik bir şekilde açıklığı ya da seksapeli olan, kaliteli ve rafine modeller olsa da bu giydiklerimi türkiyede giyemem. bu da, moda olsa da severek giymeyeceğim kombinasyonlardan biri! hem dantel hem transparan hem dar hem de açık renk!

 5. İLKAY,ehuehe :D
  Göğüs altından itibaren transparan olanlar belki ama bu asla!

 6. Gereksiz herşey meydanda yiğitim malı misaliii. dekolde olabilir ama bu asla ! Modanın da çığırından çıktığı oluyor bazen

 7. İnsanın birazda gizemi olmalı merak edimeli dimii böyle herşeyi gösterirsen olmazki (=

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak