IFW 2010 / Koton Beachwear 2011 Defilesi

RX2Y0031
RX2Y0188
RX2Y0605

IFW kapanışını izdiham yaşanan Koton defilesi ile gerçekleştirdi. Koton’un ‘Visual Suspect / Görsel Şüpheliler’ temalı koleksiyonu için dünyaca ünlü top model Alessandra Ambrosio’yu getirmesi büyük bir ilgiye neden olmuştu. Arzu Kaprol defilesinde yaşadığımız karmaşanın çok daha fazlası Koton defilesinde de yaşandı. Çok fazla davetlinin gelmesi, bir kısım davetli ve basının defileyi izleyememesine neden oldu. Neyse ki biz defileyi izleyebilenler arasındaydık.

Koton Beach Wear 2011 koleksiyonunda, parlak renlerin yanında siyah/beyaz da ağırlıkta kullanılmıştı. Koleksiyona cutout modellerle farklılık katılmıştı. Turkuaz, karamel, fuşya, mor, sarı ve mavi koleksiyonda tercih edilen renkler arasındaydı. Mayoki tarzı bol bantlı modellerin sıklıkla kullanıldığı koleksiyonda, plajda güneşlenirken kullanabileceğimiz modeller azınlıktaydı.

Bu arada modeller  Gizia defilesinde olduğu gibi özenle seçilmişti. Anladığım kadarıyla Tuğçe Kazaz’ın dışında diğer türk modellerinin vücut ölçüleri bazı defilelerde kabul görmüyordu.

8 Comments
  1. yaw kışa girdik bunlar mayo defilesi mi yaptı. ben de sezon kıyafetlerini beklıodum

  2. koton beachwear tam harika bir koleksiyon olmuş ne güzel mayokiler onlar öyle hepsi birbirinden estetik tasarımlar turkuaz renkteki mayokini ve pembe renkteki mayokini harika:)

  3. ne kadar renkli olmuş ne güzel tasarımalrda farklı ben beğendim :) yelizcimmmm beren saatin geldiği defile hangisiydi üzerindeki elbiseye bayıldımmm harikaydı :))

  4. ya mankenler zaten yeterince cirkinmiş bide o sacı yapıp niye iyice cirkinleştirmislerki

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak