IFW / Arzu Kaprol Defilesi

RX2Y0030
RX2Y0210
RX2Y0567

Arzu Kaprol defilesi IFW’in en olaylı defilesiydi. Geç başlaması ve aşırı yoğunluk sebebiyle 3 kez alkışlarla protestoya maruz kaldı. Defile provasının biraz uzamasıyla kapıdaki kalabalık arttı bu da kapıda biraz izdiham yaşanmasına sebep oldu.

Arzu Kaprol koleksiyonunu, Mursi kabilesinin vücut boyamalarından ve Brig Laugier’in bir eserindeki katlama detaylarından esinlenerek hazırlanmış. Koleksiyonda yer alan katlamalı detaylar ve etnik çizgiler yer alıyordu. İpek kumaşlardan tasarlanan elbise, bluz ve ceketlerde yine katlama detayları kullanılmıştı. İpek ve organzelere işlenen motifler koleksiyona farklılık katılmıştı.

4 Comments
  1. mini elbiseler gerçekten harika birde kol ve bacaklarda kullanılan sim pul detayına bayıldım yaa :) yaa şu altı kitap gibi olan elbise ne komik yaaa ne uçuk insnalar var allahım eda taşpınarlık :))

  2. koleksiyonda kabarık elbiseler dikkatimi çekti gerçekten farklı bir tasarım olmuş elbiselerin hepsi çok hoşuma gitti hemen hemen 210.483 ve 575.resimdeki ışıltılı elbiseler harika:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak