IFW- Deniz Kaprol Defile Davetiyesi

dk-(2)---ok

 

Deniz Kaprol Defilesine 1 adet davetiye hediye edeceğim. Haber altına yorum bırakan kişiler arasından bir kişiyi bu akşam seçeceğim.

Deniz Kaprol Defilesi hakkında biraz bilgi vermek istiyorum..

Kurulduğu 2004 yılından bu yana Türkiye’de pek çok ilke imza atan, kişiye özel tasarımları ile adından sıkça söz ettiren “dkaprol” markasıyla Deniz Kaprol, 5 Şubat 2011 günü saat 13.30’da Santral İstanbul’da  gerçekleştireceği IFW kapsamında Türkiye’nin İlk Takı Tasarımı defilesinde buluşuyor.

“Sonbahar Yaprakları” koleksiyonunda doğadan topladığı yaprakları özel bir sistemle kurutup altınla kaplayan Deniz Kaprol; pırlanta, gümüş, değerli ve yarı değerli taşlar, bijuteri gibi pek çok farklı materyali bir arada kullanıyor. 5 Şubat 2011’de gerçekleşecek IFW’de “dkaprol” markası ile Deniz Kaprol, Tuvana Büyükçınar, Nej markasıyla Nejla Güvenç ve Rana-Berna Canok kardeşler ile karma defilesindeki tasarımlarıyla bizleri yine şaşırtacak.

Uğurkan Erez koreograflığında, kreatif direktörlüğünü Bige Ökten’in yaptığı ve başarılı fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’un hazırlayacağı bir enstalasyon ile başlayacak defilede “dkaprol” “ Fallen Angels” ve labirent konseptli tasarımlarını yine Türkiye’de bir ilke imza atarak Erkek modeller üzerinde bizlere sunacak.

26 Comments
 1. merhaba modayla cok yakından ilgilenen biri olarak ve bilgi üniversitesi öğrencisi olarak gerçekten bu davetiyeyi çok istiyorum ayrıca deniz kaprol’unda yakından takipçisiyim ve bu defilenin müthiş olacağını düşünüyorum.Eğer bana verirseniz davetiyeyi emin olun doğru yere ulaşmıs olacak ayrıca sizinlede orada tanısmayı cok isterim:) başarılarınızın devamını dilerim

 2. merhabaa son senenin verdiği stresi biraz olsun giderebilirdi bu defile :)

 3. yeliz hanım davetiye bize çıkarmı bilmiyorum ama hayırlısı diyorum:)

 4. erkek modeller üzerinde tasarlanan aksesuarlar sunulacak diye arkadaşlarım konuşuyorlardı.merak etmedim değil :):)

 5. her şeyden çok istediğim bir şey günlerdir davetiye arıyorum her yerde… yelizindünyasına çok baktım ama davetiye dağıtmıyorsun sandım lütfeeeeen bunu çok istiyorum :)

 6. Bir kez daha sansımı denemekten zarar gelmez sanırım hadi bu davetiye bana dogum günü hediyesi olarak gelsin lütfeeen :))

 7. şansımmm dönsünnn 1 dawetiye özellklede bu dawetiye bnm olsunnnn….

 8. Fallen Angels, yapılacak tek takı defilesi olması, değişik sunum ve konseptiyle Fashion Week ve Türk modası için heycan verici bir yenilik.Heyecanla bekliyoruz :)

 9. Yeliz bu sene bütün davetiye dağıtımlarını takip ettiysem de hiçbiri bana çıkmadı :( Bugün aklım hep ordaydı ama elimde tek bir davetiye bile olmadığı için öyle kalakaldım :/ Bir şans verir de o atmosferi solumama yardımcı olursan bu sefer gerçekten süper olur benim için:)

 10. Ben Evo’s Angels adlı dijital dergide stil editörüyüm. Bu yüzden davetiye bana gelirse bundan çok kişi daha faydalanabilecek. İnşallah bana çıkar:)

 11. yerin 3kat altında buz gıbı amelıyathanede calısan bırı olarak bana sıcacık bı hedıye olabılır:)

 12. ya çok sevıroum bu kadını çok asil benim için kıyafet tasarlamasını çok iserdmım =)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak