IFW / Özgür Masur Defilesi

RX2Y0489

RX2Y0635

RX2Y0312

Bugün Özgür Masur Defilesine ilgi oldukça fazlaydı. Koleksiyonda ipek ve tül hakimiyeti  vardı. Drape detaylı elbiseler, kabarık omuzlar, yüksek bel- streç etekler, duble paça şortlar, fiyonklu ceket ve elbiseler ve büstiyerler koleksiyonda yer alan parçalar arasındaydı. Mor, somon, gri ve bejin sıklıkla kullanıldığı koleksiyonda zımba detaylı eldivenler dikkat çekiyordu.

12 Comments
  1. ayhh bayıldımmm hele o fiyonkların masumiyet ile iddia arası mükemmel konumlandırılmasına..modeller renkler harika:) yalnız bir frikik gördüm sanki:)

  2. işte benimde heyecanla beklediğim defile yine harikalr yaratmış :)) oyyy senin tüllerini yerim ben :)) hanig birisini saysam bilemiyorum bayıldım drapeler elbiselr üper olmuş yaa :)) tebrikler :)

  3. bu adama bayılıyorum yine döktürmüş.. inşallah birgün onun tasarladığı bir elbiseyi giymek kısmet olur..

  4. en çok özgür masurun koleksiyonunu beğendiğimi söylemek istiyorum hemen hemen hepsi hoşuma gitti diyebilirim yavruağzı ve lila renklerini konuşturmuş fiyonk detaylarını çok güzel kullanmış resimde yavruağzı renkteki fiyonk detaylı sırt dekolteli elbise harika birde kabarık tülden yapılmış lila renkli elbise çok şık ve asil bence:)

  5. Herzaman harikaydın özgür masur. Showroom kıyafetleri olsun özel tasarımların olsun hepsi süperdi.. Ve senin yanında çalışmakta harikaydı..

  6. en guzel ikinci defileeeeee…Gizia nın defilesine kimse bisey diyemezz:D cunku bende gizia dan giyiniyorum:)

  7. çok şık tasarımlar kullandığı renklerede bayıldım kıyafetlerin hepsi farklı aynı tip değil buda benim hoşuma gidiyor tebrikler :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak