IFW 2010 / Tuvana Büyükçınar Defilesi

RX2Y0005
RX2Y0076
RX2Y0043

Tuvana Büyükçınar’ın koleksiyonuna, tül, şifon, ipek, organik coton ve dantel gibi detaylar eşlik ediyordu. Kabarık kat kat etekler, büstiyerler, tülden bluzlar, renkli botlar ve  fırfırlı üstlerin  yer aldığı koleksiyonda kullanılan renkler sarı, gül kurusu, gri, mor ve pembeydi.

8 Comments
  1. sanırım merakla beklenen koleksiyonlardandı.bu kadın iyi yapıyor hoş yapıyor da çok yoğun yapıyor ama masal kahramanlarını anımsatan elbiseler çok hoş :) dantel,şifon,tül müthiş :)

  2. daha muhteşem olmamaz sanırım o kabarık eteklerden benimde var tütlerden ipekyoldan almıştım çok şirn duruyor :)) ayyyy tülinim şahinimde orda harika :)

  3. bence sarilar gozlerde hich guzel olmamish,, ne o numarali gozluk gibi :) Estonyadan her kese sevgiler

  4. eteklere taptım herşey çok güzel duruyor kesinlikle favorim tuvanam koleksiyonu herşeyiyle bu kadının tasarımlarını çok seviyorum !

  5. tuvana herzaman çok hoş şeyler tasarlıyor ebru akel,çağla şıkel,demet akalın onun kıyafetlerinden giydiğinde hemen farkediliyor çok değişik bir tarzı var muhteşem

  6. Ben de ordaydım kızlar bence de defile süperdi, özellkle toz pembeli kabarık atelli etek olan elbiseye bayıldım sondan 3. fotoda sanırım.. Tülin şahin de çok hoştu her zamanki gibi.. Ebru Akel Sinem Kobal ve Seren Serengil de izleyiciler arasındaydı..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak