İki Trend Bir Arada

harem-salvar

fotoğraflar: macys shopbop

Bu yaz sezonun olmazsa olmazları arasında tulum ve harem pantolonlar (şalvarlar) geliyor. Bu iki trendi birleştirip kullanmakta mümkün. Sanki harem pantolonlar tulum havasında düşünüldüğünde daha iyi olmuş.

14 Comments
  1. 3. modelin çok benzerinden iki tane aldım. fark olarak; üstü büzgülü değil düz. biri mor biri beyaz. yaz iyicene gelse de giysem :)

  2. şalvar severim oldum olası özellikle de çizmeyle.. babetlerle falan uzun olanlar hoş durmayabiliyor bazen ama kısalar daha ii.. ben de 3. modeli çok beğendim.. tulum olarak iyi duruyorlar gerçekten..

  3. Ben de pek beğenmedim kıyafetleri ama 3.’sü fena değilmiş aslında. Olsun biz yine de Yeliz’ciğime teşekkür edelim böyle güzel bir haber sunduğu için bize…Teşekkürler canım,güzel bir haber…

  4. geçen yaz teyzem ortadaki modelin paçaları uzun olanını almış kendine,üzerinde görünce gülmemek için kendimi zor tutmuştum:)))içimdende üzerine para verseler hayatta giymem diye düşünmüştüm…ama şimdi anladımki teyzem trendleri bir yıl önceden takip ediyor:)))aynı böyle beyaz kemeri bile aynı onun tulumu koyu yeşildi…gerçi ben oldu bitti bu şalvar tulumları sevemedim fikrim değişmedi yani…

  5. salvarlari disarda giymem ama cok begenirim bende alip onlari evde esofman gibi veya temizlik yaparken giyiyorum =D

  6. 3. resimdekine bayıldım:) kemerle dahada hoş durabilir bence:) çook rahatlar ya giymek lazım:)

  7. herkeze yakışçağını düşünmüyorum.. ama yinede bir tane edinmek lazımmm….

  8. kesinlike 3. resim süperrrrrrrrrr her rengi olmalı yazlık olarak, üst kısmı askılıda olabilir mesela:))

  9. içinci iyi gibi görünüyo ama herkes o mankenin ölcülerinde degil herkesde aynı durmayadabilir.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak