İnce Topuklar

İnce topuklar bu aralar sıkça karşımıza çıkmaya başladı. Victoria Beckam’ın giydiği Marc Jacobs marka ince topuklurdan sonra ünlü moda editörü ve dünyanın en iyi giyinen kadınları arasında gösterilen Carine Roitfeld’ın Givenchy defilesinde giydiği bu ince topuklu çizmeler çok dikkat çekti. Yürümek biraz zor olabilir ama dikkat çekici oluğu kesin. Bu tarz ince topuklu bot veya ayakkabıların topuk uçları çok erken deforme oluyor. 

17 Comments
 1. Ben bayılırım ince topuklulara. Alışkanlıktan olsa gerek çok da rahat yürürüm. Zaten düz ayakkabı giyince bacaklarım ağrır. Biraz ters:)

 2. Çook rahatsız gözüküyo.Bu ayakkabılarla alışveriş çıkanı,üstüne mini etek giyeni ve dahası birde çoluk çocuk peşinde koşturanları ayakta alkışlamak gerek.Hangimiz normal bilemiyorum, ben niye yüksek topukla yürüyemiyorum:((

 3. ama bu ince topuktan çok duwar çivisinee benzioo…
  korkutucu yere saplanıp çıkmıycak gibi geliyoo bana :S

 4. gözde sana katılıyorum.bende düz ayakkabıyla hiç yürüyemem.ayaklarım ağrır hemen.zaten babet ve düz ayakkabıya çok karşıyım..

 5. bu viktoria nin ayaklari cokkücük galiba kizlar :) Cünkü hep ayagina büyük gelen ayakkabiyla görüyorum

 6. lolita sana katılıyorum bende.çok ürkütücü gerçekten.ince topuk severim aslında çokta zarif.ama bunlar çivi gibi…camdan olsa çok daha güzel durur benceeee:D

 7. bende topuk kulübündenim. topuksuz bir hayat düşünemiyorum bile. spor ayakkabıda sanki çıplakmışım gibi gelir hatta.

 8. bu kadarı biraz abartı olsa da bunlarla yürümek tahmin ettiğiniz kadar zor olmamalı..eğer dikkatli bakarsanız ayakkabının ön kısmı uzun..bu nedenle yürümek kolay olmalı..

 9. ayrıca ince topuklarada hayraım..gayet rahat yürüyorum..ama düz ayakkabı giyince yürüyememe gibi bir sorununm yok..spor,çizme her türlü ayakkabı giyerim..

 10. Gözde, çok düzde rahatsız ediyor tabiki.

  Sinem, bunlarda çok yüksek yani çoluk çocuklar zor olsa gerek ;) victoria’mıyız biz;)

  €o€it@, iyi benzetmeydi, tebrikler.

  Nefes, hala bana fotoğraflar göndereceksin bekliyorum!!! Topuklu ayakkabılarını giy ayağına bir foto çek yani madem babeti sana sevdiremedik;)

  Hatice, en fazla 37’dir.

  Gözde, :)

  Tiki, şık ama çok topuklu.

  Schule, çivi gibi maşallah;)

  Vicky, ben hem topuklu hem düz severim:)

  Tuğçem, arada giyilir canım o kadar da değil. Düzde topuklu da tercih edilmeli diyorum.

  Sevgiler

 11. haklısın yelizcim.hala yollayamadım.hiç gündüz evde olamıyorumki. bari ayakkabılı bi foto çekiyimde göndereyim.sana pazartesi günü söz elinde.sevgiler…

 12. arkadaslar valla tam aynısı olmasa da bende de benzerleri var üstelik bu hafta amerikadan da yeni 5 çift daha getirttim ve benim de 3 küçük çocuğum var.. türk beckham olmak için adaylığımı koyuyorum :)))

 13. Bende 1 pembe 1 mavi marc jacobs var. victoria nınkilere benzio. amerikada daha ucuzlar:))çk guseller

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak