İngiltere Moda Ödülleri / Victoria Beckham

victoria-beckham

 Victoria Beckham, İngiltere Moda Ödülleri gecesine fermuar ve vatka detaylı siyah uzun elbisesi ile katıldı. Koyu renk ojeleri de kıyafetiyle oldukça uyumlu görünüyor. Victoria eskisi kadar ortalarda görünmüyor, bir süre güzellik uykusuna yatmış anlaşılan, baksanız ya yüzüne renk renk gelmiş:)

fotoğraflar: just jared

victoria-3

Elbisenin omuz detayındaki işlemeler, vatka modasının arkasından süregelen bir trend. Bu trend önümüzdeki sezonlarda daha da yayılacağa benziyor.

victoria-beckham-4

17 Comments
 1. bu kadın gün geçtikçe ayrı bir güzelleşiyor. makyajda da her geçen gün kendini aşmaya devam ediyor bence. kaşlarınada bişey yaptırmış gibi geldi bana. aynen devam victoria :)

 2. sanırım bi ben beğenmiyorum bu kadını. bana çok soğuk ve itici geliyor. ortada bi güsellik göremiyorum.

 3. elbisesinin arkasını begenmedim ama omuzları hoş duruyor hoşuma gitti Victoriaya söylenecek söz yok zaten hoş kadın daha ne diyelim ;)

 4. güzel kadın güzel :)
  ahhhh bnm de öyle bir eşim olsa ona baktıkça her gün daha da güzel olurdum :))))))

 5. bu kadını hiç bir zaman güzel bulmuyorum ancak elbisesi gayet şık,bu arada son fotografta vikinin yanındaki kadının deri ceketinin aynısından polo garage da görmüştüm…

 6. ilknur bencede çok çirkin itici bi kadın hani yolda görsem yolumu değiştiririm o cinsten neyini beğeniyorlar anlamıyorum kadın dediğin monica belluci gibi olur..

 7. ben bu kadini sevmem ama dürüst olmak gerekirse çok güzel olmuş. Sadece elbisenin arkası çok uzun geldi bana.. Onun dışında saç makyaj her şey 10 numara..

 8. Normalde ben de pek sevmem bu kadını ama burda çok hoş gözüküyor. Saçı ve makyajı çok hoş.. Elbise de güzel..

 9. Banada çok soğuk geliyor bu kadın ama açık konuşmak gerekirse kendine özgü bir tarzı var…

 10. çok güzel ve sade. gerçekten etkiletici.. laciverti çok seviorum elbisesi süperms …

 11. hakkında çok fazla konuşulsada fikrimce bu kadın tam bir taş:)elbiseye gelince arkası mükemmel arkasının modeli bu kdr mükemmel olmasa bu elbiseyi at çöpe bence

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak