Işıl’ın Bileklikleri / Sizden Gelenler

Sevgili Işıl, Kadıköy Aylin Bujıteri’den aldığı malzemelerle bu cici bileklikleri yapmış. Işıl çok sevimli olmuş ellerine sağlık:)

18 Comments
 1. ışıl’cım eline sağlık bende çok seviyorum bu tarz bileklikleri:)

 2. hepsi, özellikle de ortadaki çok tatlı, ellerine sağlık ışıl!

 3. ışılcım cidden çok beğendim..ellerine sağlık çok çok güzel olmuş..hem yaratıcı hem zevkliymişsin canım:)))

 4. ışılcım eline sağlık.çok ciciler. benimde bu çöp kızın büyüğünden kolye ucum var. annem aldığımda adını cin ayşe koydu :)) uzun bi zincire takıyorum şirin ve şık duruyor.

 5. ışıl ellerine sağlık.çok ciciler.ne kadara aldın malzemeleri? yapılmış olarak satılıyormu avrupa yakasında bilen varmı??

 6. ayy çok beğendm,ellerine sağlık ışılcım güle güle kullan,o çöp kızla çöp erkekli figür çok güzel,Avrupa yakasında bulabileceğm bir yer var mı ??

 7. merhaba derya, bilekliklerden nişantaşında neredeyse her bujiteride bulunuyor. hatta kolyeleri bile var :))

 8. hepinize ayrı ayrı çok teşekkur edıyorm arkadaşlar….

  ececm bı tanesının fıyatı yaklaşık 5 tl ye fln gelıo aylın bujuterıde yapılmış olarakta satılıo ama ben kendımdende bışeyler katmak istedığm için kendım yaptm avrupa yakasında aylın bujıterı yok sanırım ama oğrenırım bı gıttığımde…

 9. ya ortadaki melekli bilezie bayıldm:) eline sağlık ışıl’Cm:)

 10. Bu tarz bileklik,kolye vs.taşı veya hazırını isteyenler için;Bifair,Euromoda ve Accessorize’yi tavsiye edebilirim.Fakat Accessorize’de daha önceki yorumlarımda da bahsettiğim gibi indirim adiyle gereksiz fiyat artırımları var.Aynı kaliteye sahip ürünler Euromoda,Bifair mağazalarında da mevcut.Ve çok daha uygun fiyatlarla.

  Kolye yapmak üzere (evdeki malzemeleeri kullandığım için) birkaç kolye ucu,misina,çengel vs. aldım.Bifair,Euromoda ve Accessorize’den.Fakat Accessorize’den iki-üç parça birşey alıp çıktım.Sonuçta gelirimiz ne olursa olsun boşuna harcamadan kaçınmak gerke.Heleki aynı kaliteye sahip bir ürün başka bir mağazada daha uyguna satılıyorsa…

  Yelizciğim,kolyelerimi haftasonu yapmayı planlıyorum.Fotoğraflarını atacağım,umarım ulaşır..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak