İstanbul Fashion Week 2010 /Atıl Kutoğlu Defilesi

atil-kutoglu04

atil-kutoglu09

Atıl Kutoğlu 2011 ilkbahar yaz koleksiyonunda, çizgili ve geometrik desenler sıklıkla kullanılmış. Uzun uçuşan ve kısa vücuda oturan elbiseler, uzun tulumlar, ve clutch çantalar dikkat çeken parçalar arasında. Koleksiyona pudra, mavi, saks, yavru ağzı, fuşya, orange, dore ve turkuaz tonları hakim.

 

6 Comments
  1. direkt ayakkabılar dikkatimi çekti:) her nekadar sabahlamanın etkisiyle ekrana yapışcak gibi olsam da :)

  2. elbise ve tulumlar çok hoş gerçekten kesinler farklı güzel olmuş be beğendim :))

  3. blogunu uzun zamandır takip ediyorum. Bir elbise önerisi, saç modeli lazım olduğunda ilk baktığım yer burası, ancak bir önerim olacak, bir haberle ilgili bazen o kadar çok fotoğraf oluyor ki insan bakarken yoruluyor, bence örneğin bir defile haberinde sadece dikkat çeken ya da beğendiğin parçaları yayınlasan merak eden devamına gidip ilk kaynaktan bakar zaten diye düşünüyorum; ayrıca görselleri büyütmek istediğimizde de ekstradan uğraşıyoruz, bir tıklamayla büyüse çok daha güzel olucak. sevgiler

  4. sadece tek bir tulum hariç hiçbir parçayı beğenmedimmmm çok başarısız bir koleksiyon bence….

  5. Atıl kutoğlu ismini ilk rusyadan aldığım bir burda dergisinde okumuştum 6 yıl kadar önce ozamanda tarzı hoşuma gitmişti..şu anki kreasyonuda çok hoş özellikle tulumlar ve yavruağzı renk güzel olmuş.

  6. koleksiyon harika ben çok beğendim zaten atıl kutoğlunun tasarımlarını çok beğeniyorum siyah ve beyazın uyumu bu kadar mı güzel kıyafetlere taşınır ayı zamanda geometrik desenlerde ilginç ve farklı bir tasarım olmuş elbiseler ve tulumlar çok hoş ve renkli:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak