İstanbul Fashion Week 2010 / Gizia Defilesi

gizia30

gizia02

“İstanbul Fashion Week 2010 bugün İTÜ Taşkışla Kampüsünde başladı. 4 gün sürecek etkinlikte ilk defile İstanbul Fashion Days 2009’da olduğu gibi Gizia’nındı.

Taksicinin gazabına uğradığım için defilenin son dakikalarına yetişebildim. Gizia 2011 İlkbahar Yaz koleksiyonunda siyah ve beyaz başroldeydi. Sarı, orange ve narçiçeği gibi parlak renklerinde kullandıldığı koleksiyonda, elbiselerin üzerindeki çiçek baskıları dikkat çekti. Geometrik ve leopar desenler, mini etekler, ispanyol paça pantolonlar ve takımlar koleksiyonda yer alan diğer parçalar arasındaydı.

Gizia’nın Galata’da ve City’s Avm’de mağazaları bulunuyor.

7 Comments
  1. podyumda hipnoz esintileri var:) kırmızı yoğunmuş ama çizgili mini elbise çook güzellmiş :)

  2. ayy o çizgili mini elbiseye bayıldım yaa birde çiçekli düz şifon elbiseler harika görünüyor mankenlerin ayakkabılarıda süpermiş :))iyi seyirler yelizcim :)

  3. en heyecanla beklediğim defile buydu aslında gizia dan bir görsel şölen bekliyordum fakat ne gözümü nede zevkimi pek doyuramadı açıkçası çok bilindik alışıldık geldi kıyafetler gözüme….

  4. koleksiyon çok başarılı 14.resimdeki mini siyah-beyaz elbise,15.resimdeki maxi elbise,26.resimdeki siyah-beyaz çizgili şort ve üzerindeki renkli puantiyeli ve leoparlı salaş gömlek ve en son reimdeki yine siyah beya çizgili aynı zamanda gül desenli elbise çok harika:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak