İstanbul Fashion Week / Hatice Gökçe Defilesi

0hg-15

01hg-15

İstanbul Fashion Week’den bir “Karakarga” geçti! Podyumda mankenler karga seslerinin arasında, vahşi bakışlarıyla Hatice Gökçe’nin siyahlar içerisindeki koleksiyonunu tanıttılar. Türkiye’de erkekler için sıradışı tasarımlar hazırlayan Gökçe, yurtdışında da kendinden söz ettiren isimlerden. Hatta ilk kadın koleksiyonuna İstanbul Fashion Week’de tanıttı.

Koleksiyonda el örgüsü elbise ve pantolonların oldukça dikkat çekiciydi ve tasarlanan tüm parçalarda siyah renk hakimdi. Diğer yer alan parçalar arasında, deri uzun binici çizmeleri, deri ceket ve pantolonlardı. Kadın erkek ayırmadan birbirine benzer bir koleksiyon hazırlamıştı.

8 Comments
 1. Güzel olabilirde, kasvetli hatta korkunç mu ne ?? Parçaları tek tek kullanmak iyi fikir gibi geldi.

 2. bana biraz itici geldi daha çok canlı renkleri sevmemeden dolayı sanırım :))

 3. o örgü pantalonların sdc bebeklerde iyi durduğunu biri hatice gökçeye sölesin ama :)

 4. katılıyorum size çok korkunç ve kasvetli görünüyor. içini karartıyor insanın baktığında bile.

 5. çok hoş olmuş hepsi de özellikle örgüleri böyle kullanmak çok güzel

  uzun elbise gibi örülmüş var bir tane muhteşem olmuş :))))

 6. ben yurt dışındayım modayla iç içeyim bir de benim tasarımlarımı görmenizi tavsiye ederim…yalnız tasarımlar için söyleyebileceğim birkaç dip not var ;

  eminim Hatice Gökçe bunları yaparken insanların ruh halini de düşünmüştür siyah asil bir renktir,asiliktir ve aynı zamanda kasvet demektir…ben de tasarımlarımda siyah rengi kullanırım fakat aralarda kaçırıyoruz…bazen simsiyah olabiliyor…

  diyebileceğim şu ki güzel düşünülmüş..tasarım iyi fakat mübalağ var demeden de geçmek istemiyorum…gerçi bunlar olmazsa zaten isminizden söz ettirmeniz zordur…iyi bir kreasyon tebrik ederim..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak