İstanbul Fashion Week / Mehtap Elaidi Defilesi

d1d2

İstanbul Fashion Week’ e işlerimin yoğunluğundan dolayı son gün katılma fırsatı buldum. İstanbul Fashion Days biliyorsunuz İTÜ Taşkışla’da gerçekleşmişti. İkincisinin Santral İstanbul gibi ferah bir mekanda olması çok akıllıca olmuş. Mehtap Elaidi, Hakan Yıldırım for Koton, Hatice Gökçe ve Avva defilelerini izleyebildim.

Önce, pantolonların ceketlerle kombinlendiği, ekose ve trikoların dikkat çektiği ve renk renk opak çorap ve konçların kullanıldığı sıradışı Mehtap Elaidi Defilesine ait kareleri paylaşmak istiyorum. Elaidi, basından takip ettiğim kadarıyla Hülya Avşar ve Nebahat Çehre’yi giydiriyor. Koleksiyonun  beğenildiğini ve ayakta alkışlandığını belirtmek isterim.

Diğer defilelerle ilgili fotoğraflara ve etkinlikle ilgili izlenimlerime daha sonra yer vereceğim.

7 Comments
  1. günaydın yelizcim… bende ilk günkü Arzu KAPROL defilesindeydim. müzik tek kelimeyle mükemmeldi defile hakkında hiç bişey söyleyemiyorum çünkü o kadar kalabalıkdı ki ve oturma yerleri sahneden yüksek olunca ve 1 koltuğa en az iki kişi ayakka sığmaya kalkınca biz müziği dinlemek zorunda kaldık ama defile sonrası kulise girme şansım oldu bi kaç resim aldım istersen gönderirim. defile sonrası parti güzeldi…

  2. bigi günaydın:) ne güzel iyilerden birini izlemişsin:) partiye bende kaldım.. gönder tabiki bakiyim kulisde neler varmış:)

  3. olur bir ara mail adresine gönderirim. bu arada defilede aklıma geldiniz acaba buradamı diye hayatımızda bayağı yer ettiniz :))) benim bi kaç modacı tanıdığım var onların defilelerinde kulise girme şansım çok oluyor. belki bi daha ki sefer beraber gireriz. senin için bayağı malzeme oluyor. sevgiler

  4. esra, siyah ve griden oluşan birbirinin aynısı kombinasyonların olduğu bir koleksiyondu. biraz daha renk katılmalı diye düşünüyordum ama güzeldi tabiki.

    bigi, neden olmasın, bir sonrakinde haberleşiriz ve bir araya geliriz:)

    sevgiler

  5. ayyyyyyy çok güüzeeeelll mükemmel renkler çoraplar ceeketler,tozluklar:)) bayıldım

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak