İşte Yılın Rüküşü

278955.jpg

Hollywood’un ünlü moda eleştirmeni Mr. Blackwell, geleneksel rüküşler listesini açıkladı. Listenin birinci sırasında Spice Girls’ün Posh Spice’ı Victoria Beckham yer alıyor. Listede ayrıca birbirinden ünlü isimler de yer buldu…

1960 yılından beri her yıl sivri dilli eleştirilerini yayınlayan Mr. Blackwell’in 2008 listesinde, futbol yıldızı eşi David Beckham’la birlikte magazin basınının sürekli ilgi odağı olan Victoria Beckham, üzerinden çıkarmadığı süper minileri nedeniyle “en rüküş” seçildi.

İLK ONA GİREN İSİMLER
1. Victoria Beckham
2. Amy Winehouse
3. Mary Kate Olsen
4. Fergie
5. Kelly Clarkson
6. Eva Green
7. Avril Lavigne
8. Jessica Simpson
9. Lindsay Lohan
10. Alison Arngrim

7 Comments
  1. Ya anlamıyorum victoria yı hem moda iconu seçip hem de nasıl rüküş seçebiliyorlar.Bir moda ikonu nasıl rüküş olabilir.Hem kadının giydiği her şey o yılın modası olan şeyler.Demek ki şıkları rüküşleri seçenlerde şaşırmış!

  2. Moda iconu olacağım diye herşeyi üzerine geçirip sokağa çıkan bir kadın Victoria Bekcham, bence Türkiye’deki benzer bir isimde Eda Taşpınar:) Seldacım bu kadar trendi takip et sonrada Mr. Balcwell’den nasibini al normaldir :)

  3. sasırdım doğrusu victoria ne bilim kadın mini giyiyor diye bence bu tür şeyler biraz ters victoria bu haberi duyunca nasıl bir tavır sergilemiştir acaba

  4. victoria nın bu listede olması hakikaten saçma kadın moda ikonu madem o kadar rüküş neden o kadar insan onu taklit ediyor:S ama diğerleri konusunda haklı.

  5. bence bir çok isim haketmiş ama avril lavigne bence gayet şık giyinen bir bayan yaşı da kıyafetlerine müsait ve uygun onun giydiklerini ben gayet beğeniyorum ama tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak