Janna’dan Özel Koleksiyonlar

Pırlanta kolye – Fiyat 225,400$ – Model no:40073212
Zümrüt kolye – Fiyat 11,250$ – Model no:40072608
Safir Küpe – Fiyat 8,450$ – Model no: 40075413

 

Zümrüt yüzük – Fiyat 8,410$ – Model no:40074093

Evlilik hazırlıkları yapanlar için gelinlik ve o özel günün fotoğrafları kadar alyans ve takıların seçimi de çok önemlidir. Yıllar sonra o kadar hazırlığın ardından geriye kalan gelinlik, fotoğraflarınız ve parmağınızdan hiç çıkarmayacağınız alyansınız ve takılarınız oluyor.

Pırlanta, zümrüt, yakut, safir gibi değerli taşların seçimi sadece kaç karat olduğundan ibaret değildir. Evliliğimin birkaç ay sonrasında evimize giren hırsız sayesinde ben bu seçimi iki kere yapmak zorunda kaldığım için bu konuda biraz daha deneyim sahibi oldum. Bu değerli taşların kalitesi kadar yaratıcılık ve zamansız tasarımlar olması çok önemli. Çünkü mücevher her zaman alacağınız veya sıkıldığınızda sürekli yenileyebileğiniz bir şey değil.

Gösterişli takıların birkaç sezondur trendler arasında yer alması sadece davet ve özel günlerde kullanımın dışına çıkarak günlük kıyafetlerin bir parçası haline gelmesini sağladı. Janna’nın özenle hazırlanmış muhteşem koleksiyonu her biri çok değerli ve benzersiz tasarımlardan oluşuyor. Janna’nın bu benzersiz koleksiyonundaki pırlanta yüzük, kolye ve küpeler özel gün ve yeni yıl hediyeleri için çok ideal. Janna’nın özel ve zarif tasarımlarında yer alan yakut ve zümrütlere hayran kaldım. Yaşam alanımda da kullanmayı çok sevdiğim renkler, mücevher söz konusu olunca da vazgeçilmezim oluyor.

4 Comments
  1. Yeliz hanım, yarışma yapacak mısınız? Süprizlerinizi merakla bekliyorummm

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak