Jean Aşkı

indigo11

indigo08

Bu yaz jean aşkı hiç bitmeyecek gibi görünüyor. Dergilerde ve markaların lookbooklarında birçok kez incelemiş olduğumuz jeanler için net-a-porter’da bir editoryal hazırlamış.

7 Comments
  1. 1. karedeki etekli kombine bayıldım :) gerçekten jaen vazgeçilmezimiz oldu şortlara bayılsamada kısa olduğu için giyemiyorum :(( geçen gün bershkada harika cici bir jean elbise gördüm biraz kısa tereddütte kaldım ama en yakın zmanda alacağim :))

  2. çok karışık bi görüntü çizmediği sürece seviyorum ben de.. :) jean görünümlü babatlerde de geçen sezon gözüm kalmadı değil bershka da falan..

  3. walla jean aşkı bambaşka bişi benim dolap jeanden geçilmiyor her sene en az 5 tanesini ihtiyacı olana veriyorum ama yine de bitmiorr

  4. jean moda ama neden jean ceket bulamıyorum..göreniniz var mı ?levis de 1 model var iğrenç..diğer jean satan yerlere de baktım bulamadım.hoş bir jean ceket ariyorum.biyerde gören olursa haber verin lütfenn..

  5. Jeanlerden vazgeçilir mi ki zaten? :) Her türlü kurtarıcı görevi görüyorlar. Örn.; skinny jean üzeri payetli bir bluz,altına platform bir de clutch ile davete katılabilirsiniz. Ya da boyfriend + t-shirt spor ve şık görünebilirsiniz. Daha o kadar çok alternatif sunuyorlar ki :)
    NOT: Charles Keith’de çok şık,platform,üzeri kot bir ayakkabı vardı. Fiyatı da 90 tl civarıydı ama 37 numarası bitip sadece 38-39 numaraları kalmış olduğu için alamadım. :( Numarası uyanlar bir baksın derim. Çok hoşlardı.

  6. jeanler hakikaten vazgeçilmez parçalar bu sene de çok çeşitli ürünler var bende dar jean elbise ve jean çanta istiyorum görenler duyanlar haber versin lütfen :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak