Jean Gömlekler

sienna-miller-twenty8twelve-denim-matt-shirt-genetic-denim-jeans-jt8

jennifer-garner-office-preschool-18

2010 yaz sezonunda jean dokulu kıyafetlerin göz önünde olacağından birçok kez bahsetmiştim. Jean gömlekler bu sezonun en rahat ve en trend parçalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu aralar bende çok sık jean gömlek kullanıyorum. Eğer tayt giymeye devam ediyorsanız boyfriend tarzı bir model edinmenizde fayda var. Hatta eşinize veya erkek arkadaşınıza da almanız yerinde olacak.

--sophie-munk-spring-denim-trends-jt-440-1-thumb-440x524-35516sienna-miller-twenty8twelve-denim-matt-shirt-genetic-denim-jeans-jt-9reese-witherspoon-double-denim-j-brand-jeans-jt-440reese-witherspoon-double-denim-j-brand-jeans-jt1

kate-bosworth-rodeo-cowgirl-06kate-bosworth-rodeo-cowgirl-01--jessica-alba-charley-5.0-leaving-on-a-jet-plane-parka-vintage-blue-jt-440jennifer-garner-office-preschool-18

doubledenimdouble-thumb-440x697-32544a1eag

8 Comments
  1. şahane.senin kombininde de çok beğenmiştim yelizcim, kesinlikle herkeste olmalı, çok rahat

  2. YELIZ BİR ONCEKİ RESİMLERDE HAFTASONUNDA KENDI KIYFETINI KOYMUSTU .JEAN GOMLEK ICIN TOP SHOP YAZDI

    ORAYA BAKIN BENCE….

  3. ben bu jean gömlekler konusunda karasızım asla giymem demiyorum ama şuan giçin giymem ama jesica alba yine çok tatlı :))

  4. yelizcim daha önce pembe dükkanda jean gömlek vardı geçen gün satın almak için baktım bulamadım çoküzüldüm ekleme şansın var mı tekrar eğer olursa satın almak istiyorumda..

  5. Benimde var =) şimdide GAP’te beğendim onuda alıcam, tavsiye edilir GAP!

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak