Jessica Alba Sokak Stili

jessica-11jessica-1

jessica-10

jessica-13

jessica-3

Jessica Alba, son haftalarda şık ve günlük  kombinleriyle ilgi odağı olmayı başarıyor. Bu sezon tekrar gündeme gelen sivri burun ayakkabıları Alba’da giymeye başlamış. Ben sivri burunlarımın bir çoğunu elden çıkardım, almayı da düşünmüyorum.

14 Comments
  1. ben beğeniyorum bu kadının tarzını kendisine yakıştırmayı biliyor 3.resimdeki ayakkabılarına ve güllü elbisesine bayıldımmmmm :)

  2. Enfes enfes,,

    yelizciğim bende sen gibi yapmıştım geriye sadece hotiçten yıllar önce aldığım camel rengi ayakkabılarımı bırakmıştım ( kıyamadım onlara ) ve iyiki de bırakmışım diyorum tekrardan :)

  3. ya daha tatlı daha tarz biri yok gibime geliyor ayol ama aslında o kadar güzelki belki başkası giyse yakışmayacak ama bu hatuna yakışıyor ayol ben bayıldım en çokda kucağinda minik kızıyla olan kombine elbiselerine dicek yok zaten sivri burunları sevmem ama bu babet harika ayy birde küçük kızın o pembiş papisi nedir öyle yaa şirin ötesii :))

  4. jess işte yapmış yine yapacağını.harika bayılıyorumm ona.çok güzel:)

  5. 3. resimde elleri motor tamirinden yeni çıkmış gibi sanki .. ama bende çok beğeniyorum bu kadını

  6. Bu kadının kendine has doğal tarzını çok beğeniyorum zaten. Ama en çok şu çocuk taşıma tarzına bayılıyorum. Çok denedim ama benimki yanda öyle çanta gibi durmuyo hiç :)

  7. betüş yorumuna koptum :) o fotoğraf hariç hepsi yine her zamanki gibi harika!!

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak