Jessica Alba’nın Fiyonk Dövmesi

Jessica Alba’nın fiyonk dövmesiyle Ocak ayında tanışmıştık. Sizce Alba neden fiyonk dövmesi yaptırmış olabilir. Ben bugüne kadar kimsede böyle sempatik bir dövme görmedim:) Hep itici garip desenler tercih edilmesinin sebebini de anlamış değilim.

Bu arada Jessica Alba saçının rengini değiştirmiş. Beyaz sarı gölgeler attırmış. Son zamanlarda Lindsay Lohan ve Mischa Barton gibi yıldızlarda saçlarının rengini değiştirenlerden. Biz kadınların en kolay imaj yenileme taktiği saçlardır. Alba’nın pudra tonlarındaki hırkası, şalı ve mor gözlükleri 2009 yazının trendini yansıtıyor.

26 Comments
 1. fiyonk görünce hep aklıma hediye paketi gelir :p Alba’nın dövmeyi kullandığı yer itibariyle hediye paketi düşüncem arasında nasıl bir bağdaşlık kurulur orasını bilemem :)) Neyseeee saçları yakışmamış hırkası ve şalı güzeller pudra rengini hep sevmişimdir zati….

 2. saçları bencede yakışmamış.üstündekiler ise çok güzel gözlük hariç:)

 3. Ben dövmesini çok beğendim.Jessicanın yapmış oldurduğu bölge benim dövme için tercih etmediğim bir bölge…fakat fiyonk sayesinde çok sempatik bir hava oluşmuş. Saç ve kiyafet çok hoş. Bu kıza her saç rengi gidiyor.

 4. hırkası çok güzell :)
  şalı ve eşofmanıda hoşuma gitti..
  saçları bence yakışmış..
  dövmeye gelince güzel ama bence başka yere yaptırabilirdi. oraya öyle bi dövme gitmemiş bence..

 5. aynı firikiii daha oncde vermısdın be abla ınsan ascık dıkkat eder dımı ama=)) nese fıyonk cok sempatık ama yer pek kullanıslı dıgıl sacları hos olmamıs ve gozlukler ama kıyaftler hos ve cok tatlı duruyor

 6. fazla uyumlu giyinmiş. eşofman altındaki logonun renklerini tıpatıp uygulamış. bi de, dövmesini göstermek için dikkatsiz oturmuş.

 7. bence herşeyi yakışmış sadece bLuzünün içine südyen giymesi lazımdı uçları çok gözüküyor.ama tarzını ve döğmesini beğendim.

 8. Dövme güzel de yaptırdığı yer hoş olmamış bence. Göbeğin biraz altında başlayıp aşağı doğru inenleri seviyorum ben. Bencu bu fiyonk dövme de orada çok daha iyi dururmuş :)

 9. kıyafeti fazla sıradan öyle çok övülecek bir tarafı yok,kendisi güzel olduğu için ne giyse yakışıyor ve gösteriyor…dövme gereksiz olmuş bence..

 10. kahküller yakışmamıştı zaten,gözlükleri de çok eğreti duruyor ama dövmesi güzelmiş ama yine de tüm dünyanın gözleri önüne sermesi hoş durmamış.

 11. aslı haklısın kendisi güzel oldğundan ne gyse saçını ne renge boyatsa yakışıyo bu kadına,döwmesi de bence sempatik dha önce kmse de görmedk

 12. ben bu kadını titanicin yönetmeninin yönettiği kara melek diye bir dizi vardı taaaa o zamanlardan beri takip ederim çok ttlı sempatik bi duruşu var, bayılıyorum bu kadına dövmesi olan kadınlar bana hep çekici gelmiştir ama bu dövme hiç güzel olmamış. çok fazla anlamlı bişey olmuş .daha çekici esrarengiz bişey olabilirdi. acunun yarışması gibi kutumda ne hissediyosun der gibi olmuş :D

 13. birde o dövmeyi yaptırırken allah aşkına dövmecinin neler hissettiğini merak ediyorum . yerinde olmak isterdim adi adamın

 14. taş gibi ya bide ustura diye bi film de oynuyo 2010 cok manyak herkeze tavsiyem ama orda bu papyonu gözükmüyodu:))))))))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak