Jessica Alba’nın Püsküllü Sandaleti

2009 Yaz sezonunda püskül trendinin devam ettiğinden daha önce bahsetmiştim. Geçenlerde Lindsay Lohan ile kardeşi Aliana Lohan püsküllü çanta ve botlarıyla bu trendi vurgulamışlardı. Şimdi ise Jessica Alba püsküllü sandaleti ile gündemde. Alba yazı çoktan getirmiş. Sandaleti çok rahat ve tarz görünüyor.

14 Comments
  1. steve madden de gördüm çok benzerini ama deneme fırsatını bulamadım yazın giyilebilecek süper bir model aklıma gelmişken bir bakayım tekrar…

  2. ben pek beğenmedim.daha doğrusu çok detaylı bir foto değil anlayamadım diyim jessicanın papişini.kendisi beğendiğim bir şahıs ama kızının güzelliğine bakın annesine on basar ya canım ya şişkoş:)

  3. Sandaletinden cok elbisesi dikkatimi cekti benim :)
    Kizi konusundada kokosh’a katiliyorum, annesini gölgesinde birakmis..

  4. yelızcım bu konuyla alakası yok bılıyorum ama gap tan ekose uzun kollu gomlek aldım kemerde aldım ama saat oalarak ayakkabı canta etek nasıl gıyıcem bılmıorum lutfen yardımcı olurmusun yanıelınde bana gore resımler varsa e-mailime atarmısın lıtfen

  5. jesica alba hep begendıgım ısımler bırı zaten bence kombını rahat ve hos gorunuyor ayakkabılarıda cok rahat gözukuyor=)

  6. ben pek göremedim,inceleyemedim;dolayısıyla yorum yapamıycam.. :) ama elbisesi hoşmuş..

  7. arkadaşlar bişey sorduk kimse cevap yazmadı ama ben gözlüğü buldum kanyonda kent optikte CHLOE DUYRULUR

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak