Jessica Alba’nın Sokak Stili

 jessica-81

 fotoğraflar: jessicaalba.net

Jessica Alba’dan bahsetmeyeli uzun zaman oldu. Günlük stili ile fazlasıyla malzeme birikmiş. Son yaptığım haberlerde saçından tacını düşürmeyen Alba, şimdilerde ise tepeden yaptığı topuz modelleri ile karşımıza çıkıyor. 

Boynunda renk renk şalları eksik olmuyor. Günlük hayatında daha çok jean ve tayt giymeyi tercih eden Alba, rahatlıktan ödün vermeden yaptığı kombinasyonlarla her zamanki gibi dikkat çekmeyi başarıyor.

jessica-9

Ugg rahatlığını keşfeden Jessica Alba, bu sezonda siyah Ugg’larını ayağından çıkarmayanlardan.

jessica-1

jessica-10jessica-7jessica-6jessica-5jessica-4jessica-3jessica-2

21 Comments
 1. Sürekli babetlerle geziyor, normalde babet benim ayağımı çok ağrıtıyor etrafımdakiler de aynı şeyden şikayetçi. Nasıl rahat ediyor acaba? Acıtmadığına inanamıyorum nedense?

 2. jessica alba gerçekten çok farklı bir tarz.. kendine özgün genç bir kadın ben çok beğeniyorumm bu arada bebeği tıp demiş jessica’nın burnundan düşmüş :) çok şirin…

 3. okadar çok renk değiştirirse kafasında saç kalmaz, durmadan topuz yapar işte böle :))) allahtan yüzü ve fiziği çok güzel kurtarıyo ordan :) giyimide çok sade , star gibi değil açıkcası ,ama güzellik allah vergisi bişey işte giyime kuşama bakmıyo :)))

 4. Bence de çok hoş ve rahat bir tarzı var ben çok beğeniyorum bu kadını, çok doğal ve sade böylece kendini rüküş olamktan kurtarıyor, şallarına ve bağlayış tarzına bayılıyorum ben niye bu kadar farklı takamıyorum şallarımı:(

 5. ayyyy pembe şallı kombine bittim yaa kopya çekmeyide sevmem ama valla hemen bi tane aynından yapmak lasımm :)) birde son karedeki jeanlı kombini çok hoş aman aman kızıda pek şeker valla zaten çok severim kendilerini hehe :))

 6. pembe şalı çok güzelmiş yaa üztüne giydiği hırkalar da güzel.sade giyindiği yerde şalla olayı bağlamış:))

 7. aman yarabbi kızını bille şallrla süslüyo onu kendine bezeticek:) anne kız çok şekerler

 8. İlk fotoğrafta, bebeği çakmaktaşlar çizgi filmindeki çakıl’a benziyor :)

 9. bnce jessica albanın böyle herhafta siteye koyulacak kadar farklı ve güzel bi giyim tarzı yok. türkiyede alışveriş merkezne veya herhangi biyerdeki hatta ortaokula giden bi kızın bile giyebileleceği gayet sıradan ve ele düşmüş olan ugg, tayt gibi herkeste olan kıyafetler giyiyor. artık yabancıların geri kaldığını zattenttkleri güzel türkiyemizde bile jessicadan adaha zevkli ve güzel giyinne insanlarımız var onları fotolasak daha bi güzel olur:)

 10. genelde kızıyla yada alışverişte görüntüleniyor jessica alba.bence gündelik bi yaşantı için gayet normal bir giyim..minenin fikrine katılmıyorum.türkiyede daha bir çok bayan nasıl giyinmesi gerektiğini bilmiyor bence.alışverişe bile takıp takıştırıp gıdıyo

 11. Mineye katılıyorum, çok şeker ama sıradan:) şallardan konu açılmışken değişik bağlama şekilleri hk.da fikir verirmisiniz:))

 12. herzaman çok beğeniyorum tarzını yaa çok rahat amaa dikkat çekici buluyorum(:

 13. bence çok hoş bir tarz bende fular kullanmayı çok seviyorum..İnsanları olduğundan uzun göstermeside çok güzel:)

 14. arkadaşlar burda geçmişken bişey sormak istiyorum.ugg ların temizliği nasıl yapılıyo ?? biraz bilgi verir misiniz ?? (((:

 15. converseleri ile cok şirin gözüküyor. gri önden düğmeli hırkası cok hoş

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak