Jessica Alba’nın Yeni Saç Rengi

jessica-2

jessica-1

Geçtiğimiz hafta Jessica Alba’nın sarı saçları konusuna değinmiştimve sarı saçlı halini kimse beğenmemişti. Sesimizi duyan Jessica saçlarını kızıl boyatmış. Bu renk son halinden çok daha iyi görünüyor.

Son zamanlarda şu t-shirt içinden görünen dantelli sütyenler çok olmaya başladı. Özellikle Rihanna’dan sonra birçok ünlü bu şekilde dolaşıyor. Yakında Türkiye’de de benzer örneklerini görmeye başlarız.

fotoğraflar: jessica-alba.net

19 Comments
 1. ben çok bğendim, bayıldım hatta. bu sütyen olayı da bu kışın trendi olmadan önce bile görüyordum, şeffaf askılı sütyen takan türk insanı bu modaya uymasın bence mümkünse:)

 2. Jessica Alba hoş ve güzel bir kadın ama saçları yakında dilee gelecek… çok sık renk değiştiriyor..karamelden platin röfleler sonra sarı arkasında kızıl hep uç renkler …..ben saçlarımın arasına ışıltılar olsun diye hafif gölgeler attırmak için bile defalarca düşünüyorum…

 3. Evet,sarıdan çok daha yakışmış olduğunu söyleyebilirim.

  İç çamaşırı detaylarının bu kadar da ortaya serilmesini uygun bulmuyorum.Sırt dekolteli veya straplez bluzların içine Seda’nın da dediği gibi şeffaf askı takan bizler; bu modaya uymayız,uymayalım da! :)

 4. saçları çok yakışmış ayrıca sütyen olayı bizde moda olmasın lütfen çünkü her modaya uyan bayan bu kadar zarif olmayabilir :))

 5. harika olmuş bence sarı halinden daha güzel kıyafetlerede bayıldım yaneee :))

 6. bende ilk defa boyattım ve saçımın rengi bu saçın biraz daha kahvesi gibi,kızıllık çok az. ama yakın bi ton..beğendim o yuzden

 7. Jessica Albayı hiç begenmem de sevmem de koyu renk saçları güzel oldugu halde daha açık renkli saçları çok igrençti.Bu seferkinin rengi güzel gerçekten..
  Giyim tarzında Türkiyede kimin giyecegine gelince benim giymeyecegim kesin eheuheuheu:)))

 8. Ah bu kıza bayılıyorum. Sonunda sesimizi duydu ve saçlarını boyattı. Koyu tonlar bu kıza çok yakışıyor. Kıyafeti ise Jessica’ ya yakışmış ama her gören denemesin lütfen, herkesin kaldırabileceği ve taşıyabileceği bir tarz değil bence.

 9. Çok beğendim.. süper olmuş.. Ama südyen detayını bu ulkede biraz marjinal düşünür ve yapmayız biz.. zaten nicin herkes benim güzelim südyenlerimi görsün kii:)

 10. cok güzel olmuş aski halinden bin kat iyi ben yıllardr degsklk yapmayn bi insandım hep saclrm siyah ve uzn bu sene hem kestrdim hemde karamel bakır gibi boyattm olduda:) insan bi kere boyatınca her rengi denemk istiyo o yüzden Alban’ın devamlı sac degstrmesi normal

 11. Saç rengi yakışmış ama saçlarının kalitesinde büyük bir kayıp var diye düşünüyorum… Yataktan kalmış da üstüne body geçirmiş gibi gezmesi ise nahoş…

 12. sac bı ınsanı ne kadar degıstırıyor buda kanıtı…fena degıl,bende sıyah ve uzun saclıydım yıllarca öyle dolastım zora bakır kumral denedım bu tonlarda istiyorum acaba hangı renk bılen varmı kızlaaarr?

 13. isabetli bir karar olmuş, koyu rengi daha çok yakıştırıyorum ona. bakır renk canlılık vermiş yüzüne. sanki doğumdan önce daha bi balık etliydi bu kadın çok zayıflamış gibi geldi.

 14. “sütyen gösterme modası” gelmesin mümükünse..yeteri kadar tecavüz haberi izliyoruz =( bize iki numara büyük böyle şeyler maalesef

 15. jessica alba iyice benim ruh ikizim oldu :) onun saçlarını sarıya çevirdiğini bilmeden saçımı sarıya boyamıştım sonra bi gördüm o da tam benimkiyle aynı renge boyamış. Şimdide, ben 2 hafta önce saçımı tam olarak bu renge boyadım ama tamamiyle aynı.. Bi baktım meğerse jessica alba’da saçını aynı renge boyamış :)) beni jessica alba’ya çok benzetirler zaten biz onunla ruh ikiziyiz galiba :) canım jessicam benim :D

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak