Joost TV Davetiyem Var

Aylar önce Joost Tv için üye olduğumuz davetiye sonunda geldi ve deneme fırsatı buldum. Görüntü çok kaliteli ve bir çok televizyon kanalıyla anlaşma yapmışlar. İnternet televizyonun içine giriyor derken televizyon internetin içine girecek herhalde. Görüntü full ekranda bile çok kaliteli. Aynı programı izlediğiniz kişilere mesaj atma imkanı sunuyor ayrıca program hakkında detaylı bilgilere ulaşabiliyorsunuz. İçerikleri siz gönderemiyorsunuz mevcut içerikleri izliyorsunuz ama çok yakında bir çok programı burada bulunacak. Skype ve Kazaa’nın kurucuları tarafından hayata geçirilen  Joost, medya devlerinden 45 milyon dolarlık bir destek almış. Joost için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Fakat şu anda web sitelerinden üyelik kabul etmiyorlar. Üye birisinden davetiye almanız gerekiyor. O da ben oluyorum :) Mesaj atarsanız elimdeki davetiyelerden birini verebilirim.

19 Comments
 1. Selamlar. Joost ekranı için bir davetiye rica ediyorum. ilgilenirseniz sevinirim. iyi çalışmalar

 2. Arkadaşlar bloğum yeni açıldı. İlk yorumu beretbocek yaptı ona bir tane yolladım. Güle güle kullansın. Bugün yorum yazan bir kişiye daha yollayacağım. Hergün bir kişi :)

 3. mrb.. bana da bi tane yollar mısın lütfen… eğer bana yollarsan ben de bu blog tan diğer arkadaşalara yollayabilirim…şimdiden teşekkürler
  ???

 4. Bu blogtan davetiyelerini dağıtırsan bu gunkü son davetiyeyi sana verebilirim :)

 5. yelizcim selam…

  kuzenine bir ayrıcalık tanırsın herhalde dimi:)

  kocaman öpüyorum sizi:)

 6. merhabalar blogunuzu çok begendim başarılarınızın devamını dilerim .Bana da bir davetiye gönderirsenin memmun olurum saygılar sunarım.

 7. selamlar, bugunde siftahı ben yapmışım. fazla mal göz çıkarmaz ama bir tane daha davetiye varsa bende hayır demem yani. şimdiden teşekkürler.

 8. Davetiye istemekten usandım artık eminim davetiyen yoktur, davetiye dilenmediğim site kalmadı nette, yalvarmaktan ezildim büzüldüm artık aşşalık kompleksine girdim yeterr dayanamıcam artık joosta ihtiyacım var sesimi duyan bi davetiye göndersin, bu diyardan göcmeden önce şu joostu bi görim yaaaa…

  semih uslu
  joostless man

 9. Semih Bey,
  e-mail adresinize davetiyeyi yolladık. joost ihtiyacanız giderilir umarım :)

 10. selam lütfen banada 1 davetiye yollarmısın cok lazım aylardır davetiye istemekten usandım şimdiden saol…

 11. yeliz hanım davetiye yollayabilirseniz çok memnun olurum teşekkürler.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak