Judith Leiber Çantaları

judithleiber.jpg

Judith Leiber çanta tasarımlarında kullanmış olduğu değişik figürlerle ve bu çantaları süslemiş olduğu kristal taşlı, boncuklu ve çeşitli aksesuarlarla dikkat çekiyor. Judith Leiber’in topkek şeklindeki bu çantası Sex And The City filminde kullanılmıştı. Fiyatı 4.295$.

judithleibercantalari.gif

Yukarıda görmüş olduğunuz bu çanta modellerinin fiyatları da 1.200$ ve 5.000$ arasında değişiyor. Kek gibi olanı bir günlüğüne kiralasak fena olmaz hani.

veromodacanta.jpg

Alev bu sana bahsettiğim payet işlemeli zincir askılı çantam uygulayabileceğin tarzda bir model. Saten bir kumaşı oval kesip üzerine payet işlenebilir, ister fermuarlı ister klipsli uygulayıp sap kısmına da zincir takılabilir. Ben bile heveslendim:) Hatta bu çantanın nar çiçeği rengini de Vero Moda’ dan Saadet’e doğum günü hediyesi almıştım.

10 Comments
 1. Çoook güzel ve pahalılaarrrrrr :)) CISSS yani…

  Çanta fotosu içinde teşekkür ederim canım, biraz zor gibi geldi bana ama (en azından el dikiş mak.da) aklımda olsun. Ama zincirli bir model yapıyorum şuan :)

 2. Muffin seklinde ki cantayi Sex and the city’de Charlotte’un kizi tasiyordu sanirim-bende ne kadar seker cocuk cantasi diye dusunmustum, meger buyukler icinmis :) hemde cokkkkk pahaliymis, bohuuu

 3. Alev, yani önemli olan zinciri uygulaman çantayı zaten sen uydurursun.

  Saadet, bende sana doğum günlerinde hep çanta alıyorum farkında mısın? tesadüf olmuş:)

  Banu, ne kadar pahalı cız olur alınmaz, bakılır.

 4. Çok hoş tasarımlar..
  En hoş tarafıda başka tasarımlara benzememeleri:)

 5. İpek, farklı olduğu için göze hoş geliyor.

  Tuğba, aslında kullanım açısından bakarsan zahmetli modeller:)

  Gözde, özel tasarımlar olduğu kesin eğlenceli:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak