JUKARI Fit to Fly Yarışması

Reebok’ın yeni egsersiz programı için düzenlemiş olduğu yarışma devam ediyor. Yarışmaya katılmayan arkadaşlar bu linkten katılım sağlayabilirler.

Jukari Fit to Fly, Cirque du Soleil ile kurulan ortaklık ile ortaya çıkan egzersiz programıdır. 8 ay süren geliştirme süreci sonunda JUKARI Fit to Fly egzersiz programı ortaya çıkmış. Bir saat süren egzersiz programı, FlySet olarak adlandırılan özel bir ekipman ile yapılıyor.

Aslında JUKARI Fit to Fly egzersiz programının tasarlanmasını sebebi Reebok’ın yaptığı anketmiş. 2008’de 25 ülke çapında 15,000 kadın üzerinde yapılan bir araştırma, katılımcıların neredeyse yarısının egzersiz yapmanın ve formunu korumanın sağlıkları için önemli olduğunun farkındayken, %25’inden daha azının sık sık fitness yaptığını gösteriyor. Reebok’ın yaptığı araştırmaya göre katılımcıların yaklaşık %61’i egzersiz yapmak daha eğlenceli olsaydı daha fazla egzersiz yapacaklarını, yaklaşık %54’ü ise; fitness’ı sıkıcı bulduklarını belirtmişler.

Bu sonuçlardan sonra Reebok ve Cirque du Soleil ortaklığı ile eğlenceli bir egzersiz programı olan JUKARI Fit to Fly tasarlanmış.

5 Comments
  1. yelizcim bu yarışmanın sonuçları ne zaman ve ne şeklide bize ulaşacak.

  2. zümre, rebook sayfasında yayınlanacak. ayrıca bende sizleri bilgilendireceğim.

    naz, yarışmaya katılmak için rebook sayfasında ki kısa bilgilendirme yazısını okuyup formu dolduman gerekiyor. Yarışmada talihlisi olursan eğer Avrupa’da iki kişilik bir hafta sonu tatili kazanıyorsun. Bu spor dalını da bizzat orada deniyorsun. Daha fazla bilgi için bu linki tıkla istersen:)
    http://www.reebok.com/microsites/womens/jukarifirsttotry/?country=TR

    sevgiler

  3. erkekler de katılabiliyor mu ? hiç bir bilgi yok katılamazlar diye. ilginç bir şeye benziyor çünkü.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak