Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2010 Fotoğraf Yarışması

AHE10

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen kadınlara özel fotoğraf yarışması “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” başladı. Fotoğraf sanatına ilgi duyan amatör-profesyonel tüm kadınlara açık olan yarışmanın başvuruları 01 Ocak–12 Mart 2010 tarihleri arasında gerçekleşecek. Yarışmanın bu yılki konusu “Hayata Dair”…
Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2010 yarışmasına katılmak isteyen amatör-profesyonel kadın fotoğrafçıların “hayata dair” yakaladığı en fazla 5 fotoğrafı sadece CD ile Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürlüğü’ne iletmesi yetiyor. Sonuçlar 29 Mart’ta açıklanacak.

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2010’un sonuçları, jüri değerlendirmesinin ardından 29 Mart 2010 tarihinde Anadolu Hayat Emeklilik’in www.anadoluhayat.com.tr adlı web sitesinde yayınlanacak. Birinciye 5 bin TL, ikinciye 3 bin TL, üçüncüye bin TL ödül verilecek olan yarışmada, sergilenmeye değer bulunan eser sahiplerine ise 200’er TL telif ödenecek.

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2010 fotoğraf yarışması hakkında daha detaylı bilgiye www.anadoluhayat.com.tr adresinden veya 0212 317 70 25 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.

Posta Adresi:
Anadolu Hayat Emeklilik İş Kuleleri Kule 2 K:16 Levent- İstanbul

2009 yılında dereceye giren fotoğraflar

BIRINCI-TUTEN-DAGDAS-DUMANLI-BASIMIKINCI-MELEK-URAL-SANTIYEUCUNCU-GULNUR-SOZMEN-SOHBET

6 Comments
  1. profesyonel bir makina amatörce çekimler kendime göre ama katılacagımm.:D

  2. ayyy ben hiç bilmiyorum foto çekmesini ama güzel temalar çıkacağina eminimm teşk ederiz yelizcim :))

  3. 2009’un kazananlarına bayıldım. Özellikle de ilk iki fotoğrafa. Şahane! Fotoğraf çekebilmek için sadece bakmak yetmiyor işte! Asıl mesele görebilmek ve gördüğünü aksettirebilmekte!

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak