Kadınca Sözlük

kadinca

Sorunlarımızı ve fikirlerimizi paylaşabileceğimiz, bizim dilimizden, bize hitap eden Kadınca Sözlük açıldı. Benim de yönetim kadrosunda bulunduğum Kadınca Sözlük kullanıcısı olmak için acele edin:) Sözlüğe katkı sağlayacak tüm bayan arkadaşları bekliyoruz.

15 Comments
 1. hemen üye olmak istedim ama şirketin lanet websense yasakladı giremedim bile. ekşi gibi sözlükler açıkken niye burası yasak sinir oldum. insan iş stresini atmak için yazardı arada. neyse akşam evden üye olurum artık :) hayırlı olsun burada yelizcim ;)

 2. ayy çok merka ettim kesin erkeklerin anlamayacaği şeyler vardır yine bizbizeyiz :)

 3. yelizcim ben bunu yan taraftaki kadınca sözcük yazıslarından farketip üye oldum fakat kullanıcı adımı ve şifremi doğru girmeme rağmen ne yazıkki tek rar dene oldu baktım olmıcak yine üye olmaya çalışıncada bu mail adresi var dedi anlıycağın kitlendim kaldım:((

 4. Gamze, teşekkürler:)

  Şükran, aa tecrübe var süper teşekkürler:)

  Filiz, neden giremedin acaba:( teşekkür ederim:)

  Beren, sadece kadınlar haydi hepinizi bekliyoruz:)

  GülşahT, senin girişini kontrol ederiz:( teşekkürler:)

  Sevgiler

 5. üst kısımda beni de alın! linki var oradan üye olabilirsiniz. üyelik için aktivasyon gerekli değil, üye girişi yaptıktan sonra yorum yazmanız yeterli, yorumlar denetimden geçtikten sonra yazarlık başvurunuz kabul ediliyor.

 6. merhabalar
  sözlüğe üye oldum ama giriş yapamıyorum
  onu da geçtim bu gece itibariyle kadınca sözlükten gelen yöneticilierin kadın taklidi yapan erkekler olduğuna dair mailler aldım ama birileri sözlüğü ele geçirmiş sanki bu konuda bi açıklama yapılacak mı

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak