Kadınlar Günü Hediyesi

Miss-Selfridge-Ceket__25059719_0

Herkesin “Dünya Kadınlar Günü” kutlu olsun. Bugün aranızdan birine Mango defilesinde giydiğim Miss Selfridge ceketten hediye edeceğim. Katılmak için yarın saat 14:00’a kadar bu habere içinizden ne geliyorsa onu yazın.

İyi şanslar:-)

522 Comments
 1. Ne güzel bir hediye düşünmüşsün Yeliz’cim. Senden,seni anlatan ve gönülden..Çünkü sponsorlu değil sana ait olan birşey..Düşüncen bile çok hoş..Teşekkürlerr..Senin de Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun..

 2. yelizcim, ilk önce senin, biricik editörümüzün sonra da siteye üye tüm moda sever arkadaşlarımın kadınlar gününü kutluyorum. kendimin, annemin ve minik kızımın da kadınlar günü kutlu olsuuuuuuuuuuunnnnnnn!!:)))

 3. çok incesin yelizcim gerçekten:) Herkesin Dünya Kadınlar Günü Kutlu olsun..

 4. sitenin sessiz takipcilerindenim ama hediyeyi gorunce yorum yapmadan duramadım,herkesin cok guzel gecirecegi bi gun olur umarım.

 5. yelizciğim postu görünce hemen atladım.. seni zaten günde birkaç kere takip ederim neler paylaşmış diye:) ya artık banada birşeyler çıksın yaaa bende istiyorum. neyse herkese bol şanss:)

 6. keske zayıf olsamda bana olsa bu ceket :D dunya kadınlar gunun kutlu olsun

 7. ceketimin kollarını kıvırırım,
  tüm şeker hemcinslerimin kadınlar gününü kutlarımm
  mucuruxx :)

 8. Kadini guzel yapan sey ne saçı, ne vücudu, ne de kendini nasıl
  tasidigidir. Kadını esas güzel yapan sevgisini paylasabilmesi, fedakarlığı,
  sorumluluğu, anlayışı, sadece bilgiye değil aynı zamanda kalbe de yönelik
  aklıdır. ..DÜNYA KADINLAR GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN…

 9. kimi derki kadın uzun kış gecelerinde yatmak içindir…kimi derki kadın yeşil bir harman yerinde dokuz zilli köçek gibi oynatmak içindir…kimi der ki ayalimdir…boynumda taşıdığım vebalimdir….kimi der ki hamur yoğuran… ne o, ne bu, ne döşek, ne köçek,ne ayal ne vebal…
  o benim kollarım, o benim bacaklarım…yavrum, annem, karım, kızım, kız kardeşim, anamdır….nazım hikmet
  8 Mart’ın 100.yılında bilimin ve adaletin yolunda eşitlik ve özgürlük için yürüyen tüm kadınlara selam olsun….

 10. artık istiyorum ki kadınlar huzurlu yaşasınlar, eziyet görmesinler. öyle bir dünya istiyorum ki tecavüze uğramasınlar.Cafe de erkek arkadaşıyla oturduğu için taşlanarak veya dövülerek öldürülmesinler.istedikleri gibi giyinebilsinler ,dünyayı çıplak gözleriyle görebilsinler. yeşili maviyi sarıyı ,aşkı ,sevgiyi diledikleri gibi tatsınlar. kız çocuk doğurdu diye horlanmasınlar,çocuk doğuramıyor diye boşanmasınlar… artık 21. yüzyılda bunlar olmasın istiyorum. Bir kadın, bir eş ve karnında 4.5 aylık bir kız çocuk taşıyan bir kadın olarak sevgi,barış, huzur istiyorum bu dünyadan. Kadınlar olarak hepinizin de bunları istediğini biliyorum. herkesin kadınlar gününü kutluyorum. iyi ki kadınız….

 11. ahh ahh kadınlar günü değil mi? aslında her günün özel olması gerekir kadınlar için ama geçmişden günümüze ki günümüz dediğimiz milenyum çağı yaa kadınlar için olan düşüncede davranışda hiçç değişmedi.Dün VEDA filmine gittim herkesin gitmesini de tavsiye ederim orda ATATÜRK den görüyoruz kadaına verilmesi gereken değeri yazık ki çok az erkeğimiz kadına öyle bakıyor.Çoğu kadın kendi kendinin bile değerini bilmiyor halbuki önce biz kendimizi sevmeliyiz değil mi?Kendini seven tüm KADINLARIN BİR GÜNÜ DAHA KUTLU OLSUN :))))

 12. Yeliz cim,kadın olmanın özelliğini ve güzelliğini iliklerime kadar hissettiğim bu güzel günde her ne kadar biraz buruk olsam da(2 yıllık evliliğimde ilk kez bu sabah evden eşimi öpmeden çıktım çünkü biraz kırgınım)canım eşime nefesime teşekkür ediyorum.Bana bu güzel duyguları hissetmemde yardımcı olduğu için(bugünü saymazsak ;).)kadınlar günümüz kutlu olsun.biz gerçekten özeliz çünkü;kadın anne,kadın eş,kadın yuvayı kuran………

 13. :)) h&m hırkamı zevkle giyiyorumm görünce söylemeden edemedim..çok güzel bir ceket, herkese bol şans.ayrıca dünya kadınlar günümüz kutlu osun <3

 14. ‘Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın’

  Mustafa Kemal Atatürk.

 15. Merhaba siteni hergün takip eden sessiz izleyicilerdenim ben de :) postu görünce hemen birşeyler yazıyım dedim.Diğer hediyeleri kaçırdık belki bu olur.Ama hediye olmasa da ceketi çok beğendim hemen gidip bakacağım..
  Bu arada herkesin Dünya Kadınlar Günü kutlu mutlu oolsuuunnn :)

 16. Hepimizin dünya kadınlar günü kutlu olsun,umarım bu sene kadınlar için daha yaşanılır bi dünya olurr..

 17. yelizcim senin bu inceliğine ve nazikliğine karşılık buraya bir şeyler yazmamak büyük ayıp olurdu herhalde:)gerçekten bu sitenin büyük takipçisiyim son derece zevkli ve özenli seçimlerin var kadınlar günü içinde bikaç birşey söylemek istiyorum naçizane içimden gelen şudur ki melekler yeryüzüne inemediğinden yerine vekalet etmeleri için tanrı kadınları yarattı :) diyorum ve yelizciğim senin ve tüm kadınların gününü kutluyorum

 18. Bir gün bir evin mutfağında yemek tenceresini karıştırırken, öylece boşluğa bakıp hayatımı yaşayamadım diye hayıflanmaktansa bence o hayatı yaşayın.

  Yaşanmamış bir hayat hiçbir şeydir…Hepimizin kadınlar günü kutlu olsun..

 19. tebrikler hepimize cekete gelince ne kadar tarz birseymiş eskiden tarz seyleri mangoda buluyordum fakat son ra sanki sıradanlaştı sokak modaya yaklaşıyor ne güzel derken sanki bir anda moda sokaktaki normal seyler e geçt i işin esprisi albenisi kalmadı belki benim kısıtlı bütcem bunu düşünmeme sebep dün oscarlara baktım orda bile işin büyüsünü gosteren kıyefetler yoktu düğünde gelinin nedimesi kardaşi annesi olsan rahatca giyebileceğin kıyafetler vardı üstlerinde hep sen ne dersin uzman görüşü alalım ah yazılarını cok seviyorum bu arada
  cekete gelince cok tarz ben de isterim:p

 20. Baskılar Olmadan,Daha Adil,Daha Eşit,Sevildiğimiz,Saygı Gördüğümüz,Asla Küçümsenmediğimiz Bir Düzende Yaşamak Umuduyla..Şiddet Gören,Taciz Edilen,Para Karşılığı Satılan,Sadece Kız Olduğu İçin Okutulmayan Yani Hayata 1-0 Mağlup Başlayan Kardeşlerim Öncelikle Sizin Gününüz Kutlu Olsun! Hemcinslerim Günümüz Kutlu Olsun !

 21. herkesin içinden geçen sıcacık bir cümleye karşılık ceketini hediye ediyorsun ,paylaşımcılık ve sevecenliğe güzel bir örnekleme oldu bu ..günün anlamıyla ilgili de her zaman dileyeceğim birarzu ise duvarlar arasında emirlerle ve aksinde şiddete maruzla kurulu bir dünyada yaşamak zorunda kalan kadınlarımıza HÜR bir dünya diliyorum , KADINLAR GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN…….

 22. tüm kadınlarımızın ve sevdiğiniz tüm kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun.. evlat, anne , kızkardeş, eş ve bence dünyanın en değerli,en naif, en duygusal ve kıymetli kişileri BİZ KADINLAR :) HEPİMİZİ KUTLUYORUMMM

 23. Herkesin kadınlar günü kutlu olsun.
  Bu siteyi çok severek takip ediyorum, her gün uyandığımda hemen bakıyorum bugün neler var diye.
  Ben ceket giymeyi sevmezdim ama bu sene bi akrabamızın düğününde giydim ve çok hoşuma gitti, bu senede sevdiğim tarz ceketler moda oldu çok mutluyum.
  Bu ceketi istiyoruuuummm :)

 24. Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

 25. HALA KADINLARIN İKİNCİ SINIF VATANDAŞ OLDUĞU BİR DÜNYADA KADIN OLMAK….
  HERKESİN KADINLAR DAHA DOĞRUSU EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN…

 26. Fedakarlık, Sevgi, Sabır ve Güzellik ne demek tarif et derlerse ; Annem derdim. Herkesin ve tüm Annelerin Kadınlar günü kutlu olsun :))))

 27. blogunu ilk defa gazetede görmüştüm.iyiki görmüşüm o zamndan beri sürekli takipçinimm:)renkli renkli harflerle yelizin dünyası yazıyordu gazetede:)hayatıma renk kattığın için teşekkür ederim.hayatımızın rengarenk olması dileğiyle hepimizin günü kutlu olsun……….

 28. En güzel kadınlar günü hediyesi bu bence ‘and the Oscar goes to Yeliz.’
  Herkesin dünya kadınlar gününü kutlarım.Daha güçlü ve cesur kadınlara

 29. Dünya kadınlar günümüz kutlu olsun.Umarım değerimiz tek bir gün değil her gün bilinir.

 30. bence yazacak birşey yok bu ülkede kadın olmakta bu günü kutlamakta şuanki şartlarda pekte süper bişey gibi gelmiyor bana(bu benim için geçerlidir) :(

 31. Anamın kızı kara bahtsızı, hiç güneş girmeyecek odama hiç sabah olmayacak
  Ne çok özledim sevmeyi sevilmeyi ne çok özledim …
  Ne çok özledim kadın gibi hissede bilmeyi.

 32. Kapı aralık
  oysa ocaktaki ateş
  Zinciri kuşanmış eşikk
  GÖNÜLLÜ KÖLE…

  DEMİŞTİ Kİ BİR KADIN
  bizdik bizi bilen sinsile iz
  biz bile biz hç blemedk ölüölü öldüğümüzü…ne?

  Bu yüzden mi çoğalarak büydü hep ellerimiz
  gözlerimizde geçmişten kalan yangın külleri
  Omuzlarında ir türlü eskitemediğimiz bir aşkın küfesi
  offf kanandık bizsiz

  kapandı kapı acayip sessiz
  Oysa ocaktaki ateş hala siz
  Ocağın eteğinde kırpılmuş bin yıldız!

  —-Hala mı gönüllü saçı uzun
  Diyordu bir başka kadın
  Salınmıyor o artık bizden
  bir omuzdana bir omuza güzel,o ömrün kömür karası azalmaları
  Hala ıslak kuramayan kınalarımız…bundandır ya mora çalar yamalarımız

  —–Btti değil mi dedi o kadın o döl yangısı
  Karnımızda dokuz ay sancısı…Ezilen eksilmeyen bilindik kasık
  kanalarımız…
  ———Evet dedi bir diğeri ya offff
  Bizdik evet ya bizdik hani o sizden çıkıp
  Cehennemden gelendik hep
  Üstmüze giydiğimz doğrunun abası
  Öpmedik hiçbir yalanı dudağından ağız dolusu,biz dostça aldanan,KİRLENEN…

  bİLEMEDNZ CENNET AYAKLARIMIZIN ALTINDAYKEN KANADI BİZİM TOPUKLARIMIZ
  İçimiz kanrevan
  Hİç bilmediniz.Bilmediniz işte!Biz ölemeyenlerdendik!
  ADIMDIK…ACIM/AYDIK
  KARANLIKTA AYDIK,AYDIK BİZ…
  AKLI MI KAPIDA ARALIK…

 33. sadece bir gün değil hergün bizim günümüz bayanlar..çünkü biz farklıyız özeliz ve özel olduğumuzu bir gün değil hergün hissetmeliyiz..herkese iigünler..

 34. Kadın olmak zor iştir.Özen ister,sevgi dolu,ilgi dolu,güven dolu,sabır dolu,pozitifliklerle dolu olmak ister.Kadın olmak zor iştir sabır ister,bazen sukunet bazen baskın olmak ister.Güçlü olmayı,mücadeleci olmayı gerektirir.Yeryüzündeki ilk kadın olan Lilith ten bu yana biraz Havva anne,biraz Meryem Ana,biraz Atamızın annesi Makbule hanım,biraz kurtuluş savaşında mermi taşıyan Nene Hatun,biraz güzellik abidesi afrodit,biraz hırslı ve güçlü Kleopatra ve biraz dünyadaki meleğimiz annemiz olabilmeyi başarabilen siz güzel kadınların 8mart kadınlar günü kutlu olsun…

 35. CEKET İÇİN DEĞİL İÇİMDEN GELDİĞİ İÇİN:HEPİNİZİN DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN…

 36. başka bir ülkede olsak kesin değerimiz daha iyi bilinirdi..bu arada veda filmine gitmeyenlere acil olarak tavsiye ediyorum gidin ve görün..çünkü Atatürk hem bu vatanı kurmuş hem de diğer devletlerden önce kadınlara haklarını vermiştir..bu yüzden günümüzü kutluyorum:) ceket gerçekten işim için biçilmiş kaftan:)

 37. Erkek egemen bir toplumda kadınların sorunlarından bahsetmek dipsiz bir kuyu gibi,bukadar zorluğun içinde destekçimizde yine biz kadınlarız ayakta sağlam durmalı kimseye muhtaç olmadan yaşamalıyız bizi en ii anlayan yine bizleriz çünkü ,bu sitede bence bunun en ii örneklerinden biri burda kimse seni görmeden samimiyetini ve içten sevgini hissederek sana sevgi duyup herdaim takip ediyo aileden biri gibi , yine burda birbirimizi tanımadığımız halde fikir alışverişinde bulunup destekleyici yorumlar yapıp günümüze bir hoşluk katıyoruz ..yelizcim senin ve burdaki bütün hanımların kadınlar gününü kutlarım

 38. biz kadınlar işte çalışırız evde çalışırız kırılırız üzülürüz seviniriz zman zman kadın olduğumuzu unutsakta anne olduğumuzu hiç unutmayız.hepimiz kadınlar günü kutlu olsun…çok özel bir durum yaradanın bize verdiği kıymetini bilmek ve bilinmesi dileğiyle sevgiler

 39. Kadınlar günümüz kutlu olsun…
  Çok hoş bir hediye bu, bana çıkmasa bile hediye almış kadar oldum, çok incesin…

 40. Hayata 1-0 yenik başlayan hemcinslerimizin artık hiç olmadığı yarınları görmek için çalışan üreten bütün güzel yürekli kadınların ve sıfırdan başlayıp hayallerini gerçekleştiren tüm cesur kadınların günü kutlu olsun…

 41. DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN,BÖYLE İNCE DÜŞÜNDÜĞÜN İÇİN SENİ DE TEBRİK EDERİM YELİZ :)

 42. BEN ANAYIM EŞİM KARDEŞİM BACIYIM DER ORTAĞIYIM ÇALIŞANIM ÜRETENİM TEMİZLİKÇİYİM ÜTÜCÜYÜM ÖĞRETMENİM KIZIMA EŞİMİN CANYOLDAŞIYIM ANAMIN KIYMETLİSİYİM ÇİLE ÇEKENİM SUSANIM ÖRTENİM KADINIM GURURLUYUM

  TÜRKİYE DE 36 MİLYON KADIN VAR BUNLARIN 30 MİLYONU İŞSİZ 4 MLYONU OKUMA YAZMA BİLMİYOR 3 KADINDAN BİRİ ŞİDDET GÖRÜYORRR VE NE YAZIKTIR Kİ %48 İ BUNU HİÇ KMSEYE SÖYLEYEMYOR

  kADINLAR GÜNÜMZ KUTLU OLSUN

 43. dun aşkımın doğum gunuyduu.ıyıkı doğdun sevgılımm ara sıra bakıyoo sıteye bakyım benım hatun neler yollamıs dıye belkı gorur suprızzz olurr:)) …4 gun sonra kızım 6 aylık oluyoo ıyıkı doğurmusum senı bebeğımm,süt kokulum…bıgun annmle babamm gelıyo yanlarında bol duty free hedıyelerylee..en onemlısı hepımızzın 8 mart dunya kadınlar gunu kutlu ve mutlu olsun….tamda içimden geldığı gıbı oldu ıyıde oldu:))))))))))

 44. hergün günümü güzel renkler, yazılar ve fotoğraflarla canlandıran yeliz ve tüm takipçilerin bu vesileyle kadınlar gününü kutlarım :) yazmaksakta takipteyiz!

 45. DÜNYA ‘EMEKÇİ’ KADINLAR GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN.Emekler boşa gitmez.Onlar büyür evlat olur.Emek, kocaya verilir çok güzel yuva olur.Çalışırsın kariyer olur..Emeklerimizin kıymetinin bilinmesi dileklerimle..

 46. Merhabalar,

  Yine bir ders arasında biz(ipek+cansu) yine cafede Yeliz’in Dünyası’nı gezerken biz de bi şansımızı deneyelim dedik..Herkesin Kadınlar Günü’nü kutluyoruz…

 47. Kadın olmaktan gurur duyuyorum
  tüm kadınların gününü kutluyorum…

 48. bayanlar kadınlar gününüz kutlu olsun herşey gönlünüzce olsun temizlik ve ev işlerine yardım eden birer kocanız olsun :))) kabul edin en güzel dilek benimki :))

 49. Tüm bayanların kadınlar günü kutlu olsun…Ne kadar tatlısın, düşünmen yeter…Kazanamasak da olur:)

 50. dünyanın en güsel çiçekleri,kadınlar günümüz kutlu olsun..hayatımız bu ceket kadar güzel olsun :)))

 51. Bu gün, dişiliğini şefkat ve emeğiyle yüceltmiş, yoz ve hoyrat ellerin, dillerin altında yaşama direnmiş ve direnmekte olan kadınlarımızın günüdür.

  8 mart Dünya emekçi kadınlar günümüz kutlu olsun. Hayatın her alanında var olmak ve kalıcı olmak dileğiyle. Benim örnek kadın ve idolum olan merhume Turkan SAYLAN anısına ruhu sad olsun. Bu vesileyle yelizcim senin ve senin nezdinde tüm okuyucularının 8 mart dünya kadınlar gününü kutlar hayatın her alanında başarılar diliyorum….

 52. ceketi hediye almak icin degil, gercekten icimden geldigi icin yelizcimin ve tüm kadinlarin kadinlar gününü kutluyorum… bütün kadinlari seviyorummmmm…. kendinize iyi bakinnn

 53. Yelizcim kadınlar günün kutlu olsun :) harika bir hediye. bu ceket bu kadınlar gününde senden bana hediye olsun :)

 54. Kadınlar, anne şevkatini insanlığın var oluşundan beri özenle kalplerini açarak sunarlar. Onlar dünyamızı cennete çeviren güzelliklerini kalplerinde ve ruhlarında taşırlar. Bu sayede dünyadaki güzellikler ve bu güzelliklerin farkına varabilmemizi sağlayan kişiler aslında olardır. İyi ki varız.Bütün kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun…♥
  kadınların işi çok zor :( evı cekıp cevırmek anne olmak..cok guzel bır duygu ama zorlukları da var…veeee bunca seye ragmen dayak yemek ama yıne boyun egmeden yıkılmadan ayakta durmak bızım ısımız :):)
  tekrardan hepınızın dunya kadınlar gunu mutlu huzurlu kutlu olsn
  sevgıler..

 55. En değerli varlıkların günü, hassas ve düşünceli kadınların.. kimse birbirini kırmasın ve herkes birbirinin değerini bilsin ve hatırlasın bugün.
  En kötü günlerinde bile bir adım atsanız , onlar dünyaları verirler..

 56. (¯`·.(¯`·.
  ¯`·.¸¸.·`¯şşşşşşşşşşşşşşşşşşştttttt ;)))

  insanlığın en mukaddesi kadınnn….

 57. yelizcim böyle sürprizler yapıp mutlu ediyorsun bizleri teşekkür ederiz :) bu arada ceket de güsel-miş :))kime yâr olursa iyi günlerde kullanır inşallah :D

 58. ÇOK UZUN UZUN DEYİMLERİ PEK BECEREMEM HEPİMİZİN KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

 59. bu cekete bayıldım… kolları muhteşem…:)
  Ayrıca Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun bayanlar…

 60. çok güzel bir hediye seçmissn kaınlar günü kutlu olsun herkesin bu sefer benim olsun hediye ya :)

 61. yelizcim bugün için çok zarif bişey düşünmüşsün:)Şöyle bişey paylaşıcam dün Piraye’nin yazarı Canan Tan konuşmasında şöle bişi söyledi; Bizler için Kadınlar günü özel bir gün ancak bugünü bilmeyen,koca dayağına maruz kalan, ezilen, töreye kurban giden kadınlar, bir çocuğa hem analık hem babalık yapan kadınlar var ve bu şartlarda onlara göre kadınlar günü diye bir şey söz konusu değil.Bundan yola cıkarakta hükümetin ve şirketlerin sosyal sorumluluk projeleri, bizlerin çabalarıyla ve sanatçıların yaptığı Güldünya konserine bile katılarak onlarıda bugüne dahil edip, daha yaşanılır bi dünya yaratmalıyız bu kadınlarımız için:))))))

 62. DÜNYA KADINLAR GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN :) ÇOK GÜZEL BİR HEDİYE…..

 63. yelizcim ceket çok hoş :) herkesin kadınlar gününü kutluyorum bende..

 64. özgür,kendine güveni olan,ayakları üzerinde durabilen,eğitimli kadınlar yarının çocuklarını yetiştirecekler,daha aydınlık günler için kadınlara daha fazla söz hakkı ve özgürlük.
  unutmayalım ki Mustafa Kemal Türk kadınlarına hak ettiği değeri veren ender liderlerdendi.
  Ayrıca Yeliz e bize böyle bir platform sunduğu için sonsuz teşekkürler.
  Hepimizin Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun:)

 65. İlk başta annecim olmak üzere tüm Kadınların kadınlar günü kutlu olsun…İyi ki varız…! :)

 66. KADINLIK! ilk kadın Havvadan bu yana çözülemeyen gizemli varlık…bizi bizden daha iyi kimse tanıyamaz & anlayamaz ama bunun için erkekleri her fırsatta suçlarız…duygularımızın ince bir nakış gibi işlendiğini, daha küçük bir kızken annelik özünü taşıdığımızı, güzel görünmenin aslında sadece kendimizi iyi hissetmek için olduğunu, tatlı krizlerimizi ,sebepsiz ağlamalarımızı veee… aslında sadece ve sadece savaştığımız şeyin derin bir sevgi-saygı ve ilgiden başka bişey olmadığını anlayamayan ve anlamayan ERKEKLERE inat KADINLAR GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN…

 67. 8 mart 1857 tarihinde ABD nin NEW YORK kentinde 40.000 dokuma işçisi daha iyi çalışma koşulları istemiyle bir tekstil fabrikasında greve başladı.Ancak polisin işçilere saldırması ve işçilerin fabrikaya kilitlenmesi, arkasında da çıkan yangında işçilerin fabrika önünde kurulan barikatlardan kaçamaması sonucunda çoğu kadın 129 işçi can verdi.İşçilerin cenaze törenine 100 bini aşkın kişi katıldı.
  26-27 Ağustos 1910 tarihinde Danimarkanın Kopenhag kentinde 2. Enternasyonale bağlı kadınlar toplantısında Almanya Sosyal Demokrat Partisi önderlerinden Clara Zetkin, 8 Mart ın “DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ” olarak anılması önerisini getirdi ve öneri oybirliğiyle kabul edildi.
  KADINA DEĞER VERİLMEYEN BİR ÜLKEDE NEFES ALAN TÜM KADINLARIN 8 MART KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN…

 68. Sitenin tatlı sahibesinin ve tüm kadınların Dünya kadınlar gününü kutluyorum… Herşey gönlümüzce olsun… E tabiki cekette isterimki bugünün tatlı hatırası olarak benim olsun :)) Herkesi çooook öptümm.

 69. tabi bu yazdıklarım genel fikirlerim kişisel olarak sevgilimin hakkını yiyemem :)))

 70. Bende tüm kadınların hakettikleri değeri görebileceği güzel yarınlar diliyorum.Dünya kadınlar günümüz kutlu olsun.Kim kazanırsa şimdiden hayırlı olsun.

 71. vay annesini be bir ceket nelere kadirmiş:)Yeliz cim ben seni takip ettiğimden beri bu kadar çok yorumu aynı sayfada görmemiştim…:)İNANAMIYORUM!

 72. ceket sahane :) kadinlar gunu de kutlu olsun, bir gun umarim dunya tum kadinlar icin gercekten ozel bir ‘kadinlar gunu’ olabilecek hale gelir.

 73. Kadın olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Kadın olmak bir ayrıcalıktır…

 74. omuzumda öyle ağır bir yük varki bazen herşeyi unutuyorum yanlızca yanlızlığı düşünüyorum acaba bu kadar sevenim olmasaydı vazgeçermiydim gerçekten herşeyden bırakıp gidermiydim geleceğimi sevdiklerimi umutlarımı :(( biliyorum bana bi can verildi ve bunu korumak boynumun borcu öylede yapacağim daha çok mücadele edeceğim biliyorum birgün bende camdan kuşları izleyip güneş doğduğunda rahat bi nefes alacağim :)) alalh herkese önce sağlık versin kızalr kendi canınızı bedenizi çok iyi koruyun kollayın ve yaslayıns evdiklerinzin omzuna başınızı hiçbişeydende vazgeçmeyin bir avuç topraktan bile çünkü herşey herşey bu dünyada bizim için :)) hiçbişeye gerek yok 1 yıldır burdayım ve bu site sayesinde çok yol katettim kendime geldim farkıma vardim ve hayatın ne kadarda yaşanabiliri olacağını anlayıp sevdiklerime daha çok sarıldım hepinizin benim kötü bi hastalıktan kurtulup yeniden ışıl ışıl bakmamada etkiniz var HERKESE HERKESE ÇOK TEŞEKÜR EDİYORUM iyiki varsınız (en çok içimden geçenler bunalardı :))

 75. Ne yazık ki eskiden oldugu gibi kutlayamadık kadınlar günümüzü..Ben şahsen yapılacak bir sürü işim oldugu için kadınlar gününü aklıma bile getiremedim.Günün sonunda internete girip kadınlar günü ile ilgili kutlamalar alınca ne kadar üzücü dedim. Gönlümüzce kutlayamadık gitti.Neyse bunlar karamsar olsa da gerçekten içimden geçen düşünceler idi.Ceket çok güzel benim olsa çok mutlu olurum.Karar senin Yelizcigim..Bu tür hediyeler dagıtman bizleri mutlu ediyor.Neşeyle kal…

 76. Kadına karşı fiziksel şiddetin yanında ;ekonomik,psikolojik ve cinsel şiddette uygulanmaktadır.Şiddete maruz kalan kadınların Devlet tarafından korunabilmesi amacıyla bulunması artık zorunluluk arz eden KADIN SIĞINMA EVLERİNİN YOK DENECEK KADAR SAYISININ AZ OLMASI SORUNA GÖSTERİLEN DUYARSIZLIĞIN BARİZ KANITIDIR.Başta alışma hayatı olmak üzere kadınlar cinsel ayrımcılığa tabi tutulmakta,bu nedenle uygulamada kadın-erkek eşitliği sağlanamamaktadır.Eşit fırsat ilkesi daima ihlal edilmektedir.Elbette Laik Cumhuriyetin ilanı kadınların tecrit edildikleri kafeslerin ardından çıkararak dünyaya karışmalarını sağlamış ve kendilerine sunulan haklar bakımından öncesiyle kıyas edilmeyecek duruma gelmiştir.Kadına karşı şiddetin ve her türlü hak ihlalinin engellenmesi öncelikle yasaların adil olarak uygulanmasında güdülecek etkin devlet politikasıyla mümkündür.”8 Mart 1857 yılında fabrika önündeki barikatı aşamadığı için yanarak can veren kadın işçilerin,töre cinayeti adı altında katledilen tüm kadınların buruk hatırına
  atfen DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN…”Unutmayalımki biz kadınlar o kadar değerliyiz ki hepimiz birer anne adayıyız yada anneyiz ..sevgiliyiz..eşiz..bizler dünyanın kaderini savaşların kaderini değiştiren kadınlarız..

 77. Gerçekten çok düşüncelisin :)) bende herkesin kadınlar gününü kutluyorum ve ceketin benim olmasını diliyorum:)))))))

 78. Yeliz hanım buarada düşüncelerimizi başkalarıyla paylaşmak gibi bir hakkı bizlere sunduğunuz için size en içten teşekkürlerimi sunarım…

 79. senın uzerınde gordugumde cok begenmıstım emınımkı banada cok yakısacaktır:))herkesın kadınlar gununu kutluormm we hedıyemı beklıorm:D

 80. yeni uyandım dersimin 5te oLmasının verdiği rahatlıkla hemen bilgisyrmı açtım ki ilk açtığım sitede hemen bu güsel postla kar$ıla$tım ve direk atLadım =)) $ansımı denemek istedim sadece YeLizcim..
  herkesiN kadınLar güNü kutLu oLsun ((:

 81. en çok kime yakısacaksa onun olması umuduyla=)) hepimize kutlu olsun=)))

 82. daha insanca hiç bir kadının töreler yüzünden öldürülmediği bütün günler biz kadınların olsun hepinizin kadınlar günü kutlu olsun

 83. BİR KADINI AGLATIRKEN ÇOK DİKKAT EDİN…!!!
  ÇÜNKÜ ALLAH GÖZYAŞLARINI SAYAR…!!!
  KADIN ERKEGİN KABURGASINDAN YARATILDI,AYAKLARINDAN YARATILMADI….!!!
  ÖYLE OLSAYDI EZİLİRDİ..!!!.ÜSTÜN OLSUN DİYE BAŞINDAN DA YARATILMADI….!!!
  AMA GÖĞSÜNDEN YARATILDI…
  EŞİT OLSUN DİYE….
  KOLUN BİRAZ ALTINDA….
  KORUNSUN DİYE!!!
  KALP HİZASINDA SEVİLSİN DİYE!!!
  TÜM DÜNYA KADINLARININ KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLARIM….SEVGİLER……

 84. Aile içi şiddete son kampanyası’nın hürriyette çıkan ilanında kadınların ölmeden önce yapması gereken 100 şey sıralanmış..içim acıdı okurken, ütü yap, bakımlı ol, yatakta kocan ne isterse yap, sessiz kal, dayak ye, baba evine dön.. kadınlarımızın töre kurbanı olmadığı nice 8 Mart’lar kutlamak dileğiyle..

 85. Merhaba Yelizcim,
  Çok ince düşünmüşsün hediye için
  Tüm kadınların ve takipçilerin kadınlar günü kutlu olsun
  Herkeze selamlar :)

 86. Yeliz, önce senin sonra sitene giren girmeyen tüm kadınlar Dünya Kadınlar günü kutlu mutlu olsun.
  Her zamanki gibi yine bi incelik yaptın.. Süpersin!!

 87. Herkesin Kadınlar gününü kutlarim, başarılanın devamı gelsin inşallah Yeliz..

 88. Kadınlar günü sadece kutlamak için değil, varlığımızı yerimizi belirlemek ve iz bırakmak için… :)

  ne mutluyuz ki kadınız:)günümüz kutlu olsun! hepinize sevgiler…..

  yelizcim mucu mucu***

 89. Herkesin dünya kadınlar günü kutlu olsun hediye için şimdiden teşekkürler yelizcim :)))

 90. Bazen neden kadın olarak dünyaya geldik die düşünsekte iyi ki bu kimlikteyiz.:) en azından herşein en güselini hala bisim için üretmeye çalışıolar..Özel insanlarız..

  Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsunnnn..!! :)

 91. gerçekten kısmet kimeyse kime en çok yakışacaksa onun olsun diyorum <3<3<3<3<3<3

 92. Çok güzel düşünmüşsünüz teşekkür ediyorum ve Tüm Kadınların Kadınlar Gününü içten kutluyorum mutlu günler:)

 93. Merhaba,
  Dünyadaki bütün kadınların Bu güzel günü kutlu olsun, Umarım dünyada her kadın hakettiği değeri bulur ve bu hatırlatmalar gerçek anlamına ulaşır.
  Ayrıca bu anlmalı günde böyle bir hediye verdiğin için seni kutluyorum ve bu ceketi istiyorum yaw çok güzel..:)))
  Selamlar,
  Dokuztepe…

 94. yelizcim senin ve herkesin kadınlar günü kutlu olsun! böyle güzel bir ceketi hediye etmen de çok hoş, işte kadın dayanışması=) sevgiler…

 95. yelizcim umarım okumaya fırsatın olur.aslında kadınlar günü deyince içimde bir öfke birikiyor.çünkü biz kadınlarmı mecburuz bu hayatın zorluklarına göğüs gerip binbir fedakarlık yapmaya!sanki bu kadınlar günü bize bir tür acımanın mı desem yoksa yüceltmeninmi desem hediyesidir.bilemiyorum biz kadınlar dünyanın en farklı ve muhteşem varlıklarıyız.ve bunu her kadının hergün hezaman hissettirilmesi gerektiğine inanıyorum.bir yerlerde okumuştum.bir erkeğe verilen bedensel güç kadınlarda yoktur ama öyle bir hikmettirki kadın vücudu 9 ay boyunca 3 kiloyu bedeninde taşıyacak kadar programlı ayarlanmıştır.(tam cümleyi kuramamış olabilirim)bu bana mucize gibi geliyor.bir kadın olarak bütün kadınların kadınlar gününü kutluyorum.kadınlar bir çiçektir.

 96. Kadınlar
  Ve kadınlar,
  bizim kadınlarımız:
  korkunç ve mübarek elleri,
  ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle
  anamız, avradımız, yarimiz
  ve sanki hiç yaşamamış gibi ölen
  ve soframızdaki yeri
  öküzümüzden sonra gelen
  ve dağlara kaçırıp uğrunda hapis yattığımız
  ve ekinde, tütünde, odunda ve pazardaki
  ve karasabana koşulan
  ve ağıllarda
  ışıltısında yere saplı bıçakların
  oynak, ağır kalçaları ve zilleriyle bizim olan
  kadınlar,
  bizim kadınlarımız
  Nazım Hikmet Ran

  başka ne söylenebilir..?

 97. Sadece bugün değil, biz her zaman özeliz…
  Önemli olan bunu içimizde hissetmek ve çevremizdekilere hissettirmek..

 98. dünyanın tüm yükünü sırtlanıp aynı zamanda bu kadar da güzel olabilen varlıklarrın “kadınların” dünya kadınlar günü kuutlu olsun..:)

 99. Yelizcim sana da sitene de hediyeleine de extra hayranım izmirli bu hayranını kırma yaa bayıldım cekete vallai süper:))

 100. hersey her güzel her akıllı şey bızleree bızı bız yapan guzellıkler dıunyası yelızın dunyası..cook guzel ve ınce dusunmussunuzz cook tesekkurlerrr…..amaa ben uzerımde bu ceketı hayal ediyorumda cook yakısacakk:)) guzel gunumuzdee de yanımzdaa olan tekk dunyaaa yelızın dunyasııı nıceeee gunleree berabercee….. dunyaa kadınlar gunumuzz kutlu olsunn:))

 101. Merhaba, bugün gerçekten harika bir gün, işyerinde yemek özeldi, değişik yerlerden kargolar geldi, doğumgünüm gibi hissettim valla, çok mutlu oldum.herkesin kutlu olsun.

 102. canlarım hepınızın kadınlar gunu kutlu olsun
  NE MUTLU LEĞENDE ÇAMAŞIRDA YIKARIM DİYEN KADINA :D

 103. hepimizin kadınlar günü kutlu olsun hanımlar. Yelizcim vereceğin hediye anlamlı bir günde içimizden birini daha da mutlu edecek çok ince düşünülmüş birşey kutluyorum seni…

 104. merhaba yelizcim ben 2 senedir senin bu güzel sitenin takipçisiyim bugün harika ceketini görünce sana yazmaq istedim ben azeriyim duygularımı pek türkçe yazamam ama 8 mart kadınlar gününde hiç kimse tarafından kutlanmadım keşke sen beni mutlu etsen ve her zaman hayalini kurduğum bu blazerini bene hediye etsen bu ceketi çok seviyorum oğlum açlıkdan ağlıyor ama bu ceketin sahibib olmak için sana mj yazmakdan beni heç bir şey alı koyamaz inşallah bana hediye edersin ve bu bayramda beni sen sevindirirsin 8 mart kadınlar günün kutlu olsun yeliz

 105. çok incesiniz gerçekten uzun süredir bloğunuzu takip ediyorum.. emeğiniz için teşekkürler..

 106. BÜTÜN BAYANLARA SESLENİYORUM…

  HAYATI YARIN ÖLECEKMİŞ GİBİ YAŞAYIN,HİÇBİRŞEY İÇİN GEÇ DEĞİLDİR.

  SİZ NEYE HAZIRSANIZ O DA SİZİN İÇİN HAZIRDIR!

  KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

  (sadece bugun değil her gün eşlerinizden çiçek almanız dileğiyle…)

  ece

 107. merhabalar resimlerde görüp çok beğendiğim bir ceketti umarım o şanslı insan ben olurum herkeze bol şans sevgiler:)

 108. selam yelizcim, böyle bir uygulamayı sadece bu site ve sen yapabilirdin tebrik ediyorum. tüm emekçi kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum. umarım tüm kadınlarımız hakketiği değeri herzaman bulur. yürekten diliyorum.

 109. Çok samimi,İçten ve paylaşımcı bi düşünce bu yeliz :)
  Kadınlar gününde erkek arkadaslarımızdan göremediğimiz İlgiyi bu ceketle Unutturabilirsin aramızdan birine :))) Mutlu günler ;)

 110. Büyük bir ihtimalle S bedendir ve bana olmaz… yani bana göndermeyin diyecektim:)

 111. yelizcimm kadınlar günün kutlu olsun.. blazer bi ceket arıyorum aylardır ama hiç istediğim gibi bi model bulamadım.gözüm hep senin bu ceketindeydi cidden.görünce çok sevindim.umarımmmm ben kazanırım..başarılarının devamı dileğiyle :)

 112. Uygar bir toplum olmanın temelinde kadına saygı, ona toplumun içinde görev verme vardır. Kadının üretkenliği toplumu refaha taşıyacak unsurların başında gelir.İşte bu nedenle bu ülke ancak kadına sadece mutfakta kucağında çocukla değil, fabrikalarda, şantiyelerde, yönetici koltuklarında, meclis sıralarında yeterince yer verildiğinde M.Kemal Atatürk’ün hedeflediği uygar toplum seviyesine erişebilecektir.Her alanda haklarımızı koruyabileceğimiz ve bunun karşılığında dayak, aşağılanma değil takdir göreceğimiz günlerin umuduyla kadınlar günümüz kutlu olsun.Sevgilerimle…

 113. Son yarım saat kala gördüm hemen yazayım dedim bende. Öncelikle tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun. Ayrıca Elazığ da bulunan biri olarak da herkese geçmiş olsun ve yakınlarını kaybedenlere de başsağlığı diliyorum. Mecburi hizmet atamasıyla burda bulunuyorm depreme uzak diye sevinirken burda da kendini hissettirdi. Neyse ki bir şey olmadı. Bu kadarla geçmiş olsun diyorum.

 114. Yeliz’ cim sitenin daimi takipçisiyim suana kadar hediye alamadım :( bu sefer umarım şansım bl olur çok hoş bi ceket giymek için sabırsızlanıyorum senin ve herkezin dünya kadınlar günümüz kutlu olsun tek birgünle kutlanaması dileğiyle :))

 115. Kadın,
  Bizsiz tadı olmaz ki bu hayatın:)

  GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN ARKDAŞLAAAAR:)

 116. Senin gibi çok şeker bi ceket yelizcim,benim olsa çok da güzel olur:)

 117. Hayatta herşey bize bağlı. Biz istersek dünya daha güzel .Biziz tüm güzellikleri yansıtan.Yani biz varsak her şey var.Yeni bir gün her yeni gün bizimle birlkte var ruhumuz bir yerlerde bizi bekliyor bulun onu ve hissedin kadınlığınızı.Doğan güneşin sıcaklığını rüzgarın getirdiği okşamayı kuş sesindeki canlığığı ve hayatı kaçırmayın…tek bir şey kaldı geriye kesinlikle unutmayacağımız bir şey olan herşeye rağmen olabildiğince gülümsemek… kadınlar günümüz kutlu olsun bayanlar:))))

 118. yelizcim en başta seninde kadınlar günün kutlu olsun canım.bize bu platformu hazırladığın ve bilgi paylaşımlarımızı sağladığın için bir kere daha teşekkürler ve son olarak benim gibi üye olan bütün arkadaşlarımızında kadınlar gününü en içten dileklerimle kutlarım.
  çekete gelince;))daha önce bir arkadaşımın üzerinde ve sonrasında sende gördüğüm gördüğümden beride bayıldığım ama hiç bir yerde bu stilde çeket bulamadığım için üzüntülerimi ve hüsranlıklarımı bana hatırlattın :((bu durumu telafi etmek istersin diye düşünüyorum ;) bu duruma tabiki memnun olur ve göndermene asla hayır demem tatlım:))lütfennnnnnnnnnnn bana gönder lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 119. Hepimizin dünya kadınlar günü kutlu olsun :)
  Kadın olmanın zor olduğu dünyamızda umarım tüm güzellikler bizimle olur

 120. Modern ve çağdaş Türkiye nin oluşmasında söz sahibi olan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya kadınlar günü kutlu olsun

 121. Kimi der ki kadın Uzun kış gecelerinde yatmak içindir. Kimi der ki kadın Yeşil bir harman yerinde Dokuz zilli köçek gibi oynatmak içindir. Kimi der ki ayalimdir, Boynumda taşığıdım vebalimdir. Kimi der ki hamur yoğuran, Kimi der ki çocuk doğuran, Ne o, ne bu, ne döşek, ne köçek, ne ayal, ne vebal. O benim kollarım, bacaklarım, başımdır. Yavrum, annem, karım, kızkardeşim, hayat arkadaşımdır.
  NAZIM HİKMET
  ben de tüm kadınlarımızın kadınlar gününü kutlarım :)

 122. Harika bir ceket ve çok güzel bir düşünce. Hepimizin kadınlar günü kutlu olsun.

 123. bugün kadınlar günü olmasının yanısıra benim doğum günüm. bende isterim o ceketten zaten alasım var o tarz bişii.

 124. Ben kadınım şimidi; ama oncesınde yeni doğmuş bebek sonra kucuk bı kız cocugu,sonra genc kız,sonra eş,sonra anneyım ben…küçük bebek nerelerden nerelere gelıyooo biz sadece kadın degıl biz çok şeyiz :)))

 125. kadın olmak bakmak demektir.öylece bakmak hayata.hatırlayın okul çağlarınızı sınıfta gürültü yapan ,kopya çeken,öğretmenden azar işiten hap erkeklerdi.sizin sesiniz çıkmadı.öğretmen yaramaz çocuğun adını bildi ama sizinkini bilemedi.babanız oğluna biraz daha değer verdi.çalışınca para kazandınız bu seferde eşiniz güçlü kadın istemem ben diyemedi de kadının yeri evidir diye uydurdu bir yalan.baktınız siz öylece.tüm asaletinizle.istediğinizi giyemediniz.çünkü sizin vücudunuz tahrik unsurları barındırıyordu.çocuk olunca çocuğa bakmak size sevmek babaya düştü ağlamaya başlayınca attı kucağınıza.yıllar sizden güzelliğinizi alınca daha genç görünen eşiniz henüz güzelliği kendisini terk etmemiş hemcinsinizde soluklandı.siz baktınız yine.ve çok bilmişler sordu size niye bırakmadın terketmedin.cevap verdiniz söz sizdeydi ben bir buz dağıyım görünmeyenlerde saklıyım.ve ben kadınım.

 126. kadınlar gününe dair hiç bir beklentim yoktu sabahtan beri, ama bu haberi görünce kayıtsız kalamadım. çok büyük beklentideyimm yeliz:)). espri bir yana;) arkadaşlar günümüz kutlu olsun. çokça sevgiler! *_*

 127. Amerika’da 40.000 dokuma işçisinin daha iyi çalışma koşulları, eşit işe eşit ücret söylemiyle başlattığı eylemi bastırmak adına kadın işçilerin fabrikaya kilitlenmesi sonrasında çıkan yangında kurulan bariyerlerden kaçamayan 129 kadın işçinin hayatını kaybetmesi sonucu bu çalışan kadınları anmak için başlayan ve günümüze kadar gelen Dünya Kadınlar Günümüzü kutluyorum.

 128. yelizcim ne güzel bi hediye düşünmüşşün seni anlatan gönülden umarım bu güzel ceketi alırım giymek için sabırsızlanıyorum senin ve herkezin dünya kadınlar günümüz kutlu olsun.. tek günle kutlanmaması dleğiyle

 129. kadın herşeydir bence ….aşk , şevkat ,üzüntü, göz yaşı ,anne , eş ,sırdaş ….

 130. Dünya Kadınlar Gününde ilk kez bir kadın yönetmen, Kathryn Bigelow, “en iyi yönetmen” oscarını aldı.
  Türkiye’de ve dünyada bu ilklerin daim olması dileğiyle.
  Kadınlar günümüz kutlu olsun…

 131. kadınlar günümüz kutlu olsun…ne denilebilirki başka hepsi az gelmezmi? tüm mutluluklar bizim olsun.

 132. içimizdeki Ünzile’lerin her geçen gün azalması dileği ile..
  Kadınlar gününüz kutlu olsun

 133. Kadınlar; çiçektir, güzelliktir, başarıdır..tüm kalbimle katıldığım bir önermedir. eğer dünyayı onlar tek başlarına yönetselerdi dünya bir çiçek bahçesine dönerdi bundan hiçkimsenin kuşkusu olmamalı. Bunun en güzel örneğini ırakta eline biraz güç geçince silahsız, masum halka gösterdikleri örnek davranışlarıyla göstermişlerdir. Bu yüzden kadınlar çiçektir, kadınlar anadır. bunun yanı sıra tüm zorluklara göğüs gerebilecek ölçüde yürekli ve cüretkarlardır. Her kadının içinde bir ürkek ceylanı sakınan büyük bir yürek vardır..

 134. bu yaziyini gorunce gunun sanslisi kimbilir benim diye yazmak istedim :))))
  ayrica tum bayanlarin kadinlar gunu kutlu olsun..

 135. Çok güzel düşünmüşsün yeliz. Bende başta çok değerli annemin sonra bütün bütün kadınların dünya kadınlar gününü kutluyorum. Çok yakında anne olacam. Annelik hediyesi olarak kabul edebilirim.))))

 136. Kadın olmak şüphesiz çok güzelken bazı coğrafyalarda oldukça zor…Kadınlar gününün kimi nasıl mutlu edecekse o şekilde kutlu olmasını dilerim.Dünyada iyi bir aileye ve dünya şekeri bir eşe sahip olan şanslı kadınlardan biri olduğumu düşünüyorum:)mesajımın ulaştığı ve ulaşamadığı tüm kadınların kadınlar günüyle başlayıp sonsuza kadar geçen tüm günlerinin kadınca geçmesini dilerimm:)) sevgilerimlee…

 137. Değerimiz bir güne sığdırılamaz muhakkak. Gönül isterki her günümüz kadın olma onurunu, gururunu, kutsallığını hissettirilerek geçer. yine de böyle bir gün bize ithaf edildiği için kadınlar günümüz kutlu olsun hemcinslerim=))

 138. öncelikle yelizcim bu ince davranışın için teşekkür ederim çok güzel düşünmüşsün dünyadaki bütün kadınların bu gününü kutluyorum herkes için bu günün anlamı önemli olmalı dünyadaki 10 kadından 4’nün şiddet gördüğü bu zamanda bunların yok olmasını temenni ediyorum umarım bütün kadınlarımızın her zaman değeri çok güzel bir şekilde bilinir.

 139. merhaba yelizciğim
  hediyeninde senden kötü geçirdiğim şu kadınlar gününde yüzümü güldürebilecek bir hatıra olması dileğiyle…
  kadınlar gününüz kutlu olsun…

 140. hadi yazalım :)) günün anlam ve önemine istinaden kadınlar günün kutlu olsun….. mutlu olsun……. sevgilerimle….

 141. Merhaba yelizciim ceketin çok hoşmuş işallah o ceketin sahibi olacak kişi iyi günlerde ve gülerek seni hatırlayarak kullanır canım ;)
  Dünyadaki kadınlarımızın kadınlar günün kutluyor ve bu güzel güne dair ve yüce önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bir yazısını sizinle paylaşmak istiyorum…

  ”Bizim dinimiz hiçbir zaman kadınların erkeklerden geri kalmasını istememiştir.
  Allah’ın emrettiği şey,müslüman erkek ve kadın beraber olarak ilim ve irfan kazanmasıdır.Kadın ve erkek bu ilim ve irfanı aramak ve nerede bulursa oraya gitmek ve ona sahip olmak mecburiyetindedir.islam ve türk tarihi incelenirse görülür ki, bugün kendimizi bin türlü kayıtlarla ilim ve irfan bakımından ve diğer hususlarda erkeklerden kesinlikle geri kalmamışlardır.Belki daha ileri gitmişlerdir.”

  M.Kemal ATATÜRK (1923)

 142. yelizcim oscar ödül töreni kırmızı halı kıyafetlerini tek tek ele aldığın için de çok teşekkürler, çok hızlısın:))
  tekrar kadınlar gününüz kutlu olsuuuunnn!!

 143. Biz kadınlar o kadar sabır yüklü varlıklarız ki hoyratça ordan oraya sürüklenmeye,en mutlu dakikalarda olmayacak zamanlarda vurgun yemişlere,
  sabrı en çok zorlanan, yeri geldiğinde hep susmaya mahkum kişileriz.Gözümüzdeki çocuksu hüzün yüzümüzdeki masumiyet yüreği sevgi dolu kadınlarız biz aslında..Kadınsan eğer yüreğini aç ve sev..Hayat kadınların varlığıyla güzel ve yaşanmaya değer..kadınlarımızın varlığını bir günde anlatmaya çalışıyorsak eğer bu günümüz kutlu olsunn…

 144. *Kadınlar günü bahane, Ceket şahane :P

  **Gün bizim günümüz, kutlu olsun..

 145. kadınlar günüm we günümüz kutlu olsunnnnnnn=) ve ceket çok tatlı istiyorum:)

 146. e o zaman şimdiden teşekkür edeyim hayatım ceket için…süpersin:)) aldığım en güzel ve (gün dolayısıyla) en özel hediyelerden bitanesi olacak kocamannnn mucksss

 147. Bana çok Yakışıcak :)

  Hergün kadınlar günü olsun her yer çiçekle dolsun :)

 148. 10 dk. kadar geç kaldım. ama yine de şansımı deneyim… Dünyanın hiç bir yerinde tek bir kadının bile gözünden bir damla yaş düşmemesi dileğiyle …

 149. Yelizcim çok tatlısın cekette çok hoş:)
  Bende senin ve bütün bayanların kadınlar gününü kutluyorum.
  Bütün kadınlar herzaman mutlu olsunlar..

 150. herkesin kadınlar günü kutlu olsun kadınların her zaman değeri bilinsin dünyaa kadınlar günü bunu bilmeniz yeterli

 151. neden kadınların %50 si cehenneme gider eğer %100 ü gitseydi orası cennet olurdu ve soru 2:neden Allah ilk erkeği yaratmıştır çünkü ilk denemede hep hata olurr :)) tşkrler yeliz abla çok incesin snnde dünya kadınlar gnn kutlu olsunn <3

 152. zamanı geçmiş ama olsun hepimizin kadınlar günü kutlu olsun ve yelizcim senin olan birşeyi hediye etmek istemen bence çok güzel:)

 153. icimden bu ceketin sahane oldugu geciyor,,,Hepimizin dunya kadinlar gunu kutlu mutlu olsun

 154. Kadının sırtından sopa hiç eksik olmuyor ama kadınlar hep susuyor…
  Ama biz hakkını isteyen ve alan kadınlar yetiştireceğiz…
  Kadınlar günümüz kutlu olsun…

 155. Merhaba Kadın olmanın gururu ve yükünü taşıyabilen herkezin kadınlar günü kutlu olsun

 156. Öncelikle yüreğimizde ki sınırsız sevgi ve sabır için tüm kadınların kadınlar günü kutlu olsun..

 157. çok üşüyordum bugün..
  hava buz gibi..
  mart kapıdan fena baktırmıştı…
  kazma kürek yaktırcaktı ama bir de baktım ki kazma küreğim kalmamış..ben de düşündüm ne yapsam ne etsem diye..
  ve üzerime bir şeyler giymeye karar verdim..
  beni ısıtsın hem de şık dursun..
  güzelliğime güzellik katsın istedim..
  gardrobumu actım..
  böyle bir şeyim olmadıgını gördüm..
  üzüldüm..
  sonra bir de baktım ki şahane bir ceket..
  tam da içimi ısıtacak, içi beni yakacak dışı “onlar”ı :)
  dedim: “bu ceket benim olmalı”
  sonra bekledim..
  bakalım yeliz ne diyecek diye..
  bekledim..
  bekledim…
  :)

 158. offf ne çok yorum olmuş:))) neden acaba???? dünya kadınlar günümüz kutlu olsun….

 159. tüm bayanların dünya kadınlar günü kutlu osun….umarım bütün kadınların kıymeti biliniyordur…

 160. annem ve tüm emekçi dünya kadınlarının 8 mart dünya emekçi kadınlar gününü saygı ile kutlarım…
  sevgiler…

 161. sen zatan cok zevklisin bundan yararlanmak cok guzel olur ayrıca cekete bayıldım

 162. bütün bayanların kadınlar günü kutlu olsun.ama önce annemin:)annecim bir çicek dahi alıp bu özel gününü kutlayamadığım için çok üzgünüm:((umarım herşey düzelirr..

 163. bayılırım kı ama (:
  dünya emekçi kadınlar gununuz kutlu olsun kadınlarr!!!

 164. Bir kadın çocuktur aslında… Çocuk gibi davranmayı sever.Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini ister.

 165. Yelizcim,
  Çok ince ve düşüncelisin,böyle bir şeyi bizler için düşünmen bile çok güzel..
  Öncelikle ben burdan tüm yeliz ailesindeki bayanların kadınlar gününü kutlarım herşey gönlümüzce olsun kızlar :)
  Eğlenceli,mutlu,huzurlu,moda dolu,güzelliklerle dolu bir hayatımız olsun,
  hepinizi seviyorum..
  ve yelizcim öpüldün kokulu kokulu :))

 166. Bir kadın çocuktur aslında… Çocuk gibi davranmayı sever. Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini ister. Bir kadın güçlüdür aslında… Hatta erkeklerden çok daha güçlüdür. Ama bu gücünü her zaman ortaya koymasını sevmez.Bir kadın sevgidir aslında… İçinde her zaman sevgiyi taşır. Sevdiklerinden kolay ayrılamaz. Sevdiklerini kolay kolay kıramaz.Bir kadın yalnızdır aslında… Hiçbir zaman kadını bütünüyle elde edemezsiniz. Kendisine ait bir dünyası vardır ve orada hep yalnızdır.Kadınlar günümüz kutlu osun…

 167. Zaman değil sanırım önemli olan..tüm kadınlarımızın DÜNYA KADINLAR GÜNÜ kutlu olsun.Benim kadın deyince aklıma neden bilmiyorum ama hüzün,şiddet,taciz,güvensizlik,tatminsizlik,korku,yanlızlık duyguları geliyor…ve arkada bir fon sevgili SEZEN AKSU “ünzile” diyor…

  Varmadan sekizine
  Ergin oldu ünzile
  Hem çocuk hemde kadın
  On ikisinde ana
  Bir gül gibi al ve narin
  bir su gibi saydam ve sakin
  susar KADIN ünzile…

  Yağmuru kim döküyor
  ünzile kaç koyun ediyor
  dayakdan uslanalı hç birşey sormuyor

 168. umarım birgün ülkemdeki tüm kadınlar böyle eğlenceli siteler ve olaylarım bulunduğunu farkedip yaşayabilme güzelliğine erişir.tüm kadınların günü bol çilek kokulu olsun( çok severim çileğiiii) :)))))

 169. hep iyi dilekler diliyoruz; bu yıl bu tüm dileklerin gerçekleştiği yıl olsun bu ceket de benim olsun:) sevgiler

 170. YELİZCİM TAKİPÇİLERİNE GÜZEL BİR SÜRPRİZ HAZIRLAMIŞIN:) BU ARADA CEKET HARİKA. BEN DE İSTİYORUUMMMMM…

 171. Bugünün ortaya çıkışını bir büyüğüm anlatmıştı ve bunu düşündüğümde içim burkuluyor esasında…
  1857’de Amerika’da “işçi kadınların insanca çalışma koşulları talep ederek başlattıkları bir eylemde” yüzden fazla kadın işçinin yanarak ve dumandan boğularak ölmesinin anısına bugünün Dünya Emekçi Kadınlar Günü olarak kutlandığını biliyor muydunuz..
  Bunun üzerine gelişen olay da, 8 Mart 1917’de Rusya’da kadın işçiler mahkum edildikleri yoksulluğa karşı greve başlamışlar ve 1918’den itibaren Kadınlar Günü, Rusya’da 8 Mart’ta kutlanmaya başlanmış..
  Gerçekten de kadın, bedeninden yaşamı isterse salıverir, isterse kilitler. Kadın yaşamı bedeninden dokuz ay emek vererek türetir. Bu yüzden de geleceği yaşamlaştırmanın yolu kadınların da sorunlara duyarlı olmasından geçer. Kadın sokağa çıkmışsa yola düşmüşse eğer, hareket marjinal değil zorunludur artık. Bir eylemde kadın yürüyorsa ve o bayrağı tutuyorsa fikir meşruiyet kazanmıştır. Kadın, fikri yaşama geçirecek onu sonraki nesillere taşıyacak olan semboldür aynı zamanda. Zira değişim ancak bir ‘ana’ tarafından kabul edildiğinde süreklilik kazanabilir.
  8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

 172. YELİZCİM TAKİPÇİLERİNE YİNE GÜZEL BİR SÜRPRİZ YAPMIŞSIN. CEKET ÇOK HOŞ BEN DE İSTİYORUM…

 173. sevgili yeliz,
  bu kadar güzel yorumun ardından yorum yapamayacağım ben :) bütün yelizin dünyası üyelerinin ve tüm dünyadaki kadınlarımızın,dünya kadınlar günü kutlu olsun :)) sevgiler

 174. senin ve diğer arkadaşlarında kadınlar günü kutlu olsun. hediyende pek bi ciciymiş kazansamda kazanamasamda teşekkürler

 175. Çok güzel bir dünyada kadınların hak ettikleri yere ulaşmasını dilerim….
  Ceket çok güzelmiş.. Kazanan güle güle giysin :)

 176. İçimden gelen…

  Kimi der ki;kadın soğuk kış gecelerinde
  Serip döşek gibi yatmak içindir.

  Kimi der ki;kadın yeşil harman yerinde
  Dokuz zilli bir köçek gibi oynatmak içindir..

  Kimi der ki;kadın hamur yoğurur
  Kimi derki;kadın çocuk doğurur
  Kimi derki;kadın ilk göz ağrım
  Kimi derki;kadın,onunla dolu bağrım
  Kimi derki;kadın,bunca yıldır yaşaıyorum,hayalimdir.
  Kimi derki;kadın,boynumda taşıyorum vebalimdir.

  Ne öyle,ne böyle
  Ne döşek,ne köçek
  Ne hayaldir,ne vebal…

  “O”benim kollarım,bacaklarım,başım
  Anam,özkardeşim,karım
  Can yoldaşım….

  Nazım Hikmet

  Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.

 177. Değeri çok fazla olan bütün kadınlara…
  Bir konuşma sırasında adamın biri kadının birine sormuş:
  Nasıl bir erkek arıyorsun?’
  Kadın adamın gözlerinin içine bakarak sormus: Gerçekten bilmek istiyor musun?
  Adam, Evet demiş.
  Ve kadın baslamış anlatmağa…
  Bugün ve bu yaşta bir kadın olarak, bir erkeğe onun benim için
  benim kendime yapabilecegimden fazla ne yapabileceğini soracak konumdayım.
  Kendi masraflarımı karşılayabiliyorum; bir erkeğin yada bir başka
  kadının yardımına gerek duymadan evimi idare ediyorum.
  Böyle olunca, Sen masaya ne koyuyorsun? sorusunu sorma konumundayım.
  Adam kadına bakmış. Paradan söz ettigini düşünüyormuş.
  Kadın hemen bu düşünceyi düzeltmiş:Sözünü ettiğim, para değil.
  Ondan öte bir şey istiyorum. Hayatın her alanında mükemmeliyeti
  arayan bir erkeğe ihtiyacım var.
  Adam kadından biraz daha açıklama istemiş. Kadın başlamış anlatmağa:
  ‘endini zihnen mükemmelleştirmeye çalışan birini istiyorum,
  çünkü sohbet ve zihnen uyarılma arıyorum. Basit bir adama ihtiyacım yok.
  Ruhen mükemmelleşmeye çalışan birini arıyorum, çünkü dengesiz
  bir birleşmeye ihtiyacım yok.
  Inananlarla inanmayanların bir araya gelmesi felakete yol açar.
  Bir kadın olarak yaşadıklarımı anlayacak kadar duyarlı,
  ayağımı sağlam basmamı sağlayacak kadar güçlü bir erkek arıyorum.
  Saygı duyabileceğim birini arıyorum. Ona boyun eğmem için
  onu saymam gerekir. Ben ona ne kadar dürüst ve açıksam,
  onunda bana dürüst ve açık olması gerekir.
  Kendi işini,hayatını yürütemeyen adama boyun eğemem.
  Boyun eğme konusunda sorunum yok… yeter ki buna değer biri olsun.
  Tanrı kadını erkeğe eş ve yardımcı olarak yaratmış.
  Kendine yardım edemeyen adama ben yardım edemem.
  Kadın aklından geçenleri böyle döküverdikten sonra adama bakmış.
  Adam yüzünde şaşkın bir ifadeyle oturakalmışmış:
  Çok fazla istiyorsun. demiş.
  Çünkü değerim çok fazla. diye yanıtlamış kadın.

 178. yeliz’cim dün gece rüyamda seni gördüm ve yanında milyonlarca kadın vardı ve de hepsi aynı ceketi giymişti sizin yanınıza geliyorum tabii bende o ceketten olmadığı için herkes beni dışlıyor unutmayın ki bende bir kadınım ve o ceketten istiyorum tüm dünya kadınlarının günü kutlu olsun …:)

 179. özelikle tüm dünya kadınlarının ve bu mesajı okuyan bütün kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun.ben bu ceketi çok beğendimmmm :))umarım bana hediye edersin yelizcim.)kadınlar günü hatıram olur.

 180. Düşüncelerinize dikkat edin
  Sözlere dönüşüyor,
  Sözlerinize dikkat edin
  Eyleme dönüşüyor,
  Eylemlerinize dikkat edin
  Alışkanlıklara dönüşüyor,
  Alışkanlıklarınıza dikkat edin
  Kişiliğe dönüşüyor,
  Kişiliğinize dikkat edin HANIMLAR
  *Kişiliğimiz kaderimiz oluyor!’
  EN GÜZEL KADERİ YAŞAMAK UMUDUYLA… YOLUNUZ VE BAHTINIZ HEP AÇIK OLSUN
  KADINLAR GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN…

 181. biz kadınlar bu ceketin astarındaki beyaz puantiyeler gibiyiz kainatta =) karanlıklardaki ışıklarız elimizn değdiği herşeyii güzelleştiririz (= yaşasın kadın olmak her gün bizim ama eğer unutursak 8 martta yine yeni yeniden sevelim kendimizi hepimizin dünya kadınlar günü kutlu olsun … :)))

 182. merhaba;
  tüm hemcinslerimin özel günü olan kadınlar gününü kutluyorum…
  sizi de tebrik ederim bizimle paylaşımlarınız için ;
  teşekkürler…
  bende varım…

 183. herkesin kadınlar günü kutlu olsun. sana cok yakışmıştı yelizcim umarım bizede cok yakışır:)

 184. Dünün oldu mu kadın’ım, günün olsun……..yinede bugünü kutlamak adına tüm dünya kadınlarının günü kutlu olsun…

  sizede teşekkürler güzel hediye içinn

 185. Kadın HAYATTIR… Çünkü hayatın içinde olan herşey ancak kadınlar olduğunda anlam kazanıyor. Yemek yemek Su içmek bile… Bir kadının elinden içtiğiniz suyla kendi kendinize bardağa doldurup içtiğiniz su arasındaki lezzet farkını anlayabiliyormusunuz? Anlıyorsanız ne mutlu size! Anlamıyorsanız, ne yazıkki yaşamıyorsunuz…

 186. Hediyen çok şıkmış, şansımı denemek istedim.

  Hepimizin kadınlar günü kutlu olsun!

 187. önceLikLe bütün çiçekLerin Dünya Emekçi KadınLar Günü nü kutLuyorum… hepimiz mis kokuLu birer çiçeğizz …ve cekete geLince YeLizcim çok taLibi var bana sıra geLmez ama eminim bana çok yakışırdı ve bu ceketLe çok güzeL pozLar verirdim :))) harika bir seçim …

 188. Nazım Hikmet mısralarında aslında biz bayanları o kadar güzel anlatmış ki…

  Kimi der ki kadın
  uzun kış gecelerinde
  yatmak içindir.
  Kimi der ki kadın yeşil bir
  Harman yerinde dokuz zilli
  Köçek gibi oynatmak içindir.
  Kimi der ki ayalimdir.
  Boynumda taşıdığım vebalimdir.
  Kimi der ki hamur yoğuran.
  Ne o, ne bu, ne döşek, ne köçek, ne ayal, ne vebal.
  O benim kollarım, bacaklarım.
  Yavrum, annem, karım, kız kardeşim hayat arkadaşımdır.

  Hepimizin Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun….

 189. Ah Yelizcim ah keşke bütün kadınların, kendi gününü dilediği gibi kutlayabilecek kadar özgür, çağdaş, modern dünyaları olsa…
  ‘Bugün kendime bir hediye vericem’ diyebilen kadınlardansanız, şanslısınız :)
  Tüm ‘Yeliz’in Dünyası’ müdavimlerinin Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. En azından bugünü içinizden geldiği gibi geçirebilmeniz dileğiyle…

 190. yelizcim senin ve tüm arkadaşların dünya kadınlar gününü kutluyorum:))

 191. sitenizin çok sıkı bir takipçisiyim. “ceket” çok şirin! tüm kadınların “kadınlar günü” kutlu olsun…

 192. ilk önce herkezin kadınlar günü ktlu olsun..yelizcim umarım hediyelerle dolu bir hayat geçirirsin çok güzel düşünmüssün..

 193. gec gördüm ama paylşmak istedim :)
  KADIN

  Kimi der ki kadın
  uzun kış gecelerinde
  yatmak içindir.
  Kimi der ki kadın yeşil bir harman yerinde dokuz zilli köçek gibi oynatmak içindir.
  Kimi der ki ayalimdir. Boynumda taşıdığım vebalimdir.
  Kimi der ki hamur yoğuran.
  Ne o, ne bu, ne döşek, ne köçek, ne ayal, ne vebal.
  O benim kollarım, bacaklarım. Yavrum, annem, karım, kız kardeşim hayat arkadaşımdır.

  Nazım HİKMET

  8 mart dünya emekci kadınlar günü kutlu olsun..
  SEVGİLER

 194. Ben Her Gün Kadınım , Her Gün Benim Günüm ; günümüz kutlu olsun :)

 195. KADIN

  Kimi der ki kadın
  uzun kış gecelerinde
  yatmak içindir.
  Kimi der ki kadın yeşil bir harman yerinde dokuz zilli köçek gibi oynatmak içindir.
  Kimi der ki ayalimdir. Boynumda taşıdığım vebalimdir.
  Kimi der ki hamur yoğuran.
  Ne o, ne bu, ne döşek, ne köçek, ne ayal, ne vebal.
  O benim kollarım, bacaklarım. Yavrum, annem, karım, kız kardeşim hayat arkadaşımdır.

  Nazım HİKMET

  8 mart dünya emekci kadınlar günü kutlu olsun..
  SEVGİLER

 196. Herkesin Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun… Bir bayan olarak hakkettiğiniz gibi bir dünya da yaşamanız dileğiyle… :)

 197. aslında içimden bir çok şey yazmak geliyor, ama çok şey yazınca bana çıkacak hissine kapılıyor sonrada hayal kırıklığına uğruyorum :)) o yüzden sadece herkesin kadınlkar günü kutlu olsun :))

 198. Maalesef senede birgün sembolik olarak dile gelen kadınlarımızın tümünün günün kutluyorum. umarım bu gelen yeni yılla birlikte tüm kadınlarımız hakkettikleri değeri görürler…

 199. böyle habere içten neler yazılmaz neler yelizcim ama yaa:)) dünya kadınlar gününde böylesine güzel bir hediyenin verilmesi bir güzel bayanın diğer bayanlara böyle imkanlar vermesi çok güzel bir şey bence ben çok mutlu oldum kendi adıma:)) şiddetin olmadığın kadınların rahat huzurlu mutlu saygı gördüğü bir Türkiyede yaşamaları dileğiyle tüm kötülükler sizlerden uzak olsun DÜnya kadınlar Günününz kutlu olsun hepiniziin :=) bu imkanı verdiğin için teşekkürler yelizcim….

 200. buradan tüm kadınların ve “yelizin dünyası” takipçilerinin kadınlar günü kutlu olsun

  sevgilerimle :))))

 201. Ve benden bir teklif sizlere tabi Yeliz kabul edersen. biz dünya kadınlar gününü tek bir güne sığdırmayalım ve her ayın 8.inde yelizin dünyası olarak kadınlar günü yapalım ve burdan birbirimizi kutlayalım bu anlamlı güzel hediyenin üstüne benden de böyle bi teklif geldi işte kabul ederseniz bir fikir sadece:)) hepinize mutlu günlerrr kadınlar günümüz kutlu olsunn bayanlarr…..

 202. herkesin dünya kadınlar günü kutLu oLsun :):) mutlu oLsun inşallah bütün kadınlar ve bütün erkekler :)

 203. Kendimi bu güne özel hissetmiyorum.Çünkü hala çocuk hissediyorum kendimi ve benim dışımdaki herkesin kadınlar gününü kutluyorum.Ama yinede bu ceketi istiyorum :)

 204. BİR GÜN DEĞİL HERGÜN BEN KADINIM, SEN KADINSIN, BİZLER KADINLARIZ!
  BAŞTA YELİZ SEN OLMAK ÜZERE HERKESİN KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLARIM.

 205. tüm kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum. dilerim kadınlar her zaman güçlü, dik ve özgür yaşarlar… hediyen için de tüm kadınlar adına teşekkür ederim… çok hoş…

 206. hepimizin dünya kadınlar günü kutlu olsun cekette benım olsunn =)))

 207. Kadınlar günümüz kutlu olsuuun, en güzel ceketler hep bizim olsuuun ve ceketin puantiyeleri kadar çook mutluluklarımız olsuuun :)

 208. biz kadınlar erkeklerden daha zeki varlıklarız fakat hakettiğimiz yere gelebilmek için geçtiğimiz yollar daha dikenli. bu yolda herkese başarılar diliyorum. tüm kadınların kadınlar gününü kutluyorum.

 209. :)))) yorumlar güzel gerçekten.. ne kadar çok kişi istiyomuş meğer bu ceketi ve ne kadar çok hayranın varmış yeliz..dünya kadınlar gününüz kutlu olsun.. ceket meket istemem..ama ben beğendim bu uygulamayı:)

 210. Dünya nüfusunun çoğunluğu kadın…üremenin olmazsa olmazı kadın…ama bu gücü kullanamayanlar dayak yiyenler,eşlerinden boşanamayacak durumda aciz kalanlar,ofislerde tacizlere mazur kalanlar yine kadın..Bir de bizlere özel bir gün..Kadınlar günü..Bunu da erkeklerden farklı gösterme nedeni olarak görüyorum..Bir güne sığmaz..kadın her an KADIN…Yine de tüm hemcinslerim daha güzel günler bizim olsun…sevgiler

 211. nasılsa bana çıkmaz ama yinede şasımı denemek istiyorum=)
  ayyy çokta yakışıdııııı =)

 212. allı pullu bi sözüm yok:) kazancak olan kişi güle güle kullansın:)

  herkeşin kadınlar günü kutlu olsuuuuuuuuuunnn:)

 213. tüm dünya kadınlarının günü kutlu olsun bugün olsunki kadınlarımıza yapılan haksızlıklar son bulsun.
  sevgilerle,

 214. harikasın yelizcim:))
  bende tüm kadınların kadınlar gününü kutluyorum…

 215. yaaa kaçırdıgıma inanamıyorummmmm
  14.00 kısa bir zaman daha sabah yazmıştım sana neyse kazanan arkadaşa şimdiden güle güle kullan diyorummm
  sevgiler özlemm

 216. bu ülkede her nekadar kadına kadın gıbı davranılmasada butun dunyayı yöneten kadınlardır. hepimizin kadılar günü kutlu olsun iyiki varız : )))

 217. Cumhuriyet’in bekcisi, cagdas yasamanin koruyucusu, guclu, sabirli, sefkatli, vicdanli, bagimsiz tum kadinlarimizin dunya kadinlar gunu kutlu olsun…

 218. Yelizcim hepimizin kadınlar günü kutlu olsun.. bizi böyle bi günde hatılayan bir tek sensin.. kocalarımızın haberi bile yok.. (sanırım işlerine gelmiyor) ne bi yemeğe çıkarıyım, ne bi hediye alıyım demezler :)))

  sen çok yaşaa emi..

 219. ŞEKERİMM yorumlara bakıyorum da bu sabahın ilk kadınlar günü kutlaması bende gelmiş lütfen dikkate alınsın :))

 220. biz kadınlar hep geleceğin daha iyi olcağını düşünerek geçmişimizi yaşayamadan yaşadık, vicdanımız ve merhametimiz yüzünden kimseyi kırmamak için kırıldık defalarca, belki bundan sonra…
  tüm fedakarların dünya kadınlar günü kutlu olsun

 221. Şiddete hayır, bütün bacılarımın kadınlar günü mutlu geçsin…

 222. Öncelikle kadınlar günümüz kutlu olsun:)bende sessiz takipçilerinizdenim şansımı deniyim dedim..

 223. Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

 224. yeliz lütfen ama lütfen benim olsun kotondan buna benzer bi ceket alacaktım ama arkadasım begenmedıgı ıcın almadım ama sonra cok pişman oldum ve bu ceket dahada güzelmiş llllllüüüüüüüüttttttttttfffffffffffffffffeeeeeeeeeeeeennnnnnnn

 225. bazen küçücük bir sırdaş,bazen asi bir genç kız,bazen işinde bazen evinde çalışan,bazen olgun bir eş,bazen şefkatli bir anne,ama en sonunda Allah’ın yarattığı en güzel varlık..KADIN!

 226. geç oldu ama okul falan anla benii lütfen günün anlam ve önemini özetlicek bişi geldi aklıma (gerçi daha önce duyduğum bişiyi yeri geldi diye söylemekte diyebiliriz buna)

  eğer kadınlar yeterince özgür olsaydı dünya yerinden oynardııı…

 227. kızlar kadınlar günümüz kutlu olsun.yelizcigim uzun zamndır ıztedıgım bı ceket ama fırsat bulup alısverıse cıkamıorum malum evlılık hazırlıklarından alısverısıme zaman kalmıo lutfen o ceket benım olsun :))

 228. Hiçbir yerde ezilmesin kadınlar.. ayrım yapılmasın… şiddet ne kadına ne erkeğe uygulanmasın..kadınlar çalışsın okusun gülsün… korku içinde yaşamasın… kadın erkek sevgi dolu dünyada yaşayalım…..

 229. açıkçası bugün benim için kötü başladı bissürü aksilik yaşadım…hani umudum da yok ama belki şansmı döndürebilirim diye yazıorm size…umarım bna çıkar da bugünü güzel tamamlayabilirimmmm

 230. hepimizin kadınlar günü kutlu olsun.. Daha güzel yarınlara inş :):)

 231. bütün kadınların dünya kadınlar gününü kutluyorum ve Yeliz seni de paylaşımın için tebrik ediyorum :)

 232. Daha önce hiç bu şekilde bir hediye verildiğini görmemiştim ya da bir hediye kazanmamıştım..Bende şansımı denemek istedim umarım şans benden yana olur ceketi çok beğendim benim olsun =) Herkesin Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun diyorum…Herkese huzur dolu bir yaşam dileklerimle…

 233. Tüm bayanların dünya kadınlar gününü en içten dileklerimle kutluyorum.
  Tüm kadınların mutlu olacağı bir yıl geçirmelerini diliyorum.
  Sevgili Yeliz,çok düşüncelisin.Hediyeyi düşünmen gerçekten büyük bir incelik.
  Sevgiler..

 234. Tüm dünyada kadına karşı uygulanan psikolojik ve fiziksel şiddetin bitmesi dileğiyle..Tüm kadınlara kadın olmanın gururunu yaşayabildikleri bir hayat geçirebilmelerini diliyorum..

 235. kadınlar günü kutlanan bir ülkede kadının çoğu zaman değersiz bir varlık gibi muamele görmesi çok acı. tüm kadınların hakettiği değeri görmesi dilağiyle, hepimizin günü kutlu olsun.

 236. mesela doğum günüme çok yakışır bi ceket =)veeeeeeeeeeee hepimizin kadınlar günü kutlu olsunnn

 237. belki bir parça içimi ısıtır. Belki bir parça özel ve şanslı hissederim. (:

 238. herkezin dünya kadınlar günü kutlu olsun.çok cici bi ceketmiş :D

 239. Bütün Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutluyorum :)

  _Sevgi_

 240. çook incesiin bu hediyeyi bize layık gordugun için. seninde kadınlar gunun kutlu olsun canım. umarım hedıye benım olur cunkuuu bayılıyorum bunlara yapacagım ılk stajımdada bana cok yakıscak ınşş =)

 241. Siz kıymetleri biçilmeyecek kadar değerlisiniz
  Sanki ağrı dağına benzeyip duruyorsunuz
  Bir çiçekten çekirdekten yetişerek dost oldunuz
  Daldan büyüyüp, tomurcuk gül oldunuz.

  Hepiniz farklı yaşlarda açılarak, gül oldunuz
  Sizleri koklamak bile incitmiş olmasın
  Ruhlarınız nazik olarak, hep sevgi istediniz
  Kadınlarımız bir çiçektir, çiçek dalında güzel olur

  Siz kadınlarımız, sevgiyi bulup sevgili oldunuz
  Kiminiz şefkat bulamayıp, hayatınız zindan oldu
  Kiminiz çok başarılar tadıp, zirveye vardınız
  Kiminiz mutlu oldu, sokaklarda kaldınız

  Siz kadınlar, her şeye layık kişilersiniz
  Savaşlarda çocuğunuz sırtınızda, mermi taşıdınız
  Şehit olan kocalarınızın yollarını beklediniz
  Aç kaldınız, açık kaldınız, namusunuzu ele vermediniz

  Siz kadınlarımız, hep yüce olun, her yerde
  Devlet yönetimlerinde, varılacak, her yerde
  Siz kadınlarımız, ölçünüz yok benim yanımda
  Kendinizi ezdirmeyin, şu hayatın oyununda.

  Siz kadınlarımız, Türk kadınları sizi çok seviyorum
  Eli nasır tutmuş, kırsaldaki kadınlarımız siz
  Törelere kurban verilmiş, masum kadınlarımız
  Hepinizin kadınlar günü kutlu olsun.

  Dünyadaki tüm kadınlarımıza armağan olsun

 242. güzel düşünmüşsün..umarım benim olur..şaka bi yana herkesin dünya kadınlar günü kutlu olsunn…kadınlar mutlu olsun, özgür olsun…

 243. Hanımlar kadınlar günümüz kutlu olsun :) Pazar günü sözüm var o da inşallah kutlu, mutlu ve kusursuz olsun.. Yelizcim ceketi kime yollarsa ona da çoookk yakışsın :) hepimiz kadınlığımızı en güzel şekilde yaşayalım..
  Ayrıca beni her zaman yücelten, kadın olduğumu hissettiren sevgilime teşekkür ediyorum.. onu çok seviyorum..

 244. herkesin kadınlar gününü kutlamak istiyorum=)
  bu hayatta başarılı ve mutlu olmak istiyosanız sadece kendiniz olun =))

 245. ne bir adım geri ne bir adım ileri tüm kadınlarla hep omuz omuza herzaman elele hep ileriye……
  DÜNYANIN KADINLARIN ETRAFINDA DÖNDÜĞÜ’NÜ !!! BİLEN TÜM KADINLARIN KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN…

 246. Tüm Kadınlarımızın günü kutlu mutlu huzurlu olsun.Umarım tüm yalnızlık ve mutsuzluklar gün itibariyle sona erer.Ceket harika.Şanslı kimse o kazansın :D

 247. alah yaratır kadınlar dünyaya getirir böylesine yüce olayı gerçekleştiren tüm kadınların kadınlar günü kutlu olsun

 248. Dünyada uygulamada aksaklıkların olduğu alan kadar o alanların uygulayıcılarına atfedilen bayram gün vs oldugu görülebilir.
  Örnegin ağaç kesmek tüm insanlıgın en büyük zevki iken ,Orman Haftası vardır.
  Önce başarsak sonra kutlasak?
  Evlenmeden düğün yapmak gibi:)
  8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nün,kadına hakettiğin değerin verilipte kutlandığı bir dünya için çabalıyoruz.
  8 Mart Dünya Kadınlar Günü’müz layıkyla bir gün kutlanıcak bayanlar.

 249. öncelikle herkesin kadınlar günü kutlu olsun..
  yelizin dünyasını bizimle paylaştığını bu siteyi benim gibi takip edenlerin çoğu ülkemizden bir çok kadınımıza ve diğer dünya kadınlarının çoğuna nazaran çokdaha iyi şartlarda hayatlarımızı sürdürebiliyoruz..
  bazen farkına varamasakta bir çok kadına göre çok daha ufak sorunlarla başa çıkmaya çabalıyoruz.. bu önemli günün en çok herbirimizden farklı çok zor şartlarda yaşam mücadelesi veren kadınlara kutlu olmasını diliyorum..

  Türk kadını dünyanın en münevver, en faziletkar ve en ağır kadını olmalıdır. Ağır siklette değil; ahlakta, fazilette ağır vakur olmalıdır.. Milletin kaynağı, sosyal hayatın esası olan kadın, ancak faziletkar olursa vazifesini ifa edebilir. Herhalde kadın, çok yüksek olmalıdır…
  Mustafa Kemal ATATÜRK

 250. çook güzeeel bi ceket…güzel bi hediye..herkesin kadınlar günü kutlu olsun (:

 251. KADIN

  Kimi der ki kadın
  uzun kış gecelerinde
  yatmak içindir.
  Kimi der ki kadın yeşil bir harman yerinde dokuz zilli köçek gibi oynatmak içindir.
  Kimi der ki ayalimdir. Boynumda taşıdığım vebalimdir.
  Kimi der ki hamur yoğuran.
  Ne o, ne bu, ne döşek, ne köçek, ne ayal, ne vebal.

  O benim kollarım, bacaklarım. Yavrum, annem, karım, kız kardeşim hayat arkadaşımdır.

  Nazım HİKMET

 252. bu güne dair beğendim bir sözü yazmak istiyorum.
  bir uygarlığın seviyesini ölçmek isterseniz derhal kadının hayat şartlarına bakın. john Stuart Mill.

 253. HUYSUZ VE TATLI KADINLARA;
  8 mart dünya kadınlar günü;
  buğün dünya kadınlar günü dolayısyla 1 çikolata alana 1 çikolata bedava kampanyası vardı ..keşke hergün kadınlar günü olsa öyle değil mi=))hatta kıyafetlerde ve ayyakbılardada olsaydı bu kampanya biz kadınları en mutlu eden şey alışveriş ve çikolata nede olsa.Büyük bir zevkle çikolatalarımız aldık okulumuza gittik asansörde 2 arkadasım daha 1de erkek bir hoca bindi.
  kadınlar günü dolayısyla çikolata kampanyasında fln bahsedıyorduk .. hocanın değimide şu oldu; 1 gün kadınlar günü olsa ne yazar 1 gün deger vermek yetermi onlara diger günler kadınlarımızın önemini bilmedikten sonra ne anlamı var bu günün.. gerçektende öyle!!! ama olsun dedik kadınlara ait bir gün var erkeklere ait o günde yok bir arkadasımda zaten hergün erkeklerın birgünü bugünde kadınların günü olsun dedi..
  içimden geldi ve arkadaslarmla aramda geçen dialogu yazmak istedim bugün duydugum yine içimden gelen bir sözle bitirmek istiyorum
  kadın gece kadar siyah,cehennem kadar kara,cennet kadar sıcak,aşk kadar tatlıdır…

 254. kadınlar gününü kutlamak için kadınlara değer verilen bir ülkede yaşamamız gerek ama yinede herkesin kadınlar günü kutlu olsun yarınlarımızın güzel olması dileğiyle…

 255. Yeryüzündeki canlılarla eşit olmadığımızın yeniden yüzümüze çarpılışıdır bu gün, hakkı eşitlik olanın neden ayrımı yapılır da böyle bir gün kutlanır? Biz bize takvim yaprağında ayrılan bir cümle değil, gün değil yalnızca insan gibi yaşamak istiyoruz! Herkesin eşitçe buna hakkı olduğu gibi…
  Teşekkürler Yeliz,

 256. bugün erasmus başvuruları açıklandı. ve benim ortalamamdan onlarca puan daha düşük olan insanlar bile kazanmış. başvuru yapmaktan vazgeçtiğim için o kadar çok pişmanımki buraya yazmak için ilk aklıma gelen tabikide bu olay oldu :( (öğlenden beri derslere adapte bile olamadığımıda eklemek istiyorum) bir takım halledilmesi zor problemler neden bu tarz fırsatları kaçırmama sürekli sebep oluyor? of çok mutsuzum.
  herkesin kadınlar günü kutlu olsun…

 257. içinde bayan olduğu sürece bütün üyelere yakışacağına inanıyorum..tüm emekçi kadınlarımıza güzel günler diliyorum

 258. İnsanları mutlu etmek ne güzel bir duygudur. Güzel blogunuzla insanları kendinize bağlayıp onları küçük sürprizlerle sevindirmeyi unutmamanız büyük incelik. Herkesin kadınlar gününü kutluyorum.

 259. neden sadece bugün? hergün bizim günümüz olmalı! kadınlar günlerimizi kutluyorum ;)

 260. Ezilmenin,sömürülmenin,asimilasyonların, eşitsizliğin olmadı bir toplum arzusu ve özlemiyle; 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun:=)

 261. Yeliz ablacım en başta senin daha sonra butün bayanların kadınlar günü kutlu olsun.

 262. bu ceketin senin üzerinde duruşunu çok beğenmiştim yelizcim inşallah bundan sonra da benim üzerimde durur :)
  hepimizin kadınlar günü kutlu olsunn..

 263. kotonda beğendiğim o tatlı elbiseyi en kısa zamanda almam lazım :))

 264. tüm kadınlarımızın dünya kadınlar gününü kutlarım….hilall

 265. kadın olmak çok zor zanaatmış,
  dışardan atıp tutmak kolaymış,
  ”elinin hamuryla girmesin” der ama
  onsuz da bir adım atamazmış…

  yemek, çocuk, temizlik, iş
  ömrü hep böyle geçmiş,
  yapılmazki onsuz hiç bir iş
  kadın olmak zor zanaatmış…

  TÜM KADINLARA…..

 266. ilk okuldaydım 6.sınıf sanırsam,yanımda bir erkek arkadaşım oturuyordu ayın kaçı olduğunu sordu bende martın 8i dedim ben tabi ben bilmiyordum dünya kadınlar günü olduğunu o söyledi ve anneme çiçek almalıyım dedi.bu bana erkeklerin göründükleri kadar kaba olmadığı konusunda bir fikir vermiş oldu ne diyebilirimki tüm dünyanın dünya kadınlar gününü kutluyorum…=)

 267. Bütün emekçi kadınların Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.(cekete bayıldım bu arada:) )

 268. bana bir kadına verilmesi gereken değeri veren sevgili eşime çok teşekkür ediyorum:)Allah hepinize en az benimki kadar mutlu bir evlilik nasip etsin.elinde çiçekleriyle şimdi içeri girdi canım kocam.hepimizin kadınlar günü kutlu olsun,sevgiler…

 269. eğer kazanırsam kadınlar günü vesilesiyle alacağım ilk hediye olucak :)

 270. kadınlar günümüz kutlu olsun.ben bugun çok sevdiğim bir bayana hiç yakışmayacak bir hastalık haberi aldım ve saatlerdir kendime gelemiyorum çok üzgünüm,sağlığımız yerinde olduğu sürece bize hergün güzel birgün ben kendimden çok eziyet gören şiddet gören bizim yaşadığımız rahatı ve konforu yaşamayan kadınlar için dua ediyorum onlarda gün yüzü görsün diye çünkü hiçbir canlı eziyeti haketmiyor ve onları sadece 1 gün hatırlamakda yetmez dilerim ve elimden geldiği kadar yardım eder destekde olurum yeterki bütün kadınlar bütün anneler ve bütün anne adayları genç kızlar hakettikleri güzellikleri yaşasın hergün bizim güzel günümüzden biri olsun herkes hep gülsün.dünya kadınlar günü kutlu olsun

 271. Ne zamandır bunda gözüm vardı aslında:)o zaman bende Bütün Kadınların Günü Kutlu Olsun diyorum

 272. herkesinn hadınlar gününü kutluyorumm..ceketi de çokk beğendimm ayrıca:))

 273. Herkesin dünya kadınlar günü kutlu olsun…Ekmek ve gül isteyen her kadının özgürce yaşayabileceği güzel bir dünya dileğiyle…Yelizcim siteni hergün takip ediyorum ve ceketi ilk gördügüm gün de çok beğenmiştim… o ceket benim olsun lutfennnnnnnn

 274. içimden, aklımdan bu aralar çok şey geçiyor sevgili Yeliz =)
  ama konu dışına taşmıyım tüm kadınlara özgürlükler diliyorum..
  Işıl E.

 275. Kadın olmak ZORdur..
  Mağazalarda çeşit çeşit renk,desen olup kararsız kaldığımız için..
  Daha çok ilgi almak istediğimiz,buna karşın daha fazla ilgi vermemiz gerektiği için..
  Başkalarının kötü fikirlerinden daha çok sakınmamız gerektiği için..
  Giyimimize,özelimize daha çok önem verdiğimiz,buna karşın kimi zaman fedakarlık yapmamız gerektiği için..
  Platonik aşkları en çok yaşayan,karşılıklı olanlar bittikten sonra en çok göz yaşı döken olduğumuz için..
  *******
  Kadın olmak GÜZELdir..
  Alışverişin hazzına vardığımız için..
  Bazen tatlı bir sözle “tebessüm abidesi” olabildiğimiz için..
  Hediye almanın kendimizde özel bir yeri olduğu ve hediye vermeyi sevdiğimiz için..
  Dünyanın en güzel,en özel duygusu olan anneliği tadabildiğimiz ve 9 ay 10 günlük sürenin sonunda “Cennet annelerin ayakları altındadır.” sözünü gururla söyleyebildiğimiz için..
  *******
  Kadın olmak GURURludur..
  Zorlukları ve güzellikleri aynı ruh ve bedende taşıyabildiğimiz için..
  ******
  Sanırım içimden geçenler bunlar. :)
  Bir de unutmadan;
  Tarih boyunca gücünü gösteren bizlerin dünyanın her alanına imzasını atmaya devam etmesi dileğiyle..
  Dünya Kadınlar Günü’müz kutlu olsun!

 276. çok daraldım bu gunlerde çok bunaldım yaaaaaaaaa. söyle haykırsam belki rahatlarım.
  buarada hepinizin kadınlar gununu kutlarım.

 277. birleşmiş milletler tarafından yapılan bir araştırmaya göre dünyadaki işlerin %66sını kadınlar tarafından görülüor fakat kadınlar dünyadaki toplam gelirin sadece %10una sahipler dünyadaki mal varlığının sadece %1ine sahipler başka bir değişle dünyadaki işlerin %34ü erkekler tarafından görülüyor ama dünyadaki toplam gelirin %90nına toplam mal varlığıında %99una sahipler türkiyeden rakamlar (milliyet 8 mart 2001)
  şehirlerde evli kadınların %18i, köylerde de %76sı eşleri tarafından dövülüyor kadıların %57.7si evliliklerinin ilk gününde şiddetle karşılaşıyor aile içi şiddetin %90ını kadına karşı işlenen suçlar oluşturuyor. (dünya kadınlar günümüzzz kutlu olsun arkadaşlarrr….)

 278. Herkesin dünya kadınlar gününü kutluyorum kadın olmak bir ayrıcalık ve Atatürk’ümüze de burdan minnettarlığımı yolluyorum.O olmasaydı asla kadınlar bu kadar sayılmazdı ve değerlerimiz anlaşılamazdı.YelizCim seninde kadınlar günün kutlu olsun paylaşımların ve bilgilerin için çok teşekkürler…İyi akşamlar dilerim…

 279. Ne kadar güzel bir hediye böyle, süpersin yelizcim.
  Tüm bayanların kadınlar gününü kutluyorum=)

 280. yelizcim seninde kadınlar günün kultu olsun..!kadın baş tacıdırrr. herşeyin yükü kadında bitiyor evi ceviren erkek değil kadındır bütün agır yükü tasıyıp hafifleten herşeyden fedakarlık edenn kadınlardır..!biz kadınları ssadece bir günde değil hergünde baş tacı yaplıyız..!kadın biryıldızdır bir güneştir ..!herkesin kadınlar günü kutlu olsun [ceketi gerckten cok güzell :( )

 281. şanssızımdır aslında ama bu ceketi çoooook beğendim.kadınlar günümüz kutlu olsun…

 282. tüm yelizindünyası takipçilerinin kadınlar gününü kutluyorum..
  yelizcim çok incesin. her seferinde bir sürpriz ne kadar hoş :)

 283. Hepimizin kadınlar günü kutlu olsunnnn
  Cekette çok şirin kime çıkarsa mutlu günlerde kullansın

 284. Merhabalar :):) herkesin kadınlar gününü kutluyorum.Her zaman özgür,sevilen,mutlu,dayak yemeyen,hor görülmeyen,saygı duyulan bir toplumun bireyleri olalım ve size Nazım Hikmet ‘ in bir şiirini hediye ediyorum :):)

  KADIN

  Kimi der ki kadın
  uzun kış gecelerinde yatmak içindir.
  Kimi der ki kadın
  yeşil bir harman yerinde
  dokuz zilli köçek gibi oynatmak içindir.
  Kimi der ki ayâlimdir,
  boynumda taşıdığım vebâlimdir.
  Kimi der ki hamur yoğuran.
  Kimi der ki çocuk doğuran.
  Ne o, ne bu, ne döşek , ne köçek, ne ayâl ne vebâl.
  O benim kollarım, bacaklarım, başımdır.
  Yavrum, annem, karım, kızkardeşim, hayat arkadaşımdır.

 285. .terk edilmenin verdiği hazin hüzünle vedalaştım bugün..dünya kadınlar günü dedim indim kurtuluş meydanına halaylar çektim sloganlar attım..beni bıraktıklarını düşünenleri oracıkta bıraktım..acıdı içim aşksız bir kadındım artık.beni destekleyen erkeğim yoktu artık..teşekkür ettim ona bugün kadın olduğumu hissetim..gözlerimi onun yerine dünyaya çekirdim ve ne mi gördüm kadınsın ve herseyin en iyisine layıksın..ve gülümsedim dünya ne kadarda güzel çünkü biz kadınlar yaşıyoruz aşık oluyoruz en önemliside böyle günleri unutmuyoruz..yelizcim çook ince bi düşünülmüş bir fikir..

 286. kadın olarak dünyaya gelmek bize werilmiş en güzel armağanlardan biri zaten iyi ki kadınım iyi ki yelizin dünyasındayım herksin kadınlar gününü kutlarım…

 287. merhabalarrrr :):) kadınlar gününüz kutlu olsun :) özgür,sevilen,dayak atılmayan,mutlu,çalışkan bir toplumun içerisinde olalım.Sizlere Nazım Hikmet ten bir şiir hediye ediyorum :)
  KADIN

  Kimi der ki kadın
  uzun kış gecelerinde yatmak içindir.
  Kimi der ki kadın
  yeşil bir harman yerinde
  dokuz zilli köçek gibi oynatmak içindir.
  Kimi der ki ayâlimdir,
  boynumda taşıdığım vebâlimdir.
  Kimi der ki hamur yoğuran.
  Kimi der ki çocuk doğuran.
  Ne o, ne bu, ne döşek , ne köçek, ne ayâl ne vebâl.
  O benim kollarım, bacaklarım, başımdır.
  Yavrum, annem, karım, kızkardeşim, hayat arkadaşımdır.

 288. Kadınlar gününe çok hoş bir hediye.Hepimizin günü kutlu olsun =)

 289. Herkesin Kadinlar Gününü kutluyorum,

  En mükemmel kadin, cocuklarina babalarinin yoklugunda baba olabilicek kadindir.

 290. Dünyadaki tüm kadınların kadınlar günü kutlu olsunn:)Onlar sadece 8 Martta değil her zaman, her gün hatırlanmayı hakkediyorlar.

 291. Bütün kadınların Dünya Kadınlar gününü kutluyorum,kıymetimizin bilinmesi dileğiyle…(ceketi istyorum,bu güne ait özel bir hediye olur:)

 292. ”insan topluluğu kadın ve erkek denilen iki cins insandan oluşur.kabil midir bu kütlenin bir parçasıni ilerletelim,ötekini ihmal edelim de kütlenin bütünü ilerleyebilsin?mümkün müdür ki bir cismin yarısı toprağa bağlı kaldıkça,öteki yarısı göklere yükselebilsin?”
  MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

  DÜNYA KADINLAR GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN…

 293. selam!
  mango defilesindeki fotonu gördüğümde ceketi gerçekten çok beğenmiştim, bende böyle bişey bulursam alırım diye içimden geçirmiştim, şimdi hediye ettiğini görünce şaşırdım :) şansımı denemek istedim :) sevgilerr, öpücüklerrr….

 294. bebeğiiiimmm(sevgilim oluyor) seni çoook seviyorum:))))) bugün onunla çok güzel bir gün geçirdim o yüzden burdan haykırarak bunu söylemek geldi içimden çok mutluyum inşh ceketi kazanırsam mutluluğum kat kat artar.herkse bol şans bu arad

 295. hayat gerçekten burdaki arkadaşlarımın söyledikleriyle beraber yaşanmalı ve hep bilmeliyiz ki bizler çok değerliyiz.. her nekadar bu ceketin bana olmayacağını bilsemde buraya yazmak istedim bütün hemcinslerimin bu günü ve bütün günleri şeker kadar tatlı olsun.. paha biçilemez olduğumuzun bilinmesi dileğiyle :))

 296. herkesin dünya kadınlar günü kutlu olsun,bendeeee istiyorumm heleki sana aitse yelizcimm:)

 297. hiçbir şekilde ayrımın olmadığı bir dünyada yaşamak dileğiyle…dünya kadınlar günü kutlu olsun…

 298. annemm ısten geldı onun kadınlar gununu kutladm. burdanda hepınızın kadınlar gununu kutluyorumm bnde bu ceketten coook ıstıyorum kızlar hep yazmıs alanlar kotonda falan dıye am gıttım 99 TL :( ınsallah o sanslı ben olurum

 299. İçinde ‘kadın’ olan bir dünya dileğiyle…!
  Kadınlar günümüz kutlu olsun :)

 300. iyiki kadın olmusum dedigim bir gün gecirdim ve cok mutluyum :)
  ceketin hiç önemi yok yelizcimm :P ama olsada fena olmaz hani :D:D:D
  bütün üyelerimizin dünya kadınlar gününü cok cok kutluyorumm

 301. yelizcim kadınlar günümüz kutlu olsun ayrıca bugün benim doğum günümm:)) böyle bir günde doğmak da çok güzel bir duygu ceket de güzel bir hediye olabilir demi:)

 302. umarım en çok isteyen kazanır…Kadın olmak böle bişi işte,bir ceket 318 kişiyi biraraya toplayabilio:)) Herkese kadınlığını ve mümkün olabilecek her an ne kadar özel olduklarını hissettiren birer eş/sevgili diliyorum.

 303. Şebnem Gürsoy’un da dediği gibi “Yaşayacağımız günler,KADIN a yaraşır olsun dileklerimle”

  dünya kadınlar günümüz kutlu olsun

 304. siteni uzun zamndır takip ediyordum ama hiç yorum yapmamıstım.bugun ilk oldu. aslında az önce bı gelınlıgı cok begendım ona yorum yazdım;) burdada sansımı;)))) deneyım dedım.(bu arada herkezın dunya kadınlar gununu kutlarım)

 305. dünya kadınlar günü kutlu olsun !
  ceket gerçekten çok şık ve bana eminim çok yakışırdı yelizcim :D

 306. bütünnnnnnnn kadınların dünya kadınlarr günü ktlu olsunnnnn….

 307. fatih<3 merweee

  sana bakmak bir beyaz kağıda bakmaktır herşey olmaya hazır :) aşkımın şansına katılıorummm

 308. Tüm kadınlara umarım onlara layık ve demokratik bir ülkede Ölene kadar yaşamlarını sürmek nasip olur.Tek temmenim bu :)

 309. butun kadınların bu gunu kutlu olsun kadınlar kadar guclu bier yaratık daha yok dunyada her gucluge gögus geren emekci kadınlarımızın annelerin kadınlar gunu kutlu olsun.. yelizcim cok guzel bir site hem basit insanı yormadan rahatca aradıgını bulabiliosun modayla ilgili cok tesekkurler…

 310. Şansız insanın Şanslı olduğuna inanması ve Şansını beklemesi :)

 311. kadınlar gunumu kimse özel olarak kutlamadı belki sansım acıktır :) butun kadınların kadınlar gununu kutlarım

 312. herkezin dünya kadınlar günü kutlu olsun (:
  hediyene ba-yıl-dım normalde ceget sevmem ama bu model çok zevklymiş bakalm bugunde şanslımıyım

 313. kadın olmaktan gurur duyuyorum.iyi ki kadın olmusum yahuuu:)
  benim gibi düşünen milyonlarca kadın olması dileğiyle.dünya kadınlar gününüz kutlu olsun:)

 314. kadınlar günü denıldığınde aklıma sadece ıbretlık öyküsü gelıyor..bugunun dunya kadınlar günü olmasının sebebıyse işçi olarak çalışan kadınların bulunduğu bınada yangın çıkarak dırı dırı yanmaları…ve malesef aralarından kımsenın kurtulamaması…işte hayat öyle garıp ki dunyanın her bir köşesınde ya şiddete maruz kalan ya evladından ayırılan çeşitli suistımallerı yaşayan bıçok kadınla dolu..Oysakı evrende yaradılışta kadın öyle güçlü bırı olarak varolmuşki her acıyı göğüsleyebılen aynızamanda evladını gözetıp koruyan,hertürlü fedakarlığı yapan,şefkat timsali,toplumu yetıştıren kıymetlı bıreyler bunlar…sadece tekbır zaafı varsa oda gözyaşıdır….Dünya Kadınlar Günü yanlızca bır gun değil hergün hatırlanmalı….toplum olarak hakedılen yerde olmamız ümidiyle…

 315. Kadınlar başarılarını elde ettikleri zenginliklerle değil, çevrelerinde biriktirdikleri sevgiyle ölçerler

 316. belki yirmi yasında bı bayan olarak kadın sayılmasamda ılerde sınıflanıcagım adın adı tam olarak da bu olsa gerek KADIN… neden herkes küçüük bi çocukken bıle heweslenır buyumeye annelerimize benzemeye…hangimiz aynanın onune gecip gizli gizli rujlar sürüp annelerımızın takılarını takmadık? evet dıyosunuz ıcınızden bunu okurken belki de gozunuzde canlanıyo…hepimiz gorerek buyuyen bı toplumuz biz bu ulkede kadın ve erkek EŞİTLİĞİNİN sadece sözde oldugunu degıstırmenın zor oldugunu bile bile mücadele eden bi toplumun kadınlarıyız biz farklıyız çünkü biz atatürkün kadınlarıyız…elimde bi karanfille geldim eve babanneme uzattım onu da kadınlar gunun kutlu olsun dedım sarıldım elıne yuzunde yüzlerce cizgi bi gülümsemesıyle kayboldu bütün kadınların kalplerınde kı tum cizgilerın kesıklerın kırılmıslıkların kaybolması dılegımle herkesın kadınlar gunu kutlu olsun ıykı kadın olucam…

 317. Kadınlar bu evrenin sonsuz neşe kaynağı.Biz kadınlar iyi ki varız (:
  Bizi seviyorummm :)

 318. herşeye rağmen kendimi ve kadınlığımı seviyorum. VARIM.

 319. hayatınızda bır gün bile kadın olmanın ne demek oldugunu düşündünüz mü?En azından bugün düşünün…bütün kadınlarımızın gününü kutluyorummm..ceketi çoookk amaa çokkkkkkk istıyorum:))))))

 320. tüm kadınların günü kutlu olsun bideee bu günün şerefine bu ceket benim olsun:D

 321. Kadınlar günü bitmek üzere..Annem seni öylesine özledim ki..Hayatımın kadını ANNEM,sen önünde sonunda bana kalan tek gerçeksin,acı vermeyen tek gerçek sensin..hiçbir erkeğe inan söylemedim bu kadar içten,SENİ ÇOK SEVİYORUM ben…
  YAVRUN

 322. Yelizcim ve tümmm bayanlarrrr kadınlar günümüz kutlu olsun :)) Kadın olmanın ayrıcalığını biliyor ve hissediyorum.. Bir elmanın diğer yarısı olmak, tamamlayıcı olmak, duygusallık, anaçlık, mantık ve koşulsuz sevgi.. Asaletimiz yeter :D

 323. —Anneme ve bütün annelere—
  Nasıl hatırlamam anacığım nasıl?
  Kaç geceler bana ninni söylerdi,
  Hasta olunca oydu başucumda bekleyen,
  Biraz yorulmayayım, üzülmeyeyim, hemen
  Alır kucağına okşardı, saçlarımı öperdi.

  Nasıl hatırlamam anacığım nasıl?
  Uzun kış geceleri masal masaldı.
  Güzel çoban kızları, iyi kalpli sultanlar,
  Bir suyun akışı gibi geçip gitti zamanlar
  Şimdi ne o dünkü çocuk, ne de o masal kaldı.

  Nasıl hatırlamam anacığım nasıl?
  Yıkayan oydu mürekkep lekeli parmaklarımı.
  Akşam biraz geciksem yollara düşerdi .
  Sokağa çıkarken «Yavrucuğum üşütme» derdi.
  Hemen bir kazak örerdi biraz boş kaldı mı.

  Nasıl hatırlamam anacığım nasıl?
  Bilirim yine kalbinde yerim anacığım.
  Selam sana Kadınlar Günü İstanbul’dan.
  Yeni dönmüşçesine bir akşam okuldan,
  Vefalı ellerinden öperim anacığım.Ümit Yaşar OĞUZCAN
  kadınlar gunu denılınce bu şiir gelir hep aklıma..tümm kadınlara tüm analara armağan olsunn..

 324. Merhabalar
  Eşimle beraber sürekli takip ettiğim bir site. Aslında normalde hiç yorum yapmamıştım ama bu ceketin eşime yakışacağını düşündüğüm için bunu yazmak istedim. Başta sevgili eşimin olmak üzere tüm kadınların dünya kadınlar gününü kutluyorum. Herkese sevgiler ve bol şanslar..

 325. Merhabalar
  Yelizcim senin çok cömert olduğunu düşünüyorum. Kadnların bu önemli gününde alabileceği en güzel hediyelerden birtanesi… Zaten bunu da ancak bir kadın düşünebilir:( Herkesin Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun..

 326. unutmayalım ki dünya emekçi kadınlar günüdür herkese kutlu olsun çünkü tüm kadınlar emekçidir. ceket çok tatlıııı

 327. Herkese Merhabalarr,
  İyi ki kadınımm, iyi ki anneyimmm, iyi ki bu siteyi biliyorummmm:)
  Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu mutlu olsun :)
  Herkese Sevgilerr…

 328. kadınsız bir dünya hayal bile edemiyorum bütün kadınların kadınlar günü kutlu olsun

 329. kadın olmak zor zanaat :) öncelikle canım annemin ve daha sonra hepimizin kadınlar gününü kutluyorum.Dünyanın bütün yükü omuzlarımızda ama herşeyin üstesinden gelecek güce sahibiz.hepimiz en güzel şeyleri hakediyoruz…

 330. BU CEKET BENİM ÜZERİMDE HARİKA DURACAK HELEDE ALDIĞIM YENİ KOTLA NOLUR NOLUR BANA VER ONU YELİZ LÜFFFENNNN :)

 331. HUYSUZ VE TATLI KADINLARA;
  Buğün bir markette kadınlar günü dolaysıyla çikolata kampanyası vardı.. 1 alana 1 bedeva kampanyası:) kadınlarıda en cok sevdigi şey çikolata degilmdir? keşke kıyafetler ve ayakkabılardada bu promosyon olsaydı buğün=)
  kızlarla çikolatalırımı büyük bir seviçle aldıktan sonra okula gittik asansörde bi hocayla beraber asansöre bindik.. bu çikolata promosyonu hakkında konusurken hoca kadınları sadece 1 gün hatırlıyoruz oda olsun asıl önemli olan hergün hatırlanmalı dedi .çokta dogru söyledi nedemişler bir gün değil hergün hatırlanmak önemli..ordan bir arkadasım olsun dedi biz kadınlara ait bir gün var erkeklere ait o günde yok dedi tekrar hoca olsun dedi biz erkeklerin günü hergün bırakında bir gün sizin olsun dedi.
  İçimden buğün yaşadıklarımı anlatmak geldi ve yazdım anlatabildiğim kadar.
  bu içtenliğimide buğün duydugum bir sözle kapatmak istiyorum.
  Kadınlar, gece kadar siyah, cehennem kadar sıcak,aşk kadar tatlıdır kadınlar.

 332. kadın olmanın en güzel yanı sanırım anne olabilmek, içinde o küçücük şeyi taşıyıp onu var edebilmek.herkesin kadınlar günü kutlu olsun…

 333. kadınlar gününüz kutlu olsun. calısma hayatına girdigim icin böyle bir cekete daha fazla ihtiyacım var bu günlerde. her seyiyle cok güzel görünüyor.

 334. Öncelikle dünya kadınlar gününüzü kutluyorum ve bu ceketi istiyorum. Güzel bir blogun var elimden geldikçe takip etmeye çalışıyorum. (:

 335. içimden hiçbir şey geçmiyor.. allah kimseye benimki gibi sevgili vermesin. ama ceket güzel:)

 336. bugün tümkadınların bayanların günüi emekçikadınlar günü bugün. dünya üzerinde emek harcamış bütün kadınlara sonsuz teşekkür günü. mor günü bugün.
  yelize de bunları unutmayıp teşekkürleri sunma fırsatı sunduğu için bir kez daha teşekkürler…
  sevgilerle

 337. herkesin kadınlar günü kutlu olsunn:)) iyikiiii erkek diilim die bgn bir daha şükrettim, erkekler hiç bi zaman bi kadın gibisağduyulu, farkındalığı yüksek, duygusal, düşünceli, sonuç odaklı diil hayata genel bir perspektiften bakamazz çünküüü…:) p.s. ceketeee bayıldımmm isitoyrummm:)) esen kalınn:)

 338. canım annem ve tüm annelerin dünya kadınlar günü kutlu olsun

 339. Kadınız. Aşığız. Özleriz. Sarılırız. Gülümseriz.

  Bizim yaşadığımız kadınlık, şanslı azınlıktan olduğumuzu gösteriyor. Değerini bilmek lazım.

 340. hadi bakalım bu da benim şansım olsun :) herkesin kadınları günü kutlu olsun.

 341. tüm dünyada, kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri, birlik ve beraberlik günü olan herkesin kadınlar gününü kutluyorum hepinizi öpüyorum.

 342. KADINLIĞIMI EN İYİ HİSSETTİĞİM DÖNEMDEYİM ANNE OLUCAM 1 AYA KADAR İNŞ. KADINLIĞA BENCE EN GÜZEL HEDİYE HERKESİN BU GÜZZEL GÜNÜ KUTLU OLSUN BELKİ OĞLUMUN ŞANSINA BEN KAZANIRIM BU CEKETİ
  SANA ÇOK YAKIŞMIŞTI YELİZCİM BAKALIM HANGİ ŞANSLI ARKADAŞA GİDİCEK
  SEVGİLER

 343. Kadın kimine göre anadır, kimine göre ise eş,
  Ama herkes için candır, canandır değişmez gerçek.
  Yeri gelir seni karnında taşıyandır,
  Yeri gelir senle aynı yastığa baş koyan.
  Yeri gelir omzuna başını koyan ürkek bir güvercin,
  Yeri gelir pençelerini gösteren bir kartaldır.
  Senede bir gün ayrılsa da,
  bir ömür yüzüne bakmaya doyulmayandır.
  Dünyaları önüne sersen de,
  yine de hakkı ödenmeyendir.
  Üzerindeki giysi değil, yüreğindeki sevgidir onu yücelten
  Kadın; fedakarlıktır, sevgidir, saygıdır, hayattır, candır
  Takvimde bir güne sığdırılan,
  365 gün yüreğimizde olan bütün kadınların kadınlar gününü kutlarım.

 344. Gunaydinlar,

  Bigun giremedim ne cok sey kacırmısım :)
  “Cumhuriyet ile kazanılmıs çagdas haklar ve ozgurluklerlerin hic kaybedilmemesi dilegiyle” kadınlar gunumuz kutlu olsun!

 345. “kadınların gerçekten değerli olduğunu analyabilen bi toplumda mı yaşıyoruz acaba?” diye çok zaman sorguladığım oluyor.hakettiğimiz değer verildiğinde daha umutla bakacağım herşeye.hepimizin kadınlar günü kutlu olsun
  sevgiler…

 346. şimdiye kadar gördüğüm en hoş ceketmiş bu tarzda ama bundan öte sana, bana, hepimize daha aydınlık ve özgür bir gelecek dilerim…

 347. Tüm dünya kadınlarının ve sizlerin kadınlar gününüz kutlu olsun…

 348. :)))) dunya kadinlar gununuz kutlu olsun. Dun hic olmazsa kadinlari unutmadigimi gostermk amaciyla annemlere, teyzemlere hediye alamadigim icin malum herkesin akilinin bir kosesinde olan havuclu tarcinli kek yaptimmm:))) ama sonuc tam bi fiyaskoydu:( buna ragmen kime goturduysem yedi , nede olsa amaci ve anlami cok farkliydi.kotude olsa dayanisma:))))

 349. yelizcim uzun zamandan beri siteni takip ediyorum, çizgini bozmadan ilerleyen nadir kişilerdensin..
  keşke her gün 8 mart olsa, aslında özel günlerin sadece o gün değil her gün sanki özel bir gün gibi yaşanmasını isteyenlerdenim.. fakat mümkün olmuyor tabii, doğudaki toprak gözlü gözlü kız çocuğunun okula gönderilmemesini, berdel denen saçma sapan gelenek!!lerimizin devam etmesini, daha çocuk yaşta bir kız çocuğunun bilmem ne abla size yardım edecek deyip söyle bakalım yavrum o çocuk sana nasıl tecavüz etti ne hissetin gibi sorularına (kanal 7 deki saçma sapan programdan ) maruz kalmasına engel olamıyoruz, olunmuyor..
  umarım artık herşey daha güzel olur, çocuklar daha bir umutla bakar hayata, yarınlara daha güzel nesiller yetişir..
  ve herkesin dünya kadınlar günü kutlu olur…

 350. kadın oldugumuzu ne kadar önemsemeselerde bız bızım ıcın herzaman en degerli olucaz…

 351. Susmamız oturmamız hep boyun eğmemiz hayatı seyretmemiz istendi bugüne dek… Suskunduk ve bekledik, yaşandı seyrettik, sonunda ‘yeter’ dedik, bir daha susmayacagız…! 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününüz kutlu olsun.. herkese iyi şanslarr

 352. Başta Yeliz olmak üzere tüm site arkadaşlara merhabalarrr
  Yelizcim çok teşekkür ederiz bize bu fırsatı verdiğin için. Umarım sadece bu gün degil her gün bilinir kadınların, annelerin degeri… Herkesin Dünya Kadınlar Gününü ktlarım. Herkese sevgilerr.
  Bu arada ceketi de unutmayalım çok güzellll;) Umarım bnim olurr:)) inşş…

 353. Ey kahraman Türk kadını sen yerde sürüklenmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın..Kadınlar günümüz kutluu Olsunn..

 354. 8 martt benım doğumgününm boyle anlamlı ve özel bır gunde doğduğum için çok mutluyum Kadınların hayattakı önemi hıcbır sekılde doldurulamaz kadın herşeyden önce annedir.Cennet annelerin ayakları altındadır hakları hıcbır sekılde ödenmez 1 gün değil hergün kıymetlerını bılmelıyız =)

 355. kadınları mutlu etmeyi yine bi kadın bilir… teşekkürler yelizcim..

 356. sözkonusu hediye olunca yorumlar 473 olmus :)) Sevgiyle kal yelizim..öpüldün

 357. Bu arada ben ceketi istemiyorum ..Bence simdiye kadar sana en cok kim yorum yazdiysa ona hediye etmelisin yelizcigim..En cok emek veren kazansin..Dünya emekcikadinlar günümüz kutlu olsun hanimlar…

 358. ayhca bence o ;)
  NO MEN NO CRY !! olsa süper olur hahaha ne cok yorum olmus yahuuuuu kıme gitcek bu ceket çok merak edıyorum *((: keskeeeeee benım olsaa …
  bugun yanı sımdı aklımdan gecen tek seyy aşkımla buluscaz ne gıysem of off bıktım bu ne gıycem seyınden ahahaha
  nese hepınızı kocaman kocaman opuyorum :*
  sevgıler

 359. kadın olmak önce insan olmak demek ve sanırım olması gereken de insanca muamele görmek..ve bir kadın olarak yanmızdaki kadınların da değerini bilmek onlara ilgi ve sevgi göstermek herkes ya bir ana ya da bir ananın kuzusu sonuçta..

 360. ceket şahane kadınlar günü bahane bide bana gelirse tadından yenmez:))

 361. öncelikle bayan oldugum icin cok mutluyum ve herkesin Kadinlar gününü kutlarim..ve ne yalan söylim bu ceketi dün aklimdan gecirdim bi davette giderken, keske olsada öyle bisi giysem diye.. bakalim kime kismet olcak :)

 362. son dakikalarda yazıyorum sana =)) bilmiyorum neden son zamanlarda o kadar cok inceler oldumki herkesi …ve sunu gördüm herkesin mutlaka bir güzel yönü gercekten var ,sır onu görebilmede saklıymıs…hani hep derler ya çirkin kadın yoktur diye=) o hesap galiba =)
  dileğim şu ki ; umarım herkes kendindeki güzelliğin farkına varıp içindeki gücü keşfedebilir…hiç bir kadının yüzünden gülümse hiç eksik olmasın:)) bazıları bilmiyor ve farkında deil ama gercekten gülerken başka bir kadın oluyorlar…..güzel bakın güzel görün bayanlar…..ve eminim o cekette beni güldürecek;))

 363. KADINLAR
  Dünyada Birbirinden Çok Farklı Kadınlar Vardır;
  Sevginin Gücüyle Yaşayanlar
  Merhamet Duygusuyla Dünya’yı Güzelleştirenler
  Güzel Sesleriyle Rüyalarda Yaşatanlar
  Yazılarıyla Kağıtlara Hayat Verenler
  İlgi Odağı İyi Kalpli Prensesler
  Olağanüstü Kadınlar
  Yetenekli Kadınlar
  Savaşçı Kadınlar
  Bizleri Güldürüp,Yokluklarında Ağlatanlar
  Dünya’da Hiç Tanınmamış Kadınlar da Vardır
  Herşeyleri Elinden Alınıp, Hatıralarından Koparılanlar
  Kendilerini Her Gün Yeni Bir Savaşın İçinde Bulanlar
  Haksızlıklar Karşısında Acı Çekenler
  Anlatılamayacak Acıları Yaşayan Kadınlar
  Tüm Yokluklara Rağmen Çocuklarının Yanında Gülümseyen Analar
  Katı Kurallara Boyun Eğmek Zorunda Kalanlar
  Kaderinin Ne Olacağını Bilmeyenler
  Yaşamının Hergünü Yüzüne Yazılmış Olan Kadınlar
  Hepsi Çok Özel Kadınlar
  Hepsi Yıldızlardan Güzel Kadınlar
  Çünki Onlar Tüm Güçleriyle Dünyayı
  Güzelleştirmeye Çalışan Kocaman Kalpli Melekler
  Tüm Güzel Bayanlar
  Annelerimiz
  Kızkardeşlerimiz
  Dostlarımız, Arkadaşlarımız
  Dünyamızı Güzelleştirdiğiniz İçin
  Sonsuz Teşekkürler…
  Kimi Der Ki Kadın
  Uzun Kış Gecelerinde Yatmak İçindir
  Kimi Der Ki Kadın
  Yeşil Harman Yerinde
  Dokuz Zilli Köçek Gibi Oynatmak İçindir
  Kimi Der Ki Ayalımdır
  Boynumda Taşıdığım Vebalımdır
  Kimi Der Ki Hamur Yoğuran
  Kimi Der Ki Çocuk Doğuran
  Ne O, Ne Bu, Ne Köçek, Ne Ayal, Ne Vebal
  O Benim Kollarım, Bacaklarım, Başımdır
  Yavrum, Annem, Karım, Kızkardeşim
  Hayat Arkadaşımdır
  Nazım Hikmet

  Sevgilerimle…

 364. Güzel Yelizcik, tatlı Yelizcik bu ceket benim olsun lüttttttttffffffeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnn:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Kadınlar günümüz kutlu olsun.

 365. yılın her gününü kadınlar günü gibi geçirmek elimizde kızlar :)

 366. KADIN NEDİR BİZİM İÇİN; Kutsalların en kutsalı “analardır” herkez için… bazen can veririz “sevdiğim kız” için… adı, soyadı, rengi farketmez evlada her ana ağlar için için… bir gün değildir ona verilen değer, gösterilmez tek gün için… her dakika her saniye aklımızdadır… bazen “sevgilidir”, bazen sevgililer sevgilisi “annemizdir” bizim için.

 367. herkesin kadınlar günü kutlu olsn.hiç şansım yoktur ama belli mi olur ceket çok hoş umarım benim olur…:D

 368. çok güzel bir ceketmiş, az kalsın kaçıracaktım 10 dk kalmış :)
  bol şans

 369. aşkım inşallah ceket senin olur..sen benimsin ya o bana yeter:)kadınlar gününüz kutlu olsun..

 370. yelizciğim bunu ceket için değil sadece hoşuma gittiği için yazıyorum yarışma haricidir :):):)

  Şair ve Kadın

  kadın yoldur
  gidip gelmeyen
  erkek yolcudur
  hangi yol doğrudur bilmeyen
  bilemeyen

  kadın çiçektir
  vakitsiz açılan
  erkek mevsimdir
  ayazından korkulan
  ateşinden kaçılan

  kadın aynadır,
  adresi tecellinin
  ve hikmeti hilkatin
  erkek loş bir ışık
  titrek ve kararsız
  ki hayat gölgenin silueti

  kadın kapıdır
  ki kilidi söz
  erkek hoyrat bir süvari
  dizgini ten,
  kamçısı göz

  kadın havva’dır
  bir yanı uysal
  asi bir yanı
  erkek adem’dir
  gönülde başıhoş
  tende başıboş

  kadın şiirdir
  şairini bekleyen
  erkek bir kalem
  şiiri yazan
  ve bir öykü ekleyen

  kadın anadır
  hayatı doğurur
  erkek şairken eşitlenir kadına
  kadından olanı yoğurur

 371. Geçmiş zihnimizi kaplayan bir sis bulutundan ibaret, gelecek ise başlı başına bir hayal perdesi…. Ne geleceğimizi bilebilir, ne de geçmişimizi değiştirebiliriz…. Gerçek daima şu anımızı yaşamaktır… Tüm bayanlar anlarımızı iyi değerlendirelim hiç birşeyin kaçmasına fırsat vermeyelim çünkü hayat sadece biz kadınlara güzelll:-)))

 372. Merhaba Yelizciğim.Herkesin kadınlar gününü kutluyorum ama benim için çok özel bi gün ayrıca bizim evlilik yıldönümümüz.Eşimide çok çok seviyorum ve daha nice senelere diyorum.Hem kadınlar gününüz, hemde bizim evlilik yıldönümümüz kutlu olsun :))