Kalp Figürlü Dekoratif Öneriler

kalp-1.JPG

Country tarzı dekorasyon fikirlerini seviyorum. Kalp figüründen yapılan dekoratif öneriler çok sevimli görünüyor. Örneğin ben buradaki kalp şeklindeki keselerden yapmak için ufak kumaş parçaları hazırladım, kapı süsü yapıyorum bittiğinde paylaşacağım.

Öneridekine benzer saç örgü sıcak su torbası kılıfım burada, diğer önerdiğim modeller burada, Sevgili Bengi’nin bana hediye ettiği ve sundukları burada, saç örgü yastık kılıflarım burada, çiçek fotoğrafından tablo yaptım oda burada.

kalp-2.JPG

Kalp figüründen evimde ne var ne yok hepsini bir araya getirdim, ortaya bunlar çıktı. Pembe kalp şeklindeki minik kapı süsü Tepe Home’dan, takıların hepsi el yapımı bana ait.

kalpler01.JPG

Kalpli kaseler ve baharatlık Mudo’dan. Kalp desenli kahve fincanım altı kişilik ilk göz ağrım çeyizliktir kendisi Güral Porselen’den, kırmızı kalp baskı Uno’nun tost ekmeği paketinden.

kalpler02.JPG

Uno’nun kalp şeklindeki Seni Seviyorum logolu minik kalıbı için bir paket uno tost ekmeği almayı ihmal etmeyin.

tost-baskisi.JPG

11 Comments
 1. 1- Sıcak su torbasına bayıldım…

  2- Çok güzel kumaşlar aldım bende (aslında annem almış ama heralde verir) kalp kapı süsü yapmak istiyorum. Biran önce bitirde banada fikir versin :)

  3-Uno’da görmedim hiç böyle bir şey yaaa , hemen markete gidip araştırıyim, yeni dimi bu ?

  4- Kalp kaseleri bende çok severim, yemesi ve seyri zevkli oluyor.

 2. Alev, kalpleri bitirince paylaşacağım. Geçen hafta aldığım Uno tost ekmeği paketinden çıktı, bulursun sanırım, teşekkürler ederim.

  Nilay, eşim Uno tost ekmeği paketinden gizlice baskıyı farkedip almış ve bana geçen hafta sonu kahvaltıda süpriz yaptı:)

  Sevgiler

 3. Yelizcim hepsi çok şirin.senin evinin dekorasyonunu merak ediyorum doğrusu.

 4. Merhaba. Ben şu kalpli tost a bayıldım ama o içinden baskı çıkan ekmeği bulamıyoruumm. Nasıl bulucam yardımcı olurmusunuz

 5. Sultan merhaba, klasik uno tost ekmeği paketiydi, benim aldığım neredeyse bir ay olmak üzere acaba belirli bir grupta mı vardı :(

 6. Teşekkürler Yeliz Hanım. Yazınızı yayınladığınızdan beri bütün uno tost ekmeklerine bakıyorum ama yoook :( ya bir dönemdi veya ben İzmir’de yaşıyorum buralara getirmediler. İlginiz için çok teşekkür ederim.

 7. Hmm,bu tarz şeylere(takı yapımı vs.) ben de çok düşkünüm..Mudo’dan olan şu kalpli tabaklardan bende de var..Kalpli fincanlarına bayıldım.İlk çeyizin,çok değerli olsa gerek..

  Yaa demek Barış Bey sürpriz yaptı,ne hoş..Bana da kalp şeklinde kesilmiş ekmek getirmişti eşim.Onu hatırladım.E birbirimize yapıyoruz öyle jestler :D:D

  Şu rengarenk küpelerine de bayıldım hemen not düşeyim..Yeliz bilemiyorum sebebini ama seninle nasıl oluyor da bu denli ortak özelliğimiz çıkıyor yaa??

  Yelizciğim,yatak odamı yeniden düzenlemeyi düşünüyorum.Bana biraz öneride bulunur musun??Doğrusu senin odanı da merak etmiyor değilim..:):)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak