Kanyon Gezintisi

Dün akşam üzeri Kanyon’ a gittik. Şansımıza hava soğuk ve yağışlıydı. Tüm mağazalar Sevgililer Günü konseptini hazılamış tabi çok cazip indirimler var. Banana Republic’ te elbiseler 400TL’ den 100 TL’ ye kadar inmiş. Yine aynı şekilde erkek reyonunda 20 TL- 40 TL triko, gömlek, pantolon ve t-shirt’ ler var. Ben bir babet ve ayakkabı beğendim ikisinin de numarasını bulamadım. Fiyatları 300 TL’dan 69 YTL’ye inmişti.

Harvey Nichols’ ta ise %50 + %50 oranında  indirim var. Yani 400TL civarında olan JBrand marka kotu 100 TL’ ye alabiliyorsunuz. Ben Victoria Beckham’ın ispanyol paça kotlarından edinmek istedim ama model üzerimde iyi durmadı. Yine erkek kıyafetlerinde de aynı indirimler var. (Armani, Ralp Lauren vb markalarda)

Brandroom’da da ünlü markaların indirimli ürünleri satılmakta. ( Ferre, Guess, Missoni, Just Cavalli, Iceberg, Marc Cain, D&G, Gianna Meliani ve Gerard Darel gibi.

Fotoğraflardaki sol baştaki elbiseler Banana Republic, sağ taraftakiler Mango.

Steve Madden’de %50 indirim devam ediyor. Uzun binici çizmeleri ve kısa bilekte biten botlar yaklaşık 130 TL civarında.

Benim Touch Me‘den aldığım maça, karo vb temalı tabaklardan aranızda isteyenler vardı, müjdemi isterim Paşabahçe’ye gelmiş, tanesi 6 TL.

Webten ürünlerine birçok dekorasyon sitesinde rastladığımız Villeroy&Boch mağazası da Kanyon’da mevcut.  Sevgililer Günü konseptine uygun çok güzel vitrin hazırlamışlardı çok sevdim ve görüntüledim.

6 Comments
  1. teşekkür ederiz yeliz.biz gitmsekde mağazalara sayende gitmiş kadar oluyoruz indirimler hala devam ediyor demek bu güzel haber:) kırmızı ağırlıklı masa gerçekten çok şık görünüyor 14 şubat için mükemmel seçim olurdu

  2. Vitrinler ışıl ışıl olmuş ne güzel..Aşkın rengi kesinlikle kırmızı diyorlar ama bence çok renkli :)

    Sayende bende görmüş oldum,teşekkürler…

    Sevgiler.

  3. Yelizcim sayende mağazalarda ne var ne yok haberdar olduk :) Tabaklara bayıldım ben, Paşabahçe’ye hemen uğramalı!

  4. Kanyon Machka mağazasında %50 +%50 indirim devam ediyor.
    Önümüzdeki sezonda da kullanılabilecek ipekli gömlekler ve de minik hırkalar indirimde iyi bir yatırım olabilir.Ayrıca muhtelif desenlerde elbiseler, etek & ceket ve pantolonlar da mevcut. Sizler de benim gibi Machkanın feminen tarzını beğeniyorsanız uğramakta fayda var :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak