Kars Kağızman İlçesi İlköğretim Okuluna Eğitim Desteği

Herkese Merhaba, daha önce kıyafet yardımında bulunduğumuz Kars Kağızman İlköğretim okuluna şimdide gezilerine katkıda bulunmak istiyoruz, aranızda yardım etmek isteyen vardır belki….

Sevgilerimle
Yeliz

Merhaba Yeliz Hanım,

Ben Kars’tan Yasemin hoca kıyafet yardımında bulunmuştunuz öğrencilerimize, sizin gibi yardımsever insanların sayesinde şuan öğrencilerimizin ne kıyafet nede kırtasiye ihtiyaçları kaldı. Şuan onlar için çok güzel bir proje planlıyoruz. Buda Çanakkale, Anıtkabir, İstanbul gibi tarihi değerleri olan güzel illerimize öğrencilerimiz adına bir gezi yapmak istiyoruz. Biz Atatürk önderliğinde bir gençlik yetiştirmek amacındayız bu projemiz biraz maddi açıdan bizi aşıyor bu konuda ilçe kaymakamımızla görüştük siz gerekeni yapın bende size destek olacağım dedi. Bu yüzden Yeliz hanım sizi yeniden rahatsız ettim kusura bakmayın, biz artık öğrencilerimiz için daha iyi ne yapabiliriz bunun telaşındayız ve onların dünyasının sadece bu köy sınırları içerisinde olmadığını göstermek istiyoruz ve bu konuda sizden yardım bekliyoruz. Siz aklıma geldiniz çünkü diğer yardım konusunda ne kadar çok gayret gösterdiğinizi biliyorum ve bu açıdan sizi taktir ediyorum. Şimdide bu konuda bizi yalnız bırakmayacağınızı biliyorum, inanın öğrencilerim çok mutlu olacaklar, iyi akşamlar.

Yasemin hoca cep tel no: 0537 766 70 63
Kars Kağızman İlköğretim Okulu  tel no:0474 370 10 95

Hesap Numarası
Ziraat Bankası Kağızman Şubesi banka hesap numarası
Şube Kodu: 343
Hesap no:   46744193 – 5001
Ortaköy İlköğretim Okulu Adına.

5 Comments
  1. Ben halime her zaman şükreden bir insanım. Ve benim elimdeki imkanlar elinde olmayanlara yardımcı olmaya çalıştım her zaman. Herkes şanslı doğmuyor ne yazık ki. Teşekkürler böyle birşeye önderlik ettiğin için. Arkadaşlar 3-5 dememek lazım. Damlaya damlaya göl oluyor. Yeter ki iyi yere gitsin. Nelere para harcamıyoruz ki?

  2. Sinem, Kars’daki yaşantı ciddi zor. Eşim orada askerlik yaptığı için öğrencilerin ne şartlarda okula gittiklerini çok iyi biliyorum. Umarım gezilerine bizlerinde katkısı olacak.

  3. Sinem’e katılıyorum.Az ya da çok farketmez yeter ki yardımlar amacına ulaşsın.O çocuklar da Cumhuriyet çocuğu olmanın güzelliklerini yaşasın, Anıtkabir’i Atatürk’ümüzü tanısın,bilsinler.Öğretmenlerine ve bu yardıma katkıda bulunan herkese gönülden teşekkürler.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak