Kaset Değil Çanta

chanel-cassette-clutch6

chanel-cassette-clutch4

Bir süredir çantaların üzerinde desen olarak gördüğümüz kasetler artık çanta oldu. Chanel’in kaset şeklinde tasarlamış olduğu Chanel Cassette Clutch’ın fiyatı 1.500$. Chanel geçen sene de matruşkadan çantalar tasarlamıştı.

chanel-cassette-clutch5chanel-cassette-clutch3chanel-cassette-clutch

20 Comments
  1. çok kreatif ama ben kendimde hayal edince kendime yakıştıramadım kötü durur bende:)

  2. Çok çirkin.. Hayatta o kadar param olsada 5 kuruş verip almam ister Chanel olsun ister prada birazda zevk olması lazım bu ne ya çin malı gibi parasıda maşallah alan varsa zevkine şaşarımm…

  3. inanılmaz farklı ve güzel! klasik birsürü aynı çantaya azar azar vermektense, buna bayılabilirim olmasını hayal ettiğim paraları =)

  4. saçmalık yaaa çok kötü bence….yaratıcı bi çanta olablr belki ama asla çanta olarak alıpta kullanmammm…

  5. Yeliz’cim Chanel mağazasını nerede bulabilirim İstanbul’da çantaya bayıldım:)İstanbul’da varsa mağazası bilgilendirirsen çok sevinirim ayrıca böyle farklı parcalarada yer verdigin için cooooook teşekkür ediyorum şimdiden teşekkürler :):)

  6. ouww cok tatlıymış cok begendim . 1 aylık haftalıgımı hiç acımadan verebilirim bunaaa.

  7. hiç beğenmedim zaten tarzım da deil.İnsanlar sırf moda die alıp kullanıo ama bu canta malesef 5 para etmez :S

  8. Yeliz’cim öncelikle çok tesekkurler birde eğer İstinye Park’ta hangi mağazanın icinde bulabileceğimi söylersen çok sevinirim zannediyorum kendi magazasi orda yok kanyon da bana uzakta:):) bilgilendirdigin için Çooook teşekkürler:):):):)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak