Kaşmir Sıcak Su Torba Kılıfı

kasmir-su-torba.jpg

Sıcak su torba kılıfları gün geçtikçe alternatif modellerle karşımıza çıkmaya devam ediyor, sıcak su torbalarının plastik görüntüsü çok soğuk duruyor, bu tarz kılıflarla çok hoş görünüyor, görüntünün yanı sıra suyun sıcaklığının daha fazla süre kalmasınıda sağlıyor. Resimdeki sıcak su torba kılıfları kaşmirden ve fiyatı 49$. Geçtiğimiz aylarda benim sıcak su torbam ile ilgili yaptığım haberi buradan, Sevgili Bembi’nin yaptığı haberi de buradan inceleyebilirsiniz.

4 Comments
  1. Ayyy ben de sıcak su torbalarını görünce, şakadan sitem edecektim sana Yeliz’cim! ;)) Sana gönderdiğim sanal hediyeyi ima ederek :)) Meğer link bana vermişsin ;) Bak bu yazı sayesinde, senin yaptığın sıcaksu torbalarını da görmüş oldum! Geç bir yorum olacak ama çoook şıkmış el örgüsü sıcak su torbaların ya ;D Ellerine sağlık!

  2. Bengi’cim, sesin çıkmıyordu, bende seni uyandırmak istedim desem ?:)) Hepsi süper görünüyor ve yün kılıf ciddi suyun sıcak kalmasını sağlıyor, test ettim! ama ben örebilsem keşke, banada annem ördü.

  3. Aşkolsun yaa :)) sesim çıkmıyor ama sor bir neden bühüh! Ah, ben hayatta öremem zaten, imkansız! Bana da anca annem örebilir zaten :))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak