Kate Bosworth’un Günlük Stili

30239PCN_Bosworth

Kate Bosworth’un üzerindeki kırmızı eteği görünce, neden benim böyle cici bir eteğim yok diye kendime kızdım. Kırmızı bulamazsam pembeye de razıyım. Kate kadar zayıf olmak istermiydiniz?

Kate’in elbise modelleri de bu haberimde .

kate bosworth 2 010609kate-stil8kate-stil7kate-stil10

kate-stil3kate-stil6kate-bosworth-stil-5kate-bosworth-stil-121

 

15 Comments
  1. ayy ben çok seviyorum bu kızı yaa orlando blomm lada çok yakışıyorlardı ama bu sefkilisi dha hoş muş :) kırmızı eteğeine bende bayıldım ama yelekli etekli kombin süper olmuş bu arada evet bu kadar zayıf olmak isterdim :(( çünkü ben ondan daha zayıfım en az 5 kilo alsam bu kadar olurum sanırım :))

  2. kate çok zayıf ama yüzü çok çok güzel :) onun kadar zayıf olmak istemezdim fazla zayıflık sevmiyorum orta karar olmalı bence insan.hasır şapkasına ” bayıldım” . lacivert tulumuda harika ve çok yakışmış.

  3. son zamanlarda tarzıyla bnm de dikkatimi çekiyor. her zaman değil ama ara ara güzel kombinasyonlar yapıyor.

  4. beyaz jeanli fotoya bakarak proporsiyonunun bozuk olduğunu, basenli ve kısa bacaklı olduğunu söyleyebilirim. tarzı hoş ama ingilterede sokaklarda bunun gibi giyinen bir sürü insan görebilirsiniz. çok özel olmamakla sempatik sıradan bir kız diyebilirim.

  5. çok çok hoş özellikle saçları ve yüzü harika ben de bu kadar zayıf olamk isterim valla ne yalan söliim

  6. Bu kadar zayıf değil belki ama onunki gibi gözlerim olsun isterdim. Biri kahve biri mavi mavi bakıyor, çok sevimli..

  7. evet yelizcim görüncce bende sordum kendime benim niye böyle bi cici eteğim yok diye :(

  8. Çok sempatik buluyorum bu kızı :) Giyimi de doğal,beğeniyorum.Bu kadar zayıf olmak istemezdim,ben daha zayıfım. :) Kilo almak da istemiyorum :) Bu konuda kişisel görüşlerimi de daha önce yorumlarda belirtmiştim :) Eteği gerçekten pek cici.Bilen,duyan,gören,bulan haber versin kızlar :)

  9. bnce zayılfgı cok normal. heryernden jemikler fışkırmıy. yüzüde cok güzel miş.

  10. bencede çok güzel.ayrıca zayıflığında anormal bişey göremiyorum ben.gayet hoş hatun. her yerinden et çıkanlar valla hiç estetik durmuyor .insanın gözlerini tırmalıyor. ama bu kız çok normal yaa . çok güzel.fiziğide;)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak