Kate Holmes Balenciaga Çantasıyla

 

Fotoğraflar: justjared
Çanta ayakkabı uyumu önemli diyenler için Kate’in bu kombinleri pek iç açıcı gelmeyebilir. Ne kadar da uyumlu kombinler yapsakta karma renkleri bir arada kullanmakda rahatlığın sadeliğin ifadesi sanki. Kate’nin bu umursamaz giyim tarzı onu Victoria’dan farklı kılıyor. Bunun adı sıradışı olmak mı rahatlık mı üşengeçlik mi siz karar verin. Belki Suri doğduktan sonra daha bir rahat kıyafetler tercih eder oldu kimbilir.

11 Comments
 1. nooldu bu kadına çok şaşırıyorum, bebek gibi bir yüz gülen gözler gitti, yerine mutsuz, solgun biri geldi.

  suri’nin de yüzünün güldüğü sanırım sadece birkeç resim vardır.

  zaten hiçbir zaman giyim tarzı hoşuma gitmemişti ama güzelliği yetiyordu önceleri..

 2. cok tatlı bir cocuk maşallah.o renk corabı teni gibi görünsün diye girdirmişlerdir,cok ta ii fikir.
  Kate de kendine bakmayı bilse güzelliğini ikiye katlıcak,giyim konusunda cok zevksiz

 3. çantası,beresi,kabanı güzelll bence..kombinlerde sorun yaşıo gibi buda onun tarzı olmuşş..ama bu fotolarda diğerlerine göre iii görünüo…kızıda pek şirin:)))

 4. suri çok tatlı ama annesi de sürekli kucağında taşıyor.bir boydan foto. göremedim.

 5. çok güzel bi çocuk yaa saçlarına bittim . kate de cok dogal ama bu kadar mı zevksiz olur insan ? para var zevk yok kadında:))

 6. kate halıne ınanamıyorm dışardan mutlu bı evlılığı var gozukuyo içini bılemesekte dunya guselı bı çocuğu var ee hayatı desek zaten gorunun koy neden bu kadar mutsuz anlam veremıyorm gulmuyo kendını bırakmışş.

 7. ya neden bukadar çok uğraşıyorlar ki bu kadınla negüzel çocuğu var kocası var yani illa çok tarzmı giyinmesi lazım kendini yaşıyo işte rahat bırakın arkadaşlar insan bir kere geliyo dünyayaa ne isterse onu giysinnn

 8. Bana da Katie Holmes hep mutsuz görünüyor. Amerika’da yaşayan bir arkadaşımın söylediğine göre Tom Cruise gaymiş ve herkes tarafından bilinip gözardı ediliyormuş.Yapılan evlilik sırf çocuk uğrunaymış.Valla bana anormal gelmedi çünkü ünlülerin dünyasında her şey oluyor bu da neden olmasın!

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak