Kate Moss 2008 Yaz Topshop Koleksiyonu

kate-topshop.jpg

Kate Moss’un uzun zamandır beklenen 2008 yaz Topshop koleksiyonu 18 Mart’ta çıkacak. Yukarıdaki resimde koleksiyondan seçilmiş beş parça ürünü görebilirsiniz. Kate Moss koleksiyonu şifon bluz, elbise, ceket, tunik ve kotlardan oluşuyor. Topshop mağazaları Cevahir, Metrocity, Capitol, Nişantaşı gibi yerlerde var.

3 Comments
  1. Evet Topshop o saydığın yerlerde var ama çoğunda bu güzel ürünler olmuyor. Ben Türkiye’deki Topshop’lardaki ürünlerden şikayetçiyim. Yurtdışındaki mağazalarında o kadar güzel ürün var ki hangisini alacağını şaşırıyor insan. Belki burdakiler de bu sezon düzelmiştir ne dersin? Ben bi gidip bakayım bu ürünlerin hatırına.

  2. Sinem, ben dün biraz Cevahir’deki mağazasına bakındım açıkçası çok da dikkatimi çeken şunu almalıyım dediğim birşey bulamadım. Ne kadarda her ürün gelmese de Shaya Grubu Türkiye’ye renk kattı diyebilirim :)

  3. ben acıkcası ingilteredeyken her gün is cıkısı ugradıgım ,bana cok hitap eden modellerınden oturu vazgecemedigim kreasyonlar.fakat istanbula gelen modeller kısıtlı olmasına ragmen ii ama ,türkiyede uyguladıkları tüketiciye yönelik kuralları hic hos degil.1.5 sene önce cok begenerek gri deri görünümlü deri degil esasında cok hos bir canta aldım modeline vurulup,fakat 1 ay sonra bır yerinde bir soyulma olmus ve bir kac ay icinde soyulmalar arttı ve deri görünümü veren naylanun altında kumas gözüktü falan ve üzülüdm ,2006 da 70 ytl verdimki su an da o tarz cantalar aynı fıata enflasyon yok yani fiatlarda bu senenın basında bahsedebildim topshopaa suadiye magazasına bu durumdan ve benden fis istediler faturayı tabiki bulamadım fakat,taksitle aldıgım için yapıkredidenekstereyi buldumki orda yaptıgım alısveris gözüküyordu teslim ettim,aramaları bayagı uzun sürdü,ve cok gec getirmisim bunu öne sürdüler halbuki basta fisle halledilebilecegini söylemislerdi,acıkcası türkiyede uygulana bu sistem sacma ve müsteriyi mutsuz deici

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak