Kate Moss 2009 Yaz Koleksiyonu

Kate Moss 2009 yaz koleksiyonu görücüye çıktı. Yine rahat kıyafetler üzerine kurulmuş bir koleksiyon. Topshop’un yeri benim için her zaman farklıdır. Kat kat elbiseler romantik çiçek desenli üstler benim hoşuma giden modeller arasında. Üstteki püsküllü bluzlara pek ısınamadım. Ne o öyle alttan uzun uzun sallanıyor. Bir de çok kalın çiçek desenleri bana göre değil. Benden bu kadar birazcık da siz inceleye durun.

11 Comments
  1. hiç sevmedim, desenler çok kalın zarif narin diil, birde bluzler çok basit duruyor. yani beşiktaş pazarından daha güzel şeyler cıkar bence nacizane….

  2. İçinde kate olan bi koleksiyonun kötü olma ihtimali düşük. O skinny jeanların üzerine yine ordaki tünik tarzı bluzlar giyilir, hoop dışarı.. Özellikle çizgili bluzlara bayıldım, tam benim tarzım.

  3. bikaç tasarım hoş…topshop gercekten farklı giyinmek isteyenlerin adresi benje…bursada yok ama istanbula geldiğimde cevahirde uğradığım markalardan birisi…söz kıyafetimide topshop’tan almıştım bi ara paylaşırım…!!!

  4. yeliz dün bütün gün sitene giremedim, hep hata verdi. rss’den de konu başlıklarını okudukça nasıl merak ettim sana anlatamam :)
    neyse ki şimdi girebiliyorum, pek seven çıkmamış ama bence bunlar çok güzeller :)

  5. o puskullu modeller hç hos dıgıl bence ama bı kac elbıse modelını begendım ozellıkle mazı olan cok hos

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak