Kate Moss Oyuncu Oluyor

Ünlü model Kate Moss, Topshop koleksiyonundaki başarısından sonra oyunculuğa adım atıyor. Kate Moss, 2006 yılında Michael Figgis’in yönetmenliği yaptığı Agent Provecateur’un reklamında oynamıştı. Bu aralar Michael Figgis ve Kate Moss bir araya gelerek film projeleri üzerinde konuşuyormuş. Bakalım Kate Moss mankenlik ve tasarımcılıktaki başarısını oyunculukta gösterebilecek mi? Belki Türkiye’deki mankenden oyuncu olmaz tartışmalarınada son noktayı koyar.

4 Comments
  1. Bunlardan ne uçan, ne de kaçan kurtuluyar. Yapmadıkları iş yok yani, hepsini de başarıyorlar. Kate’ de güzel ama senin sitende çok zarif ve sade olmuş.

  2. tam onu diycektim..bizdekiler yapsa ohoo konuşurlar…napsınlar ömrü kısa bir meslek..bence kıvırır bu işi tabi ayık dolaşmayı başarırsa:))

  3. Maybe katılmakla beraber yorumuna çok güldüm.. :) Alemsin yani,her yorumunda bir neşe,bir espiri ve altında gizlice yatan da bir gerçeklik var ya bayılıyorum yanii.. :)

    Nerde para,orda Kate..Bakalım bunun ömrü ne kadar sürecek?? Oturuşları gibi rollerde oynarsa yaşadığımız devrin seçimlerinden kaynaklanıp oynadığı dizi-film çok tutar diye düşünüyorum..:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak