Kate Moss Topshop ile Anlaşmasını Uzattı

Topshop geçen yıl 1 Mayıs’ta satışa çıkan ve büyük bir ilgiyle karşılaşılan Kate Moss Topshop koleksiyonuna en az üç yıl daha devam edecek. Kate Moss’un gelecek sezon çıkaracağı koleksiyonda aksesuar ve iç çamaşırları da olacakmış. Ben geçen hafta koleksiyonu biraz inceleme fırsatı buldum. Hatta birkaç parça beğendim. Başarılı bir koleksiyon olduğunu düşünüyorum. Taksim Topshop mağazasında Kate Moss koleksiyonunun hemen hemen tüm ürünlerini bulmanız mümkün.

6 Comments
  1. yelizzzzzz günaydıııııııııııın:))ekranda kar topları var sevgi pıtırcığı oldum, valla çok beğendim süperrrr:)))kate kesin beni düşünüp uzattı anlaşmayı…iyikide uzatmış bayılıyorum ona….sevgiler yelizcim

  2. maybe, bir an önce kar yağsın gerçeğini görelim ;) bende uzattığına sevindim henüz koleksiyonundan bir parça edinmiş değilim bu süre zarfında belki birşeyler alabilirim.

  3. bencede yeliz kar yağsın çok romantiik:)))almanı yavsiye ediyorum çok şık şeyler oluo…

  4. MERHABA YELİZ HER GÜN İSTİSNASIZ SAYFANI AÇIYORUM.ALIŞKANLIKLARIM ARASINDA OLDUNUZ.AYRICA ÇOKTA YARARLANIYORUM.AMA TEK RİCAM BAZI GÜNLERDE YENİ SAYFA GÖREMİYORUM BUNU DİKKATLE İNCELEDİĞİM İÇİN SİZDE DİKKAT EDERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.YENİ YILDA TÜM İSTEKLERİNİZİN SİZİNLE YOL ALMASI DİLEĞİYLE SEVGİLERİMLE….
    NAYLİ

  5. bence fazla ayrıntılı oluyorlar bi fermuar fırfır ne bilim ama topshop değince duruor herşey:D

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak