Kate Moss YSL “Parisienne” Reklamları

ysl-1

ysl-2

ysl-3

YSL’in yeni parfümü Parisienne’nin reklam yüzü Kate Moss oldu. Ekim ayında satışa sunulcak olan Parisienne’nin reklam çekimleri Paris’te yapılmış. Bu seksi reklamı vidosundan seyredebilirsiniz.

fotoğraflar: dailymail

14 Comments
  1. kim ne derse desin büyük markalar hala kate mossu tercih ediyor. bu da yaşına ve belki de kusurlarına rağmen zamanında gerçekten ne kadar iyi bir model olduğunun kanıtı…

  2. tek kelimeyle süper bir reklam olmuş. buarada uzun zamandır siteni takip ediyorum yeliz ama bir türlü iş yoğunluğundan yorum yazamıyordum bu güne kısmetmiş. teşekkür ederimm kendi adıma en çokta dekorasyon önerilerin için. daha sık yazmaya çalışıcam bundan sonra :))

  3. fotoshop un gözünü sevim daha bir ay önce plajdaki resimlerinde yüzünün nasıl çöktüğünü görmüştük burda ise 17 lik çıtır..ama acayip iş yapıyo hatun nereye baksam o ..akıllı kadın vesselam..

  4. oy oy oy benim gülüm yine çıkmış sahnelere canım yaa çok seviyorum gerçi biraz abartmış ama yakışır yahuu :))

  5. valla bu kadın gene döktürmüş yiğidi öldür hakkını yeme misali hatun çok sexi ona yakışır harika oluş reklamda

  6. Kate Moss, Paris ve Parisienne bir araya gelince süper bir film olmuş. Tek kelimeyle harika… Kocam bana hemen bu parfümden al dedi, ben sürdükçe Kate’mi hatırlayacak nedir? :-)

  7. Bu parfümü deneyip memnun kalan var mı acaba? almayı düşünüyorum kokusu nasıl? herkes reklam hakkında yorum yapmış parfümü deneyen yok mu?

  8. çok güzel bir reklam. kate moss ta öyle.herkes reklam yapamıyor bu devirde ama bence adamlar yapmış yani.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak