Kate Moss’tan Üçü Bir Arada


Fotoğraflar: celebrity-gossip
Kate Moss ankle botları, püsküllü çantaları ve kot şortu çok sevmiş olmalı ki sürekli bu kombinlerle dolaşıyor. Bu sezonun modası bu üç trendle dolaşması  normal. Yanlız fotoğraflarından anlaşılan o ki Kate Moss’un emekliliği yaklaşıyor gibi.

17 Comments
 1. o bacaklar ne ole yaaaa
  ole bacaklarım olsa asla o kadar kısalıkta bı sort tercıh etmezdım asla :)

 2. vucudu çok kötü olmuş bu vucudu sergilemek yerine daha kapalı giyinirse modaya yazık etmemiş olur.

 3. gerçkten çok sağlıksız görünüyor bacaklarını göstermese iyi olcak şort modasınıda uygulayamıyıvrsn bir şey olmuyor kendmden biliyorum:))ben ztn kate moss hiç beğenmemişdr bana itici geliyor yüz hatları

 4. kate moss harika bir kadın, çok iyi giyiniyor ve çok seviyorum ama en azından bir çorap bir şey giysin ne bileyim, yaşını da kabullenmek lazım bir noktada. o kot şort – çizme kombinasyonunda da ten rengi bir çorap giyebilir en azından, ya da biraz kilo alsın bari :)

 5. süper giyinio(bluzu hariç)giydiği her şeyi giyerim…ama hakkaten bacakları berbat olmuş.kas erimesi resmen.sadece yemez spor yapmazsa olacağ buydu.üzüldüm yaa:(hakkaten nie çooooaap giymio?

 6. yeliz, hakkında yazıdğın son iki yazı sayesinde kate moss çok puan kaybetti benim nazarımda :)
  hiç beğenmedim, cık cık cık.
  çorap giyse de bacaklar o kadar sopa ki, yine de bişeye benzemez bana göre.
  tanıdığım bi yaşlı nine zayıf olan gelini için ‘iki sopayı çakmışlar benim oğlana kadın diye vermişler’ derdi, kate moss’u görse ne der acaba :)

 7. ouum,açıkçası giyim tarzını hiç beğenmedim..ayrıca bacakları çok sağlıksız görünüyor..moda diye asla böyle giyeneceğimi de sanmıyorum..yani o kadar kısa kot şortla nasıl bir bot,nasıl böyle bir çanta tercih edilebilirki?? :S öyle bir kot şortla tayt ya da külotlu çorap giyilerek bir çizme ve daha klas bir çanta tercih edilirse şık bir kombin oluşabilir fakat böylesi hiç olmamış…yine olmadı kate,yine olmadı:D:D

 8. kate moss bence dünyanın en güzel kadını değil belki ama en çekici ve stil sahibi kadını çuval bile giyse kate yine kate’dir benim gözümde;)..onu her haliyle seviyorum ben:)

 9. Harika..bu kadın kadar zayıfım millet şişmanla diyor ama inatla şişmanlamıyorum..sanırım kıskançlık..yalnız kate moss da dikkatimi çeken uyuşturucudan son yıllarda resmen çöktü…bacakları filan da biraz çarpık ama bu kızdaki asalet diğer mankenlerde yok..

 10. o bacaklar ne ole yyaa cok kotu benim bacagim ole olsa asla giyinmem o sortlardan

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak