Kate Moss’un Küpeleri

fotoğraf: justjared

Kate Moss kulağındaki küpelerle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kate kulağında altı delikle dolaşıyorsa bir bildiği vardır. Rock şıklığını ön plana çıkaran Kate’e ayak uydurmak isteyenler iş başına :)

22 Comments
 1. en üstteki delik var ya, işte oraya yaptırmayı çok düşündüm ama tehlikeli diye duydum. bi ara unutmuştum şimdi görünce aşkım yine depreşti.. bence çok şeker durmuş…

 2. bayıldım çünküm benim gibi:))solda 5 sağda 2 küpe ile gezerim…takmasam çıplak gibi hissediyorum…6.küpenin olduğu bölgeyi deldirirken gözümden yaş gelmişti…kıkırdak acayip aciii..uff uff:))

 3. Bende 5 tane war ne takıcağımı şaşırıyorum sallantılı küpeleri zaten sewmiyorum kulağımı uzatıyorlar gbime geliyor… 6. delik benden uzak dursun =))

 4. küpeler hoş duruyor fakat yeni deldırmıs galiba yara olmuş yazık=) ya onlar ıcın pek sorun yok da bız duş alırken bıraz zorluk oluyor=))

 5. Değil5-6 tane 1 tane küpe bile takamıyorum.Sahtesinden geçtim altına bile allerjikim.İmrendim walla:((

 6. bu kadını görmekten öğğ geldi hayran kitlesinin bile olduğunu düşünmüyorum.küpeler de yakışmamış..

 7. 5,6 küpe abartılı geliyor bana. Enfazla 3 küpe seviyorum. Benim kulaklarımda 3’er delik var. En alttakine uzun,üstteki iki deliğe nokta küpeler takmayı seviyorum. Tarz meselesi. :)

 8. o en üst delik çok sakıncalıymış.beyne ciddi anlamda zarar veriyormuş.görme bozuklu yapıyormuş tv.de bir uzmadan agzım açık bir şekilde dinledim ….güzel durmuyor hem ya.bir bayanın kulagında okadar delik dolu küpe .hülya avşarda kulak memelerine dövme yaptırmış .güzel olmuşmu ? Olmuş !!

 9. benimde solda tek sağda iki tane var.sağdaki ikinciyi deldirdiğim gün vücudum alerjik reaksiyon gösterdi ve geçicide olsa vücudumun her noktasında kabarıklar oluştu ne yalan söyleyeyim ödüm patladı bir daha mı tövbee…..

 10. bikere küpeler çok basit sebze pazarında satılan uyduruk şeyler gibi duruyor.benim solda 3sağda 4delik var günlük büyükten küçüğe tektaşlarım var onları kullanıyorum özel günlerde hepsini çıkartıp bir tane şık bir küpe takıyorum okadar ama küpesiz çıkmayanlardanım.

 11. Bir dönem bu şekilde küpe kullandım. Ama sıkıldım. Kate Moss bunu tekrar trend yapabilecekmi, merak ettim :)

 12. ben o en üstte olan yeri de deldirdim arkadaşlar
  ama eğer acıya dayanabiliyorsanız durmayın gerçekten güzel duruyo:))))
  sadece acıyoooooo o kadar

 13. bende yaptırdım kıkırdağa arkadaşlar… yaptırırken kendinizi kasmayın yeter… hiç ama hiççç acımıyo. durmayın yaptırın bence süper duruyo

 14. ya ben modayı takip ediyorum ama cok abartmış kızın kulağıda o kadar kotü ki hem ailem izin vermez alara nın dediği doğru hiç görmemiş gibi salak o ne biçim sey

 15. bende 6. deliği yaptırdım acıyo baya katlanırım diyen yaptırsın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak