Kate Moss’un Makyajsız Hali

kate-moss-makyajsiz

fotoğraf: dailymail
Birçok markanın reklam kampanyalarının vazgeçilmez yüzü olan 35 yaşındaki Kate Moss, objektiflere makyajsız bir şekilde yakalanmış. Bu fotoğrafta ışıktan kaynaklanan da bir sorun var gibi. Yinede reklamlardaki hali ile bu hali arasında çok fark var ne dersiniz?

34 Comments
 1. talihsiz bir fotoğraf olmuş.. ben kate mossu çok beğenirim.. ama gerçekten çok yaşlı ve kırışık dolu görünüyor.. gerçekten burda olduğu gibiyse, hayal kırıklığı..

 2. ________________
  aaooww!!!!

  Kötü yakaLanmışş.. :/
  OLsun yaniii ne varr,
  dünyaca ünLü diye yaşlanamıcaklarmı yanii onLarda insann
  ayoll :))
  ________________

 3. annem 46 yaşında göz çevresi dışında hiç kırışıklılığı yok orda bile çok az :) dergilerdeki pozlarıyla gelsin yoksa sıfır buda :))

 4. 35 için biraz fazla yaşlı görünüyor. Yaşını küçültüyor olmasın?

  Malum, Ajda da 62 yaşında değil. Babamın yaşı 62 oldu ve o daha çocukken Ajda Pekkan ünlüymüş! Zaten bundan bi’ 10 yıl önce de “İşte 60’lık Ajda!” diye dergilere kapak olmuştu. Ben hatırlıyorum. :)

 5. Bu arada, Yeliz, logonu yine değiştirmişsin. :)
  Grafiklerini kendin mi yapıyorsun?

 6. çok ünlü olduğu için her zaman kameralar önünde ve buda makyaj demektir,fakat gerçekten yüzü çok yıpranmış.en güzel bayan goğal olanıdır…

 7. kate’e olan hayranlığım şuanda son buldu…kesinlikle 35 diil 55 falan görünüyo..

 8. demek ki herşey fotomontajmış mı!!! diyelim zaten hangi resimleri doğal pcde düzenlenip görüyorum onları zaten, amma güneşin ışıklarıda fazla göstermiş çizgileri..

 9. annem 45 yaşında 58 kg. ne bir çatlak ne bir kırışık var kadında yaaa,manken gibi maşallah.Bide Kate’e bak xD
  Ya Benjamin Button hastalığına yakalanmış yada fazla makyajdan buruşmuş :S

  ************

 10. korkunç!!!!
  yalnız makyajsız olmasından deil kötü çıktığı bi resimde olabilir hepimzi arada – ama arada:)- çirkin çıkmıyormuyuz:))

 11. Evet bunun sorumlusu büyük ihtimalle maktaj + uyku düzensizlikleri + vücuda alınan bilimum gereksiz hatta zararlı madde.
  Yalnız şu da var, kadın güzelliği üzerinden para kazanarak güzelliğini bitirmiş. “Harcamış”. Ama yaşlanırken “güzel kalma”nın da en önemli olduğu mesleklerden birini yapıyor. Ve belki de genç kalmak için çaba bile sarf etti/sarf ediyor. İronik? Belki.

 12. bu kadını nedense hiç sevemedim zaten bu resmi görünce nedenini daha iyi anladım :)

 13. Resimlere aldanmamak lazım hepsi photoshop’lu o yüzden gerçekhalleri ile katalog çekimleri arasında dağlar kadar fark oluyor. Ama yasına gore fazla kırışmıs 40 falan gösteriyor.

 14. çok fazla alkol + gece hayatı + sigara + uyuşturu = kate moss un hayatı nın kimyası bu oluca kaçınılmaz sonuçta bu olur

 15. aynı çürümüş elma gibi olmuş bu kadın eee o kadar maddeye böyle çürür işte

 16. yazmiim dedim ama dayanamadım sonunda:) ne yazık ki biz sarışınların hazin sonu. hele ki tatilde 10 yaş yaşlanıyoruz resmen. kadını da güneşlenirken yakalamışlar. seni çok iyi anlıyorum Kate:)

 17. bi dakka. şimdi kate moss zaten doğal, masum, majyajsız imajlı bir kadın değil ki!!!

  gölgeli makyaja ve siyah beyaz-çekime de renkli çekimlere de çok yakışan yüz yapısı, kemik ve göz yapısından, coolluğundan ve seksapelinden dolayı seksi yanını ortaya çıkaran çalışmalarda ve çekimlerde bulunuyor. ay ne kadar çocuksu, yok masum, yok güzel.. vs. dedirtmek gibi bir gayesi de yok, öyle bir imajı da yok.

  burada, yelizin de dediği gibi ışık da kötü yakalamış kate’i. evet, dediklerimin yanı sıra şuna da ayrıca katılıyorum, kokain ve düzensiz hayat bu kadını iyice bakımsız ve çökmüş bir hale soktu o bir gerçek. ama aman da kate makyajsız ne farklı ıııyyy diyenler bence başka kadınlara baksın..

 18. hiç şaşırmadım doğrusu. ztn bunların hepsi böyl anlamıyorum ki erkekler ne buluyo bunlarda, yüzlerine bakılmıyo ayol=))))
  ki severdim ben seni keticik moscuk ama kader işte sende düştün gözümden…

 19. o kadar makyaj uyuşturucu ve düzensiz bir yaşam bence çok normal,,siz hanginiz onun kadar güzel yüz hatlarına yada vücut hatlarına sahipsiniz ki o tarz yorumlar yapıyorsunuz yada makyajla hanginiz okadar güzel fotojeniye sahip oluyorsunuz acaba???? dünyada 1,67 boyuyla milyon dolarlar kazanan kaç model var yada??? onun hayran kitlesi milyonlarca birde bu açıdan düşünün o iskelet yapısıyla bile heykel traşlara ilham veren bir kadın çünkü o katee moss:)))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak