Katie Holmes Çocuk Kıyafetleri Tasarlayacak

Katie Holmes stilist arkadaşı Jeanne Yang ile beraber çocuk kıyafetleri tasarlayacakmış. Tasarımlar için tabiki kızı Suri’den esinlenmiş. Katie Holmes geçen sene bir davette kendi tasarladığı tulumu giymişti ve bu tulum hiç beğenilmemişti. Bakalım çocuk kıyafetlerinde başarıyı yakalayabilecek mi? Gerçi çocuk kıyafetleri ufak boyutlarda olduğu için her hali sevimli oluyor. Suri’yi de zaten zevkli giydirdiğine göre tasarımları beğenilecek gibi görünüyor.

12 Comments
 1. ewet yelizcim kızını süper giydiriyor..şunun tatlılığına bak ya:))umarım güzel şeyler yap.

 2. WHAT A PİTY !

  BENCE KIZINI BABAANNE GİBİ GİYDİRİYO :) , ÇOCUĞUN RUHU KARARMIŞTIR KESİN, GEÇEN GÜN CHANEL YAKA KAHVERENGİ! PUANTİYELİ Bİ ELBİSE GİYDİRMİŞTİ, SURİ NİN BÜYÜYÜNCE BU KIYAFETLERİ BEN NASIL GİYMİŞİM DİYE DÜŞÜNECEĞİNE EMİNİM..HİÇ ÖZGÜR, YARATICI BİR TARZ DEĞİL..BU KADAR MÜKEMMELLİYETÇİLİĞİ DOĞRU BULMUYORUM, İLERDE ÇOCUĞUMU BASMAKALIP GİYDİRMİCEM …

 3. kendisi çok kötü giyiniyor tarzını hiç beğenmiyorum suri’yi bazen güzel giydiryor ama genelde sıkıcı tarzını çoçuğunada yansıtıyor…daha hareketli daha cıvıl cıvıl olmalı bence…

 4. kendisi şık değil.. kendi tasarladığı tulumu da fiyaskoydu zaten.. bakalım çocuk kıyafetleri konusunda neler yapıcak..

 5. ben de katie holmesun çok farklı bir havası var o ve kızı kaliteli görünüyor ne giyseler yakışıyor diye dşünüyorum suri de çok tatlı ve giydiklerini çok iyi taşıyor bence ama benim sinir olduğum şey okadar paraları var bu insanların kendilerini bile başkaları giydirirken neden kendileri tasarımdan anlıyormuş gibi bi şeyler tasarlıyorlar aldıkları paralar yetmiyor mu yetenekli adı duylmamış stilistlere çizdirip kendi isimlerini yazdırıyorlar ve ünlerine ün paralarına para katıyorlar biz bunlara inanmıyoruz yeter artık her işe el atmasınlar

 6. kızını bazen çok tatlı giydiriyor ama kesinlikle sıkıcı seçimleri var. Çocuk dediğin daha canlı daha cıvıl cıvıl giyinmeli bence.. bekleyelim görelim bakalım..

 7. SEMA’nın yazdıklarına katılmamak elde değil, gerçekten öyle. Her şeyi yapmaktansa bi şeyi yapıp onda uzmanlaşmak daha güzel.

 8. KENDİ GİYİM TARZINI ÇOCUK KIYAFETLERİNE YANSITIRSA GELECEK NESİL EPEYCE SORUNLU GÜNLER GEÇİRECEĞE BENZİYOR MAZALLAH YANİ NE DİYEYİM ÇOK ZEVKSİZ BİR KADIN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM

 9. çocukların ruh hali için grekli olan cıvıl cıvıl net renklerdir. sadelik ve klasik olabilir herzaman değil, bir öğretmen olarak kendi çocukarımın kıyafetlerini suri nin kıyafetlerinden daha çok beğeniyorum..
  ama belki başarılı olabilir, çünkü yarın öbür gün o bir marka olarak tanınacak ve duyulmaya başladı bile tasarlamalar adında. Umarım o şirinler için güzel şeyler olur..

 10. bayılıyorum bu kadına :)) bebişi de onun gibi :)) şunun tatlılığa bak :)) bence başarıyı yakalar bu sefer!! :)

 11. Umarım güzel şeyler tasarlarda görürüz=)
  Ben Katıe Holmes’u beğenmiyorum nedense..
  Hermes’lerini çok güzel taşıyor ama çok uzun boylu olduğu için topuklu ayakkabıyı yakıştıramıyorum:)
  Kızı çok şeker gerçektende..
  :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak