Katie Holmes Miu Miu Reklamları

Katie Holmes’un Miu Miu 2009 ilk bahar yaz koleksiyonu reklam kampanyasının yeni yüzü olduğunu daha önce sizlerle paylaşmıştım. Katie Holmes’un, Miu Miu 2009 ilkbahar yaz kampanyasından ilk görüntüleri yayınlandı. Dün ki Victoria Beckham’ın Armani kampanyasının fotoğraflarına sanki misilleme yapmışlar gibi oldu.

Sizce reklamlarda Katie Holmes mu güzel görünüyor yoksa Victoria Beckham mı?

{democracy:39}
18 Comments
 1. makyajları falan çok benzetmemiş mi birbirine? :) ikisi de tam bir ikon bence..

 2. biri ne yapsa arkasından hemen oda aynısını yapıyor. ama genelde katie vikiyi takip ediyor. bu durumdan her ikiside karlı çıkıyor. tüm işleri alıyorlar. sürekli gündemde kalıyorlarda.

 3. kate tabiki daha güzel..o hep güzeldi..dawson’s creek dizisini çok severdim gene yayınlıyorlar..yüzü süper şirin yaa:))mıu da sevdiğim bir marka gayet güzel çıkmış..

 4. Katie yi çok beğenirim ama bu reklamda itici göründü bana, Victoria nın bu görünümü Katie ninkinden daha iyi duruyor.

 5. Katie hep bana Vickye özeniyormuş gibi geldiği için beğenemiyorum, sanki onun gibi olmaya çalışıyor da olamıyor gibi geliyor. Bence kendi tarzını oluştursa, Vickyden kopsa daha güzel olucak.

 6. bence katie nin çok çok şirin bir yüzü var.gayet sampatik.victoria nın yüzü çok itici.ne boy var ne post.neresi seksi allasen?:)

 7. vicky her haliyle cok bakımlı ve güzel ama katie normalde salaş bakımsız göründüğü için bu resimde çok farklı ve güzel olmuş dikkat çekici ben beğendim valla ..

 8. kesinlikle victoria derim ben çünkü katie bir arada kalmışlık yaşıoki sormayın masum kızmı olsam vamp bi kadınmı bana sorarsan yelizcim eski duru hallerini tercih ederim katienin.victoria ise kesinlikle hep kısa saçlı olmalıdır.modeller farklı olabilir vardır. benim böyle uzun saçlı hiç düşünemediğim ünlüler sibel turnagöl,ayşe arman,agnynes deyn,sharon stone bu bayanlar hep kısa saçlı kalmalıdır bence

 9. bence katie nin o masum bebeksi suratını bu tip bir makyajla kendinden uzaklaştırmışlar.ve bazıları sürekli katie victoria yı taklit ediyormuş gibi eleştiriyor.
  bence victoria ile katie kıyaslanamaz bile kesinlikle katie…….victoria yaptığı siyah kapkara makyajla (seksi yönüyle ön plana çıkmaya çalıştığı)güzellik ten yoksun olduğu besbelli…

 10. victoria halterci hatunlar gibi olmuş fiziğiyle bence rezalet görünüo ikon die böle bi hatunu reklamlara çıkarmak kesinlikle saçmalık katie de tamamiyle kendini kaybetmiş victoria da bulmaya çalışıo ..

 11. vicky daha çok beğendm ben bı karızması var ama malesef katede o yok zaten gunluk hayatındakı seçımlerındede belli surı daha şık gıyınıyor kateden:)))

 12. Katie’nin Mıu’daki bu hali çok ilginçtir ki bana Ebru Şallı’yı anımsattı:)
  Kemikli yüz yapısından olsa gerek!
  Bence başarılı bir çalışma olmuş…

 13. Bu resimlerde Katie tabii ki daha tatlı çıkmış. Victoria Bechkam’da hiç seksi değil bence. Çok itici bir kadın. Katie ne kadar tatlı, çok sevimli. Fotoğraflarda da o daha güzel çıkmış tabii ki.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak